501
Tapasztalatok, vélemények, technikai háttér az AXELERO KábelNet-tel kapcsolatban
  • Yossarian
    #501
    oszd meg velunk pls
  • grebber
    #500
    Már megtaláltam tárgytalan!
  • grebber
    #499
    Nem tudja valaki mire változott a régi http://pohly.adatpark.hu fórum cime?? Mert tegnap olvastam hogy kiteszik majd az új elérhetőséget és én lemaradtam róla a régi cim meg nem elérhető!

  • otto13
    #498
    Kellem Karácsonyi Ünnepeket!
  • otto13
    #497
    Most már csak azt kéne el érni,hogy az up sebességét duplájára emeljék.Aszinkron helyett szinkron legyen.
  • Yossarian
    #496
    bizony jobb :)
  • otto13
    #495
    A Magyar Telekom Nyrt. fenntartja a jogot, hogy a havi 250 GB letöltött adatforgalmat elérõ Kábelnet szolgáltatásra elõfizetõk internet-hozzáférésének sávszélességét az adott hónap fennmaradó részére 128 kbit/s-ra korlátozza.
    így már jobb.(250GB)le
  • grebber
    #494
    Én már nagyon várom a következő emelést:D
    Igaz az 2-3 év de várom már :D
  • otto13
    #493
    Hi!
    Van 1 Webstar kábelnet(T-online) modem ami az usb-én csak 5 megát tol(utp ok) ki a 8 helyett.Találkozott már valaki ilyen problémával?
  • Botond #492
    Elő, apróbetűs rész. :-)

    Viszont van ilyen t-kábeles netem, és rá kéne heggeszteni a routert. Konkrétan egy Zyxel wireless csodát. Van vmi ötlet, hogy mit kellene beadni neki a setupjába,mert több mindennel próbálkoztam már, de nem szereti sehogy. :-(
  • teddymac
    #491
    Hali
    Elöfordul,hogy a Tonline lecsökenti a sebbeseget 40gbite letöltés utánn?
    (forgalommentes a csomag )
  • Yossarian
    #490
    nekem még mindig nem...
  • grebber
    #489
    Na emeltek végre!
    Igaz csak 3.2x lett a sebesség a feltöltést még nemtudom hogy mennyi lett de szerintem maradt a régi :(, de örülök igy is.
  • grebber
    #488
    Torrent miatt jobb a juhász a nagy feltöltése végett!
  • Yossarian
    #487
    megy már
  • Yossarian
    #486
    ha játszol is, akkor azért jobb a kábel. De ha jól tudom, akkor már telefon előfizetés nélkül is lehet ADSL-t köttetni, nem lenne jobb az?
  • grebber
    #485
    Én megvárom lesz-e tényleg emelés kábelnél ,mertha nem akkor lejár a + 1 évem és irány a juhász antennás net mert ott 2Mbit/512-es net van és az jól jön nagyon mert torrentezek!
  • Yossarian
    #484
    pár napja ilyen, de, hogy mi a gáz, azt nem tudom. :(
  • grebber
    #483
    Nemtudja valaki mi lett a fórummal amit linkeltem mert nem jön be :( ?
  • Yossarian
    #482
    szoktam én ott olvasgatni, de valahogy ez a "haveromnak már emeltek Békésen" nem hangzik túl hivatalosan. :) És semmi hivatalos megerősítés nem volt eddig sem ott a fórumon, sem a T-online ügyfélszolin. Pontosabban ügyfélszoli szerint nem lesz kábel emelés. bár ne legyen igazuk :)
  • grebber
    #481
    Olvasgassad a fórumát pár embernek már emeltek is kábelnetnél!
    Fórum
  • Yossarian
    #480
    hol írták le?
  • grebber
    #479
    Emelnek kábelnél is ez már le van fixálva csak idöpont nincs!

    Instabil azt meghiszem mert amilyen mértékbe emelnek sajnos az a minőség rovására fog menni mert fos a hálozat :(
  • Loál János #478
    Nekem pár napja tűnt fel, hogy 64k helyett 115 körül száguld, de eléggé instabilan.
  • Yossarian
    #477
    nekem ugyan nem. Gyanítom, csak ADSL emelés lesz.
  • grebber
    #476
    Valakinek emelték már a kábelnet sebességét ?
  • Atesz22
    #475
    Xiaxtok! Az erdekelne,hogy Tkabelnel ez a 40 Gb-os korlát mennyire el a gyakorlatban.Thx
  • Loál János #474
    Jaja, sokkal állatabb lett az egész!!!!!!!!!44

    Nem tudom mit csináltak rajta, azt meg főleg nem, hogy mi tartott eddig.
  • Yossarian
    #473
    na látom már én is. szerinted változott valami? :)
  • Yossarian
    #472
    müxik?
  • Jano
    #471
    Na, végre sikerült befizetni. :-|
  • Yossarian
    #470
    pontosan!
    remélem nem húzzák el nagyon, mert nem akarok pénzzel fizetni, ha már megvannak az utalványok.
  • Loál János #469
    Jaja htx, most már legalább kiírták, de mondjuk ha küldenének előtte egy mailt, akkor olyan nagyot nőnének a szememben, mint korrekt szolgáltató...
  • Yossarian
    #468
    a legnagyobb baj manapság az, hogy az utóbbi napokban nagyon magas a pingem. 25-35-ről felment 95-100-ra a kedvenc szerveremen. A bix pingje meg 17-ről 75-78-ra ugrott
    :(
  • Yossarian
    #467
    Én is azzal fizetnék, de nem lehet...

    "Annak érdekében, hogy ügyfelünkként Ön a T-Online Magyarország nyújtotta online szolgáltatásokat minél egyszerűbben, és kényelmesebben vehesse igénybe, jelenleg számlázási rendszerünkön fejlesztéseket hajtunk végre. A műszaki munkálatok miatt egyes online szolgáltatásaink ebben az időszakban nem, vagy csak részlegesen lesznek elérhetőek és esetlegesen technikai hibák merülhetnek fel az internet szolgáltatásban is.

    A korszerűsítési munkálatok az alábbi szolgáltatásainkat érintik:

    * az Online Ügyfélszolgálat - így többek között nem válthat szolgáltatáscsomagot, nem rendelhet extraszolgáltatásaink közül, nem tekintheti meg forgalmi adatait, nem fizethet bankkártyával, illetve Sodexho Pass Internet utalvánnyal, és jelszavát sem változtathatja meg"
  • Yossarian
    #466
    sodexho?
  • Loál János #465
    Nem tudja valaki mi a gyík van az online, utalványos fizetéssel? Lassan 3 hete nem lehet használni, most már a logint sem kínálja fel az oldaluk.
    Kicsit bosszantó, hogy miattuk nem tudom kifizetni a havidíjat.
  • grebber
    #464
    Juropnetről mi a véleményetek?
  • grebber
    #463
    Fasz kivan nemhiszem el hogy csak DSL és kábelnet van ami jó :(

    Persze kábelnetesek meg szédülnek a korlátozással meg a drága áraival :(
  • Serpa
    #462
    erről hol hallottál?