23
  • TheZsenyka
    #23
    zebulon, már megint elgurultak a piruláid...
  • Borg
    #14
    másrészt az csak opengl gyorsitó kártya, és korántsem jó játékokhoz (főleg D3Dhez nem).

    Egyébként az ATI DDR-II-es R9700as működő darab, mig az NV30 még mindig csak mítosz, akármit is mondhatnak. Lehet hogy nagyobbat fordul a kocka most a két gyártó között, mint gondolnánk?
    A TSMC nagy selejt%a miatt nincs kész még csak mintapéldán sem NV30ból, nemhogy biztos konfigurációt, illetve telejsitmény adatokat el lehetne mondani.
  • RpPRO
    #12
    Hagyjatok mar, pont erre elvez el a kis ego, hogy rola beszeltek, igen perverz alak.
  • AtisH
    #11
    És téged orvos látott már????
  • Pöty
    #10
    enyémeket modáráljátok ki, de remélem ez a némber látja őket!
  • Pöty
    #9
    Te zeb fodulj be a sarokba, térdelj le és szopd le magad jó keményen! Aztán a Wildcatedet dogd a... tudodhova !?
  • RpPRO
    #8
    Amugy pedig a moderatornak uzennem, jo lenne, ha zeb iromanyait kitorolnek, mert szantszandekkal negativ, aki elrontja a hangulatot es eltereli a figyelmet a gonosz "szemelyisegevel".
  • RpPRO
    #7
    Varhato volt a keses. Ez a sok selejt pedig igen jelentos tobbletkiadas, melyet termeszetesen majd a vasarlok fizetnek meg. Azert az 1 Gh-en porgo memoriat sem konnyu gyartani jelenleg. Ebben a csuszasban csak az a baj, hogy addig az Ati 9xxx-es termekeinek ara nem fog jelentosen esni (merthogy szeretnek egyet venni :)). Hajra ATI!
  • MaDFoX
    #4
    Jééézus zeb!
    De tudod mit én bevállalom mindet, de akkor te a sajat gyogyszeredet, nem hagyod ki többet ugye?! :P
  • zeb
    #3
    Ha az Nvidia már tavaj kijött volna a chippel akkor is elkésett volna mert az én Wildcatem mellett az csak egy olcsó játék hülyegyerekeknek.
    Persze aki nyolc év fölött játékra adja a fejét az vagy deviáns, vagy infantilis, vagy csak nagyon beszűkült a látóköre, bár olvasva a hozzászólásokat, sokaknál ez a három eset együtt áll fenn. Arra pedig az orvostudomány jelenlegi állása szerint nincs gyógyszer.
  • Laci73
    #1
    Nagyon nem megy ez a 0.13 csíkszélesség (kivétel talán az Intel, de nekik is ott van az Itanium2)

    Állítólag most ősz elején beindult a gyártósor, de vészes mennyiségű selejtet csinált. Kíváncsi leszek mindenesetre a megjelenő NV30 GPU-k csíkszélességére. Mert ha 0.15-el jönnek ki, akkor a tuning felejthető lesz...