20
  • Tzupi
    #20
    Kedves mpg, ha nem válaszol 23 órán belül, akkor nem érdekel az ajánlata!!!
  • Tzupi
    #19
    VennÁm már...
  • Tzupi
    #18
    De azért a kép még a szobában marad, vagy túllóg a falon?
  • mpg
    #17
    volt holotévém de eladtam egy ukrán arcnak. olcsó dízelt adott cserébe. van viszont egy használt teleportom, ha érdekel. néha mellévisz, de szervízben azt mondták, javítható.
  • Tzupi
    #16
    Egy ilyen kábellel vajon rá tudom kötni?
    http://www.beaglesoft.com/232usb.htm

    Nem olyan régen sikerült vennem egy driverrel rendelkező gépet, csak a meghajtó rossz volt hozzá. Mondanom se kell, kapott az illető negatívot érte...
    Szerencsére az is barter volt, és annyira nem is kellettek azok a cuccok nekem, amiket adtam érte.

    Nemrégen vettem egy holokijelzős tv-t, ahhoz valami asztali lejátszód nincs? Azon nézném főleg a filmeket, ez a sima író csak géphez kellene, hogy adatokat tudjak archiválni. De mi értelme lenne a technoógiának, ha nem lehet szórakozásra is használni.
  • mpg
    #15
    az író alapvetően COM2-n csatlakozik a géphez, természetesen a legújabb drivert mellékelték hozzá egy holodisc-en. arra figyelj, hogy drivertelepítés előtt nem olvassa a holodisc-et, úgyhogy szükséged lesz egy olyan gépre, ahol már fönnvan a driver, és oda tedd be a holodisc olvasót, és onnan szedd le a drivert a holodiscről, hogy aztán az osx-es gépre feltedd.
  • Tzupi
    #14
    Az a helyzet, hogy nekem OSX rendszer alá kellene, van ahhoz valami driver?

    De talán nem is lényeg a 3 lemez írása egyszerre, nincs valami olcsóbb külső helyette?
    Adnék érte pár alig használt ZIP lemezt.
  • mpg
    #13
    Hmm.. jól hangzik. Nem fogsz amúgy csalódni a Holodisc-ben, van dual layer is, ha érdekel, valamint van hozzá olyan íróm, amibe ha hármat begyömöszölsz egyszerre, akkor mindet írja külön-külön. Windows 3 meghajtónak ismeri fel helyből.
  • Tzupi
    #12
    5.25-ös floppy? Elég ritkaság, de van egy két kapcsolatom. Szerintem menni fog...

    Floppyként 2db 4terás lemez? Szerintem korrekt ajánlat. Gondold meg...
  • mpg
    #11
    Hali, nekem van eladó egy doboz Holodisc, már csak 4terásból van, a többit elkapkodták. Csere lehetséges 5.25ös floppyra.
  • Tzupi
    #10
    Most se látok még az árgépen egy grammot se. Valakinél van elfekvő?
  • Ecology #9
    Visszatértem a jövőből de még nem kapható a Holodisk a Saturn-ban sem és a MediaMarkt-ban sem! Holodisket akarunk!!!!
  • TheZsenyka
    #8
    Ha optikai, akkor újraírható.
  • TheZsenyka
    #7
    Mi köze a madaraknak az adattáróláshoz? (hollódisk)
  • [DF]ricsik
    #5
    kérdés h mikor terjed el és mikor megy le az ára megfizethetőre