330
Szal...
  • Lirian
    #330
    Játszik valaki az amerikai verzión,és ha igen melyik szerveren?
  • amadeus1992
    #329
    Hy csak azt szeretném kérdezni hogy megvan a Király visszatér eredeti cd.-be oszt a telepítőkód beírása után megpróbálom elindítani a telepítést de valamiért beszarik az egész azt írja hogy az "Autorun.exe. hibát észlelt ezért leállt ."
    Nem tudtok rá valami megoldást?
    Vagy ez a cd.-hibája?
  • Tower Guard
    #328
    Az én haveromnál is ugyanez volt komolyan.
  • Lui76
    #327
    Korábban sem volt az sp2 fenn (meg sincs) .
    Az egyedüli ujdonság talán a grafikus kártyám (G6800).
    Emiatt telepítettem mindent frissre.
  • BBird
    #326
    SP2 fenn van? Hátha... ;-)
  • Lui76
    #325
    Na ideírok még1x,hátha vki erre jár.Szal miért nem indul el egyáltalán a játék??????????????
  • Lui76
    #324
    Ugyan én már anno végigjátszottam a Fellowship-et,de most,hogy újra elővettem,sajna telepítés után nem indul el.Fekete marad a képernyő és ennyi.Fent van a patch is, a codecet is telepítettem.Volt vkinek hasonló problémája?Plz help
  • Gandibá
    #323
    És ezt miért nem lehetett a Return of the King topicba írni? Amúgy meg 3as CD DEVIANCE változata kell, azzal jó.
  • Gandibá
    #322
    Hát.. nekem nem jött be.
  • hen-tes
    #321
    mozs szejtem le a war of the ringet azt nemtom megéri-e felrakni
    sztetek ?
  • Derszubal
    #320
    A haveromnál próbáltam feltenni a Return of the kinget de a crack fájlt nem olvassa neki (nálam semmi baja nem volt), és ha cd-n akarom vinni, a másolásnál adatot veszt, nem működik. Ha valakinek van crack-je, vagy Url-je írjon a [email protected], (vagy bármiféle segítséget nyújthat). Előre is köszi (küldd el légyszi és hálánk a sírig követni fogGGGG)
  • NF
    #319
    Amikor a fa lecsap az öklével csapkodd a kezeit, ezt egy párszor ismételd meg, ennyi.
  • Gumbo
    #314
    mindegy már megsereztem
  • Gumbo
    #312
    Senki se segít??
  • Gumbo
    #311
    Valaki segítsen honnan tudnám leszedni(egyebkent hány CDs?)
  • Gumbo
    #310
    nekem tetszett és még minig kéne!
    és nekem megér annyit
  • Braveheart
    #308
    Sztem hagyd a francba... hidd el nem éri meg szenvedni... személyes tapasztalat
  • Gumbo
    #307
    Hi!! HONNAN TUDNÁM LESZEDNI A JÁTÉKOT??? NAGYON KÉNE!!!!
  • Kobe1111
    #295
    A sárkányt csak egyszerűen le kell szedni az íjjal?
  • Kobe1111
    #293
    A balrogos résznél hogy jussak tovább, mert állandóan tüzet köp,én meg kinyúvadok?
  • Kobe1111
    #291
    Jöhet akkor az angolnyelvü leírás
  • Kobe1111
    #289
    bocs négy kőlap
  • Kobe1111
    #288
    Tudsz valahol valami leírást? Nem emlékszel, a többiek azt mondják keressem meg a kivezető utat, addig ők feltartják a két kőgólemszerűséget. Aztán megyek előre ott egy szobor, amellett két kőlap és ha az egyikre rálépek behoz egy kis bejátszást, hogy a kék fénycsóva az egyik kristályról áttükröződik a másikra. Ha így sem emlékszel rá, akkor má nem tudom jobban elmagyarázni
  • Kobe1111
    #286
    Amikor a többiek két kőgólem szerűséggel harcolnak, te pedig mész előre, van ott egy szobor mellette négy kő. Attól függ melyikre lépsz rá, mert oda megy az a kék fénycsóva. Az a küldetés hogy szabaduljak ki a 21. vagy a 23. emeltről. Már morionban van, abban a barlangban. Na milyen sorrendben lépjek rá a kőlapokra?
  • eminemrap14
    #284
    Milyen barlangba.Ilyen rész nincs is.Mond már el értelmesen hogy hol is vagy valojában.
  • Kobe1111
    #283
    Hogy kell megoldani azt a részt amikor a 21. emeleten vagy a barlangban gandalffal, és rá kell lépkedni a kövekre? Mliyen sorrenben kell a kövekre rálépni?
  • eminemrap14
    #282
    Na most végre tovább jutottam.Kinyuvadt a Balrog és utána végigvittem a játékot.Kifujt.
    Egyébként sirály.
  • eminemrap14
    #280
    B-Bird a villám az melyik.Mi a neve?
  • eminemrap14
    #279
    1:Nem kell megölni őket hanem addig kell hadonászni a fáklyával amig le nem lépnek.Elég sok idő.
    2:Állj Frodó közelébe.
  • Kobe1111
    #278
    Amikor megsebesül frodo, és aragornnal mész,hogy kell megölniazt a 6 dark knightot? Mert énnekem míg egyet sikerül megölnöm, addig kinyírják frodót
  • eminemrap14
    #276
    haha.
  • eminemrap14
    #274
    De nekem nem adagolja.Vagy egyáltalán csak leteszi a földre és nekem kell felvennem?
  • eminemrap14
    #272
    És hogy győzzem le.Mert ha közel megyek hozzá akkor a kardjával kinyír.
  • eminemrap14
    #271
    Aha csak az a baj hogy a mannám is elfogyott.
  • eminemrap14
    #269
    B-Bird.Itt vagy?
  • eminemrap14
    #268
    Egyébként nem ismerjük mi egymást?Mondj már pár olyan honlapot ahol te a forumba is sokat irsz.Érted?
  • eminemrap14
    #267
    Viszont van egy kis probléma.Gandalffal majdnem hogy minimumon vagyok és olyan varázsitalom sincs.Tehát a Balrog 2 olyan tűzbombával kinyirt.
    Most mit tegyek?Csak azt ne mond hogy kezdhetem előről Moriát.
  • eminemrap14
    #266
    kössz.
  • eminemrap14
    #264
    itt tudod hogy mit kell csinálni?
  • eminemrap14
    #263
    Na most ott vagyok hogy Moria közepén kb.
    Most Frodóval megyek és Gimli követ.És van egy ajtó ami csukva van.Akkor visszamentem és rááltam a platformra vagy mire.Arra a kőre ami besüpped.Akkor kinyilt.De ahogy leszálltam róla rögtön becsukódott.És itt nem tudok tovább menni.Tehát mivel lehet kitámasztani?vagy valami