181
Az öröké tartó Nagy Háború
  • Gebasz94
    #181
    Hellosztok,lehet ezt neten nyomni?És ha igen akkor mien?
  • KranaZoli #180
    Gondoltam tegnap megnézem.
    Hát nem ártana hozzá 1 magyarítás az tény.

    Kb. 10-15 percig nézegettem, mit kell csinálni az elején.

    Két "bunker" között tudok szlalomozni, de semmi akció területre nem sikerült jutnom.

    Köszi: KZ
  • KranaZoli #179
    Hi!

    Most kaptam meg a játékot.
    Érdeklődnék:

    - Létezik hozzá magyarítás?

    (én a fő magyarosítás portálokon nem találtam semmit)

    Iron Storm 2 létezik?
    Milyen stílusú játékról van szó, mennyire friss, ...?

    1enlőre mh-en v.ok, így még nem tudtam megnézni...
  • steweee
    #178
    van akinek nem ment amd + gef2 ti konfiggal? winXP. elindul,opsönöket beállítom, new game, intro video megy, majd tölt, és mikor ténylegesen elintítaná a játékot kilép desktopba.
  • geenq
    #177
    Sziasztok!
    Kéne 1 kis segítség:
    ha van valakinek mentése a 3_3-as pályáról, az legyen szíves elküldeni mélben, mert ez a k*rva játék folyton kifagy, mikor tölteném vissza a mentést.
    (ha lehetséges, akkor a második tank utáni részről kellene a mentés)
    előre is köszi!
  • subset
    #175
    HI !
    Köszi a segitséget RANDAL de honapokall ezelött ezt irtad :
    "kellene segítség.
    Sza bevittem a radioaktív cuccot a lézer alá, viszont mikor feljutok az irányítóba kinyírnak. ugyanis előtte van egy kis szoba ahol van ké tudós, egy pacák megh egy nő, a pacákot kinírom, a csajt meg nemtom. viszont ha bemegyek akkor elkezdenek a riasztó felé menni, onnantól meg nekem pápá mer csak egy késem van. életem meg nem sok:( "
    Nekem meg pont az a gondom hogy nem tudom bevinni a lézer alá a hordót !!!!
    Gondolom a USE gombot kellene használni de nekem nem csinár semmit a hülye hordóval,vagy másképp kell ??
    Please Help
    THX
  • Aborg
    #173
    Fel kell ugralni a dobozokon a teremben levo korlat moge az emeletre. De en se tudom aztan mit s hogy, mar voltam a negyediken, harmadikon nincs semmi, masodikon az aramkozpont, elson valami eppuskafeszkek de csukottak, a foldszintre meg nem akar levinni a lift. A tetorol is le lehet jutni de alul kinyir a tank. ???
  • Randal
    #171
    nem is kell odarakni. Fel kell menned az irányítótoronyba...de ezt már régebben leítam, olvass egy kicsit vissza.
  • subset
    #170
    Hi !Én is elakadtam :(
    Nem tudom a lézer elé tenni a robbanós hordót
    a 4. pályán nem csinál vele semmit !Én mit csináljak ?
    THX
  • spR
    #168
    Isten vagy! Nagyon köszönöm!
  • Aborg
    #167
    A vonatos kuldetes vegigjatszasa onnan hogy beugrunk a medencebe:

    -uvegtetot osszetorve essunk a vizbe
    -menjunk elore, a fuggony mogotti irodaban van az elso kulcskapcsolo
    -le az also szintre, elore
    -HQ WAGON, fol az emeletre, a lemezjatszos teremben a konyvespolcal kikapcsolhato az alarm a szobaban
    -szoba, masodik kulcskapcsolo
    -elore a FORWARD DEFENSE WAGON on at a LOCOMOTIVEbe
    -a gephazban a letran fol, tetore ki
    -levadaszni a 2 mesterloveszt a bunkertoronyban
    -raugorni a bunkertoronyra es lemaszni (szerintem tehettek volna ra a keszitok kivulrol egy kis letrat hogy egyertelmu legyen a nyilas a tetejen, ugyanis nem latszik csak ha folugrunk)
    -SECURE STORE ROOM -2 or, 2 automata geppuska. Elfutni a vegere a ketrec moge, szetloni a folso uvegcsovet es szniperrel a bejarat folotti csovet is
    -ajtogoz alatt hason fekve kikuszni. Ennyi!

    Ja, ha a SECURE STORE ROOM-bol vagy a mozdonybol hatramegyunk a teton es valahol visszamaszunk a vonatba, mar nem nyilik ki a HQ WAGON es a FORWARD DEFENSE WAGON kozti ajto. Hm, biztos bug.
  • Örm
    #166
    Rakd fel az 1.2-es patchet!
  • Örm
    #164
    Hol lehet 1.03-hoz cracket találni?
  • Aborg
    #162
    Szedd le a patchot, itt is megvan a SGn. Nekem se ment a billentyukiosztas, de ettol meggyogyul a bibi.

    Mit csinaljak a loveszarkos misszioban ahol a fogjokat kell megszoktetni a taborbol? Odakuszok a satrakhoz, egy odajon hogy kesz mindenki a szokesre aztan kinyirnak a ruszkik.
  • spR
    #161
    Az már megvan. Itt is kinyirtam mindenkit, eljutottam a mozdonyig is, de sehol sem találom azt az isolation chamber nevű francot. (Amit már elméletileg kinyitottam két gomb megnyomásával)
  • Cvd
    #160
    Erre már nem emlékszem igazán, de mintha a tetőn kellett volna kavarni egy kicsit, aztán egy üvegtetőn keresztül lehetett visszajutni egy kocsiba (medence van benne).
  • Cvd
    #159
    Ne lőjj le senkit, dobálj el minden fegyvert, a fickó meg majd szépen felszedi, és elkísérnek a fogdába.
  • Deajka
    #157
    Hi embers !

    Na, tegnap megcsodálhattam a cuccot és mit látok... Szép. Na mondok majd a játékmenet lesz szar. Hát az is jó. A hangnak csak rossznak kell lennie. Az is jó...
    Akkor viszont nem értem mi ez a csend körülötte.
    Szerintem jobb mint a mohaa kiegészítője.
    Viszont a billentyűzet konfigját hogy kell állítani? plz.
  • Deajka
    #156
    Köszi.
  • spR
    #155
    :)))

    Akkor tartsuk fenn a topicot!
    #150 vagy #151 HELPET VÁR !!!
  • spR
    #153
    Jó cucc, meglepően nehéz (persze hardon), nem lehet pár óra alatt végigszaladni rajta. És a gépigénye sem egetverő. De a problémám még mindig él, nem tud vki segiteni?
  • Deajka
    #152
    Jó árú ez ,kollégák ?
  • spR
    #151
    Sziaszok!

    Elakadtam ebben a gedva gaméban. A vonaton vagyok, kinyirtam mindenkit, megnyomtam két gombot, erre jött vmi duma, hogy vmi 'isolation chamber'-nek most már nyitva kéne lennie, de innentől megáll a tudomány. Segitsetek please, hol találom ezt az 'isolation chamber'-t vagy miafrancot, az állandó szirénázás már kezd megőrjiteni. :))) Előre is THX!
  • galocza
    #148
    na, nálam fagy install közben, ha véletlenül nem, akkor meg nem indul. patchhoz milyen nocd-t ajánlotok, megagamest és gamecopyworldöt néztem már és azokkal befürödtem amik ott vannak 8(.
    most megpróbálom patch nélkül, hátha többre megyek...
  • a.carkey
    #147
    ?
    bocsi
  • a.carkey
    #146
    melyik ez a patch
  • JxOxExY
    #145
    Próbáld meg feltenni a patchet.
    Az valami ilyen billentyű hibát orvosol.
  • a.carkey
    #144
    Tud valaki vmit, vagy mit kell tenni, hogy végre ne lépjen ki billentyűzetállításnál a windowsba?
    Mellesleg kis game, csak végre w98 alatt is kipróbálnám ...
  • Randal
    #143
    Na, megvan.
    Nemtom, hogy ki játszik még vele, de azé leírom.
    Szal gseldon utasítására bekúszol a két tudós mögé a kanapéhoz. Elsőnek a faszit nyírod ki, aztán meg a csajt. utánna, benézel az ajtón, és megnézed, hogy a tudós elindul-e az irányodba. Visszabújsz, vársz egy kicsit, kinyitod az ajtót, ekkor az egyik faszinak az ajtó környékén kell lennie. Legyakod és odamész a szembe lévő pulthoz ahol a TV van. Itt vársz egy kicsit, átugrasz és kinyírod a másik pacákot, a kövi sarkon lesz egy csajszi, azt is legyakod, végül a faszit. az már úgyse tud micsinálni:))))
    Az egyik polcnál van egészségügyi-csomag. Innentől meg má tudod. A kövi szakaszt nemtom, mivel még nem estem neki:)))
  • Randal
    #142
    Bakker, ez igaz, de ha bemegyek a terembe akkor elkezdenek futni a riasztó felé. esélyem sincs kinyírni őket, akkor meg jön a gépfegyver faszi azt kampec.
  • gseldon
    #141
    sajna pedig itt nincs trükk, meg kell oldani... hogy mindkettő meghaljon. Ha kúszol talán nem vesznek észre, csak egy tipp...
  • Randal
    #140
    kellene segítség.
    Sza bevittem a radioaktív cuccot a lézer alá, viszont mikor feljutok az irányítóba kinyírnak. ugyanis előtte van egy kis szoba ahol van ké tudós, egy pacák megh egy nő, a pacákot kinírom, a csajt meg nemtom. viszont ha bemegyek akkor elkezdenek a riasztó felé menni, onnantól meg nekem pápá mer csak egy késem van. életem meg nem sok:(
  • Randal
    #139
    De nagyon jó. Igaz a külső nézet nagyon jó, csak nagyon semmi haszna. mikor nem lövöldöznek rád akkor jó, meg gerendákon mászkálni és néha egy egy olyan helyzetben mikor így jobban látod az ellenfelet.
  • spR
    #138
    Ja, sztem is az utóbbi idők egyik legnehezebb gaméja a cuccos.
  • Cvd
    #137
    Az a jó, addig se lő rád! :) Egyébként azt a távcsöves fegyvert használtam, ami 10-es tárat használ. Annak kicsit messze volt, viszont ahhoz van lőszer bőven. Vagy jó a mesterlövész is, csak ahhoz tutira kevés lőszert hordasz magadnál, mert 25 a maximum. De nyugodtan ellövöldözheted, ha kinyírtad, akkor pillanatkon belül elveszik majd az összes fegyveredet újra, szóval nincs értelme spórolni. Ja és rohangálás közben is lőheted ha eltalálod, nem olyan gyors. Vagy csak figyled, és ha megáll akkor adj neki.
  • Randal
    #136
    Bakker. mivel kell leszedni azt az állatot? rohangál összevissza.
  • gseldon
    #135
    Kösz, hülye voltam, mert a videó azt mutatta, hogy megnyomtam a gombot, pedig nem :-)))
    jó kis game volt, nekem nagyon teccett...
    viszont így visszatekintve brutál nehéz volt...
  • Cvd
    #133
    Ha arra a fickóra fondolsz, aki fent a futófolyosón szemétkedik, nálam addig nem jött elő, amíg nem kapcsoltam be a darut. Vagyis először leszedtem mindenkit lent, aztán már csak vele kellett törődnöm, úgy meg könnyen el lehet intézni.
  • Cvd
    #132
    Kell találnod egy termet egy nagy Buddha szoborral, ott lesz az utolsó lövöldözés. Viszont úgy elmékszem hogy nincs eldugva, simán az egyik ajtó a folyosón. Nem a kamerás studió felé van, hanem a másik irányban.
  • Randal
    #131
    Hali! én ott vagyok, hogy kijöttem a városból, ne kellett menni egy gyárba, ott bekapcsolni a szalagokat. Ez a nehézvíz üzem. Itt az a gond, hogy nem tudom, mivel lőjem le a pacákot aki mesterlövészpityuval meg mindennel lő rám.
    A többi fószert így elég nehéz kinyírni akik odalennt várnak.