189
American Conquest
  • 4850 hd
    #189
    hello all ha valakinek nem menne a windows 7 alatt ez segíthet http://www.cdv-forum.de/cdvboard/english/showthread.php?t=60614 jo a american conquest-re is
  • HT Miskolc
    #188
    na legyűrtem... mindig megfeledkezem róla, h itt a fejetlenül támadni a megfelelő taktika.. viszont a 2. pályán is ért meglepi... partraszállás körüli őrtornyokat elfoglalom, nyomom tovább a támadást, már mejdnem minden épületben benn vaok, jön a csuhás által szerződtetett erősítés, ahogy a partraszálnak elkezdenek hullani, a korábban általam már elfoglalt toronyból lövik őket... a torony állapota semleges... hova lettek a katonáim belőle? sosenem támadták meg a tornyot...
  • HT Miskolc
    #187
    hali!

    nemrég vettem meg a game-t, (zárójelben jegyzem meg, Kassán, de a dobozból hiányzott a CD, írtam a cseh terjesztőnek, ők elküldték a lemezt)... easy módban nyomom, mert nem szeretek kínlódni, de még így is pár pálya nehézséget okoz... pl tegnap a Pizarro-s campaign első pályáján nem bírtam végigmenni... 10ből vagy 3x sikerült kibírnom addig, amíg megjött a felmentő sereg, de akkor is lenyomtak a köcsög inkák :-)
  • pietro
    #186
    Hali!
    Én is azzal játszom, nekem ha a pálya méretét nem 4x4 -re állítom, már nem is akad.
  • L3oN
    #185
    Én a kieggel a fight-back-el jáccom és most hogy új gépem van ugyanúgy belassúl a játék. Előző gépemen megértettem a lassúlás okát hisz 1200mhz meg 320 mb ram talán nem elég neki. De most Pentium 4 3GHZ HT-m van 1gb rammal 5600 ultra nem hinném hogy megkonnyanna neki. Problémát felvázolom. Bejön a game addig minden szép és jó. Legyen mondjuk egy random map,2ellenséggel.Lerakok 1-2 épületet addig semmi. 5-6 épületnél és mondjuk közel 500 népesség kor belassúl. Lassúlt állapotba megnéztem a feladatütemezőt és lám lám 60-70%-ot használ csak a processzorból és alig eszik meg 400mb ramot. tehát erőforrás igénye simán megvan. Lassúlás olyan mértékü érdekes módon hogy az emberek mozgása is lassú iletve ahogy a térképet tolom bármelyik irányba akadozva megy. nem vágom nagyon. Ami még érdekesebb hogy az egér kurzos mozgása is akadozik továbbá amikor rákattintok a menüre akkor egyböl minden gyors. Hát nem vágom tényleg. 1280*1024 felbontésba nyomom. Az se okoz gondot neki hiszen 19colos samsung monitorom van.Tehát minden adott de nem megy :( A gamespeed az hogy slow vagy fast baromira mind1 mert eleinte a slow is gyors de végül már mikor 7 épület van felépülve és sok a paraszt a katona már a fast mód is lassú egy kicsit. Hát szóval nem értem.valaki help?
  • Imremagdi
    #184
    tua leállt a magyaritással ! Nemakarja vki befejezni ?
  • a.carkey
    #181
    jep
  • a.carkey
    #179
    dc néztem: flt-acon.bin
  • a.carkey
    #177
    jep
  • a.carkey
    #175
    Figyelj "Nagyarc!"
    Nem vagyok béna, csak max nem játszom annyit vele, mint te. A Cossacsal eleget játszottam, de ott nem voltak parányi indián evezős hajók, amik szétlőnek egy Frigate-ot. Ezért zavart pár dolog. Nekem mostanában nem volt annyi időm, hogy több órákat szarkodjak vele. Az első hadjáratot végigvittem, ennyi. Utána mást kellett csinálnon hosszú ideig és az nem game volt. Egy pálya után - ahol a gépi szövetséges az idiotizmus és a bugok miatt "beakadt" egy sziklahasadékba és jött a többi íjásza, akik szintén, kicsit kiakadtam.

    Mellesleg, az ilyen stílussal meg menjél vissza az oviba te unreg "más" ...

  • rusland
    #174
    tominak igaza van...
  • rusland
    #172
    Ha ezzel a jatekkal nem jatszotok nemtudjatok mit hagytok ki...
  • rusland
    #171
    mIRC
    #americanconquest.hu
  • rusland
    #170
    http://ac.uw.hu/
    keszul a magyarositast a felkeszt is lelehet szedni
  • skorpio7
    #169
    Már megbocsáss , de nekem tökéletesen megy a bin-ből kiírt cd-n lévő crack-kel a game .A GCW-ön lévő crack-kel is kipróbálva szintén megy a game nálam , amúgy win98 a rendszerem .
  • a.carkey
    #167
    Skirmish módban már totál irreális. Ladikkal lenyomta a fregattomat és egy baszott kis sátorból ezerszámra termeli a népeket. Az nyillal meg túllövi a muskétát. Ügyes ... Miért baszták így el?
  • a.carkey
    #166
    Elég durván termeli 1-2 házzal az indián bácsi a katonáit. Kicsit irreális ..., de jó!
  • janler
    #165
    ehhez a játékhoz nincs "encyklopedia", mint ami a Cossaks-nál volt? vagy csak én nem találtam meg?
  • skorpio7
    #161
    Látom hatalmas az érdeklődés a játék iránt . :)))

    2003-02-07 American Conquest (c) CDV 54x15 MB
  • a.carkey
    #160
    Na ma megjelent ...
  • rusland
    #138
    elakadtam campaigeben...
    4 palya a spanyolokkal
    amikor van egy erod egy szorosban es messze hatul van egy kis falum...
    es egyszeruen annyian tamadnak hogy nemtom bevedeni... es attorik az erodot...
  • rusland
    #136
    hmm
    en orulok hogy az all teritory felderites nincs benne
    igy legalabb nincs az hogy neten mondjuk az ellen latja a bazisom...
  • huem
    #135
    Közben megnéztem az editorban.Nix piac,nix bederités.Na nembaj.
  • rusland
    #134
    en most toltom fel HLC-ra onnan tudsz 14kval szedni de ha kuldesz nekik sms-t akkor 50kval is 1 hetig
    holnapra fenn lesz sztem
  • aiguo
    #133
    Na ez szep volt... most latom,hogy ez ugyanaz #127

    huem2:Bocs a figyelmetlensegemert!;-)
  • aiguo
    #132
    American.Conquest.Final.French.ISO-MOJiTO/

    ftp://apparence:[email protected]:31299/American.Conquest.Final.French.ISO-MOJiTO/

    *******A sebesseget nem Garantalom!!!;)*********
  • Jacek
    #131
    inkabb egy normalis letoltesi helyet gyerekek
  • huem
    #130
    Valaki segítsen légyszi.Van lehetőség piacot építeni,ha Spanyolokal vagy franciákal vagyok?Vagy csak indiánoknál lehet.Ja!és létezik e teljes bederítés,vagy ki lehet e kapcsolni vhol a felderítetlenséget.KÖSZ!
  • rusland
    #129
    thom megkaptam a gamet koszonom szepen nagyon
    majd lassan kezdem feltolteni egy par helyre...
  • aiguo
    #126
    Kosz de nem a cimmel van a baj",hanem a szaros *uw nem muxik kulfoldrol!!!:-(
  • rusland
    #125
    kepek
    http://www.americanconquest.com/english/index1.htm
  • rusland
    #124
    aki nincs meg a full de kiszeretne probalni a DEMO-t itt megtalalhatjatok
    http://www.americanconquest.com
  • rusland
    #123
    http://ac.uw.hu
  • aiguo
    #122
    Nekem nem muxik az oldal:-((
  • rusland
    #119
    teccik...
  • thom
    #118
    Nah elég jó kezdésnek, csak popup nem lesz ugye?
    Mert azt rühellem.
  • rusland
    #116
    lesznek ne izguljatok
    jah es kell sajat mirc csati hanemcsinalunk kicsi lesz az aktivast a sceneben nem fog kialakulni a jo tarsasag es bele fog bukni mint a cossacks.hu scene
  • thom
    #113
    Rusland a cossacks. hu a HUN clan oldala. Én meg Tua HUN-ososk voltunk csak kiléptünk szóval őket nem érdekli az AC csak Tuat engem meg még egy volt HUNost Lancelotot, Tua csináld meg az AC oldalt én segítek angolt fordítani meg amit kell, majd összedobjuk szóval én melletted állok csak lenne már egy AC oldal, sztem 27-én megkapjátok a gamet Csá :)
  • rusland
    #112
    huha nemtom
    de cossacks.hu foruman mondta meg valaki nekem
  • rusland
    #111
    van minnya utana nezek