114
Unatkozom;)
  • hedonist
    #114
    az arc több, mint egy éve nem járt az SG-n, sztem engedjétek el:)
  • csumkox007
    #113
    Én ebből szeretnékhttp://i4.bebo.com/042a//14/skin/2008/10/09/18/7938779049_main_bg_4456.gif és a név legyen shezY Előre is köszi !!!
  • attis95
    #112
    hello szeretnék logot ezzel a képpel
    ez a kép és igy mgjelenik rajta a nevem igy h :attis
  • jana4
    #111
    Üdv!
    Szeretnék egy logót ebből a képből: GTA IV Kép
    Elöre is köszönöm!
    Üdv!
  • szucsy89
    #110
    hali!
    azért jöttem ide mert a logoműhelyben nem csinálták meg a kérésem...
    kéne nekem egy nem vipes logo, a hősök (heroes)c. sorozatból!animált legyen, és a heroes és a szucsy felirat váltakozzon, de jól nézzen ki!leőre is thx
  • HUNtalicska93
    #109
    kéne egy lokkó,VIP-es,2 rétegű,az első réteg fehér alapra,ez a kép: http://www.sg.hu/forumkepek/2006_03/BMW_GTR_2.jpg
    mellé,hogy BMW POWAA(kékkel)
    a 2. rétegre,pedig az hogy 4D4M(kékkel) és mellé ez a kép: http://www.soccervista.com/competition/icons/FC-Barcelona.png
    thx,thx,thx
    ,és lehetőleg a 11. fejlécszínhez igazitva
  • LordAdam911
    #108
    má nem köll :)
  • LordAdam911
    #107
    hy all
    kene egy logo lehetoleg olyan betutipussal hogy ki lehesen olvasni DupiDani felirattal es ezzel a keppel:

    elore is thx!
  • Qwerty4
    #106
    Ha van kedved készíts nekem egy logót, 120x20-as méretben, a lényeg hogy egy felirat legyen aminek a színe megegyezik a logó sorával.
    A régi is ilyen volt és ezt a színt szeretném megtartani, nameg a zöld színt a feliratnak.
    Íme a régi:



    Maradjon a felirat vagyis a Qwerty, jó lenne valami modernebben, érdekesen megoldani.
    Sajnos ennél több ötletem nincs, meg próbáltam én is csinálni de kudarcba fulladt.

    azért szeretném hogy amire lejárnak a büntetőpontok egy új logóval térjek vissza, ami kedden lesz.

    Előre is kösz.

  • SCANIA TIBI
    #105
    sziaztok szeretnék egy logot!!segitene valaki??
  • NST Agica
    #104
    Heyya!

    Ha mostanaban is unatkozol, akkor keszithetnel nekem egy logot. Tudom nem most dobtad fel a temat, de hatha bejon:)

    Kocce
  • dismarc
    #103
    ja,kéne
  • RenaultMagnum
    #102
    ja és lehet kérni hogy milyen legyen a logo?
  • RenaultMagnum
    #101
    ha valaki nekem csinálna egyet az nagyon jó lenne mert ez nem tetszik ami most van :)
  • sweech
    #100
    TÉÉÉK!
  • LittleL
    #99
    azt látom. DD

    nagggyonszéépö
  • nemcsakfeel
    #98
    nekem nem kell!!!
  • LittleL
    #97
    szerintem nekem van egyik legrégebben futó logóm.
    St -n kívül, DDD

    ha akar valaki csinálhat nekem is,
    majd megbeszéljük előtte.

    Valami Jamiroquai -os téma lenne jó nekem. D
  • blackgamer
    #96
    "a topicban csak a logokovácsok készíthetnek logot"

    itt viszont bárki (bár nem tudom mennyi jelentkező van még)
  • shaba23 #95
    Magus ráérsz még? :D
  • Risu Führer
    #94
    hé nekem kéne egy új logo.olyan hogy kijön hogy band of brothers és utána kép pár szereploről(pl.roe doki winters malarkey libegott)aztán jelenjen meg az hogy risu führer fehér betűkkel a elites háttér előtt.köszi szépen és légyszi csináld meg 8-nál kisebbre mer má elég sokat maszakodtam a méretek miatt(ez a nemi szervemre nem vonatkozik:)
  • Tuvok #93
    Itt kérdezz rá !
  • KeKKSZike
    #92
    Valaki csinálna nekem egy dögös, igényes szép logót?
  • hen-tes
    #91
    nem csinálnál nekem egy logot ???
    ilyesmit mint neked , csak a terep 2.exe filt inditaná el :)
  • [Walaki]D`Lair
    #90
    Enyémet is azzal csináltam...(meg is látszik rajta...:)))
  • RelakSfromhome
    #89
    Animation Shop Pro
  • Gladiator
    #88
    mivel csináljátok? mert én akárhány színt is használok, nekem akkor is ugyanannyi, mintha csak fehéret csinálnék.
  • hen-tes
    #87
    nekem nem csinál vki ??? :D
  • magus
    #86
    hat nem tom te hogy csinaltad meg 4 be a folyamatos hoesest
  • RelakS
    #85
    Jó, de amikor villog a kurzor, az csak 8*8-as, és 7 színt használok összesen.
    Így is igen neccesen fér bele abba a 4.mittudoménmennyibe
  • Dzsini
    #84
    és még így is az egyik leghosszabb animációd van... 61 frame iszonyú sok :)
  • RelakS
    #83
    Nicknév, attól függ a méret, hogy hány színt használsz(3,7,15,(31?)127,255), a változatlan területeket mented-e (ha nem, akkor a legkisebb téglalap alakú területet menti, amiban mozgás van), meggora területen van mozgás (tehát ha a két átellenes sarokban villog 1-1 pixel, az gáz, mert menti az egész képet), és hogy mennyi képből all az anim. Én is kénytelen voltam a színváltó utasítások gépelését 4 karakterenként megjeleníteni, mert valami 6kB volt az eredeti (elveszett, uhhogy nem tudom pontosan)

    Mindenesetre sok sikert az optimalizáláshoz
  • VinylToy #82
    Várom az ötleteket (persze logó formájában) hogy mit lehet ebből kihozni, gyerünk gyerekek ki segít nekem logót gyártani???



  • Gladiator
    #81
    Hát, izé, megköszönném, de azé a nevem vmi faszán legyen belenyomva pls.

    Régen csináltam én is egyet, abban becsapódott egy meteorit, felgyulladt egy erdő, jöttek az ufók, meg minden volt, csak kicsit nagy volt a mérete, de kibaszott jó volt.
  • Nicknév
    #80
    Ha arra gondolsz hogy belevésem a neved + egy ilyet, akkor rendben megteszem, de csak neked!!
  • magus
    #79
    am,ugy mostanaban nem unatkozom
  • magus
    #78
    izé, sorry most egy ideig nem akarok, ez is eleg szenvedes volt. a hoesest nem en csinaltam, csak az alaplogot. sorry
  • Gladiator
    #77
    Na, mágus, ha unatkozol akkor nekem egy hóeséseset légyszi, egy betépett rénszarvassal, meg egy pucér mikulással!
  • Xboxman
    #76
    Te meg keress egy fát és...onnan úgy is tod mi a dolgod(nem,nem lehúggyozni mielőtt még erre vetemedsz)
  • Nicknév
    #75
    egyszer el kell kezdeni!!!!! 1 óra után már nem túl bonyolult:))), persze a maga szintjén!!
    Xboxman neked meg száradjon le a bal heréd