570
Melyik lenne a leg ideálisabb?
  • Bandee_
    #570
    én má eladtam áron alul!!!
  • Bandee_
    #568
    P4P800 dlx rulz
  • Bandee_
    #567
    Kössz, mindenestre! Az hogy drága bót....!
  • Gerry
    #566
    Ja, bocs eosszul értelmeztem a kérdést... XPC-t nem ismerem!
  • B@dsector
    #565
    Inkább ABIT IC-7 vagy IC-7G vegyél a legjobb
    Intel 875 alaplap a piacon.
    Én ilyent fogok venni.

    "
    Az ABIT mérnökei feltörték a 865PE kódját!


    Az ABIT IS7 és IC7 széria a "Game Accelerator" technikával, most már a létező leggyorsabb alaplap , ami valaha készült!
    Az ABIT új BIOS-t készített az IS7 szériához , mellyel "kiszabadítható" a 865PE lapkakészlet igazi ereje, és ezzel megalkották a létező leggyorsabb 865PE lapkakészletes alaplapot. Az ABIT szerint az IS7 széria 17%-al gyorsabb Springdale-lapkakészletes társainál . Az IC7 széria szintén profitál a "Game Accelerator" technikából, így a ABIT IS7/IC7 sorozat a lehető legjobb választás lehet a játékosoknak , akik még több fraget akarnak gyűjteni , vagy csak jobb játékélményben akarnak részesülni."






  • B@dsector
    #564
    XPC szerintem drága bolt az árlistájuk alapján.
  • Bandee_
    #563
    Nem azt kérdeztem, hogy a p4p800 jó deszka-e?? Azt tudom, hogy 38-é rulz!!! Másik deszka meg olyan 58e sacc/kábé! Az a kérdés, hogy XPC Computer jó bót-e???? Tapasztalat vkinek!!!!!???
  • Gerry
    #562
    Szívesen!
  • Gerry
    #561
    P4P800 Deluxe elég jó alaplap, annál csak a P4C800 Deluxe jobb az ASUS-ok között, már raktam össze ilyen alaplappal gépet, és remekül üzemel.
  • Bandee_
    #560
    XPC? megrendeltem! p4p800 deluxe!! Jó bót??? Vagy megin szívok???? Mint tavaly karácsonykor m*s*rállal!!!! Van kinek tapasztalata???
  • kisviku
    #559
    Köszönöm hasznos lesz ez a tudás.
    Kösz mégegyszer Gerry!
  • Gerry
    #558
    Ja, és fontos, hogy tökegyforma modulokat használj!
  • Gerry
    #557
    Hogy mit veszel, azt a boltban tudod megnézni (Elolvasod, hogy mi van a modulon lévő chipere írva!)... Hogy a lap működjön DualDDR módban, ahhoz 2db vagy 4db modulra van szükség, amit vagy a két kék (1+3), vagy a két fekete (2+4), vagy pedig mind a 4 helyre beraksz, ennyi.
  • kisviku
    #556
    Örülök,hogy a memóriákról is szó van emitten.
    Kérdésem: Vettem ma egy ASUS P4C800 Deluxe alapot, reá pedig egy P4 2.6-ost gyári hűtéssel,dobozosan.
    A kéziköny felsorol ram márkákat,típusokat,melyeket ajánlanak hozzá de pl.honnan tudom meg hogy amit veszek az az -e?
    És hol lehet lyat venni?(jó ez hülye kérdés,de már leírtam...)
    A másik,hogyan tudom ezt a dual ddr módot kihasználni?Kérek segítséget tapasztalt hardveresektől,köszi.
  • ollie
    #555
    ha minden igaz itt van:
    bluefish.hu
  • Bandee_
    #554
    nem gondoltam ilyen nehéz venni egy p4p800-at!!
  • Bandee_
    #553
    és egy p4t533-c rammal meg procival???? Ha igen véletlenül egy mail-t !!!
  • Gerry
    #551
    Nincsmit! Egyébként az én Kingston memóriamoduljaimon is Infineon chipek vannak...
  • ollie
    #550
    Tudtam szerezni Infienon ramot a Samsungjaim helyett és azzal már tökéletesen működik a P4PE alaplapom. Tehát nem lesz szükségem a Kingstonra. De azért nagyon köszönöm, hogy olyan segítőkész voltál!
    Ez az ASUS deszka tényleg nagyon király.
  • Bandee_
    #549
    Azé gondoltam, hogy bagóé kell majd eladnom jó kis deszkámat! P4T533-c!
    Dehogy még jelentkező sincs rá!!! Azé ez má túlzás!!!!
  • Gerry
    #548
    Tudom...
  • ollie
    #547
    megnéztem
  • Gerry
    #546
    Küldtem e-mail-t, nézd meg!!!
  • ollie
    #545
    húúúú az király!
    1 db kingston 512M 333Mhz kellene
    kircsi lenne ha megkérdeznéd minél hamarabb...
    előre is köszi!
  • Gerry
    #544
    Hát, ha gondolod megkédezhetem mennyibe lenne nekünk a kütyü, mivel mi viszonteladók vagyunk, viszont mi nem szállítjuk házhoz, tehát el kell érte jönnöd, ha érdekel, akkor mondd meg pontosan milyen memót szeretnél, és elhozatom neked!
  • ollie
    #543
    felhívtam őket és azt mondták, hogy csak viszonteladókat szolgálnak ki.... :(
  • Gerry
    #542
    Passz hívd fel őket, rendesek, nekünk eddig mindig házhozszállították, úgyhogy nemtom van-e boltjuk...
  • ollie
    #541
    van nekük bótjuk is vagy csak házhoz szállítanak?
    (quality-ram)
  • Gerry
    #540
    Ez a normális eset.
  • Gerry
    #539
    Pontosan, a Samsung az egyik legnagyobb gyártó, és ezért néha becsúszik egy egy gyengébb széria...
  • Jacek
    #538
    ja ket 512-es:)
  • Jacek
    #537
    Abit BE7 ket kulombozo 512 DDR400 fel ev van a ketto vetele kozott siman megy egyutt jelen pillanatban is.
  • [Jakuza]
    #536
    Sajnos mar nem, csak az ASUSok kenyesek a memoriakra.
    Majd az osszes nagy alaplapgyarto moboja ilyen.
    Lattam mar kivalo minosegu Kingstont is szenvedni Abit lapban, mig masikban tokeletesen ment meg joval magasabb frekin is mint amit a gyarto megadott.
    Hala istennek engem most megasldott az eg 2db tokeletesen noname 333as RAMOkkal, amik meg 420 is mennek.
    De ez csak immel-ammal fordul elo.
    A Samsungok elterosege, valoszinuleg meg a nagy gyartasi tetel miatt ennyire valtozatosak.
  • Gerry
    #535
    Pl. az én nForce2-es (Chaintech 7NJS) alaplapom sem megy rendesen minden minden Samsunggal.
  • ollie
    #534
    van üzletük is, vagy csak házhoz szállítanak?
  • Gerry
    #533
    Sajna az ASUS alaplapok mostanában eléggé kényesek a memóriákra, és csak a kisebb időzítésű (gyorsabb) modulokkal müxenek rendesen, viszont azokkal elég szép teljesítményt nyújtanak...
    A Samsung memókkal az a baj, hogy rengeteg féle van belőlük a kiváló minőségűtől (persze ebből van a kevesebb, de azért szép számmal előfordul) egészen a botrányosan vacak cuccokig minden kikerül a boltokba!
  • Jacek
    #532
    mig masik:)
  • Jacek
    #531
    nem tudom ki a hibas de egy havernal ugyan ez van ASUS deszka es nem megy benne 2db samsung modul, mi masik lapban siman uzemel rendesen.
  • Gerry
    #530
    Nekem csak viszonteladói áraim vannak, de hívd fel EZT a céget, én is tőlük vettem annak idején, elég jó áraik vannak, és BP-en ingyenesen házhoz is szállítják a modulokat!
  • ollie
    #529
    tuCC mondani helyet, meg hogy kb mennyibe kerül?