8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • JohnnyNapalm
    #5082
    értem szüleim jöttek és kintről tudták hallgatni mondták hogy milyen jó volt a vége :D
  • Ysera
    #5081
    A közepe felé lehetett simán mozogni.
  • Barnus
    #5080
    Amúgy FoS szektorban mennyire volt tömeg? Lehetett mozdulni?
  • Barnus
    #5079
    Egyetértek. előttem is folyton kameráztak a gagyi mobillal csináltak kivetitő fotót meg videófelvételt. kurvára értelme nincs az egésznek, de azért égeti magát és felbassza az agyam, hogy ott néz csúnyán, ha hozzáér valaki. Nincs semmi bajom ezekkel az emberekkel, de az ilyen emberek miért nem ülőhelyre mennek? miért kell küzdőtéren szenvedniük?

    Oh Harvestert kifelejtettem. Az a másik nagy kedvencem Bell Tolls mellett. Nagyon örültem annak is. Blackened meg már csak hab a tortán. Annyira én a Masterért nem vagyok oda. Jó szám, de ugye az is a kötelező 4-5 szám között van, én szívesen hallottam volna valami mást Master meg Sad But True helyett is, de ne legyünk telhetetlenek:)


    Garuda: Szerintem kurva sokunknak nem a pénz szabott határt a FoS jegyre, hanem hogy 10 perccel a megnyitás után már nem lehetett venni. Akik itt ismerősön keresztül félretettek, vagy metclubosok, azoknak lett, többieknek nagy lutri volt, mint nekem is. főleg hogy a weboldal is szar volt és elcsiptem még fos jegyet, de mire fizetéshez elnavigáltam végre, addigra visszabaszott valami hibaüzenettel és törölte a foglalásom, addigra már csak állójegy volt, FoS sajna nem:(
  • Ysera
    #5078
    vagyis a stadion mellett XD
  • Ysera
    #5077
    Lehet, hogy az aréna mellett a mol kúton /rofl
  • Paulie
    #5076
    érdekes,mindenki mindenhonnan jól hallott mindent, indexes gyerek hol volt? papp lászló arénában?onnan lehet nemhallotta úgy mint puskásban
  • JohnnyNapalm
    #5075
    én egyébként lelátón voltam E szektorban és mindent tökéletesen láttam/hallottam
    legközelebb viszont biztos hogy front of stage-et veszek nem érdekel hogy 20k ott akarok barmolni a legelső sorban
  • Paulie
    #5074
    nemértem mérnem lehet leszokni a kamerákról,mérnem lehet élvezni a koncertet simán? arcomba 3 kamera volt előrenyújtva-.-
  • Paulie
    #5073
    és volt Harvester és volt Blackened és volt Master és Motorbreath YEAHHH
  • Barnus
    #5072
    Ezt a "kritikának" gúnyolt fost az első mondat után abbahagytam olvasni.

    "szomorú, de igaz: minden idők egyik legimádottabb metál-zenekara lassan húsz éve már csak demókat, b-oldalas nótákat és jammelésnek tűnő kompozíciókat ad ki albumok címén"

    Azt a retardáltat, aki ilyen faszságot benyög...

    Viszont a tegnapi buli valami istentelen volt, csak körülöttünk is passzívak voltak az emberek:(

    Nagy öröm volt, hogy a szivdobogás helyett a hagyományos Morriconés kezdést nyomták, ez külön kurvajó volt, mert mostanában ezt már régóta hanyagolják. Lenyomták a Bell Tollst, Motorbreathet is, két nagy kedvencem, gyakorlatilag mindent, amit kaphattunk. Mondjuk még egy Batteryt szivesen pogóztam volna, a nyakamnak/lábamnak, oldalamnak már úgyis mindegy, kibirtam volna :) Meg egy My Apocalypse még jó lett volna. Mondjuk a kötelező Sandman/Matters páros helyett. Vagy mondjuk inkább a két-három gityószóló helyett, az még ütősebb lett volna :D
  • Paulie
    #5071
    így.
  • forza milan
    #5070
    Egy rohadt nagy élmény volt az egész,azt meg már megszokott hogy úgy lesznek olyanok és olyan kritikák akik/amik porig meg szarrá azlázzák az egészet úgy ahogy az van.Indexes,Quartos,meg még a tököm tudja milyen kritikákat olvastam el,egyiknek sincs érdemi értelme,a lényeg hogy megmutassák h ők mennyire kibaszott jó szófordulatokkal tudják agyonfikázni az adott áldozatukat,és ettől nemlesz semmi értelme az egésznek,mellékesen úgy nehéz is értelmet találni neki h érteni sem értenek ahhoz amit leírnak.Nyávogás egyik alapeleme volt a hangzás fikázása...Vélemény: a dob engem is majd átszakított,kicsit baltájt álltam de eléggé elől,nekem nagyon tetszett a hangzás leszámítva néha a dobozhangot a gitárnál,meg a Helpless-Motorbreath duó nálam egy kicsit elmászott,amúgy semmi gond nemvolt,számomra tökéletes volt.Ott fogtam a fejem ordítva,mikor ezzel jönnek,hogy hiába csereberélik a hangszereiket stb...Ember?...biztos hobbiból cserélgetik,élből legalább 3 hangolást tudok mondani amiben története során alkotott a Metallica,ez nem a sörfesztivál ahol 2számközt Deep Purple jamming közbe szépen áthangolgatunk!Meg hogy már nincs bennük a régi lázadás,ugyanakkor panasz volt arra h lightos volt a fénytechnika meg a pirotechnika...ez a 2 üti egymástez ugyanolyan mint amikor a Guns n Rosest fikázták azért h a régi Reckless rockandroll után minek kell pirománia meg zongora meg minden..akkor döntsük már el mégis...meg hogy a Rammstein csak ennyi piróval áll be még a koncert kezdése előtt...más világ a kettő.Lézershowt akarunk látni vagy kibaszott Metallica koncertet?!?!Szerintem az One előtti intro is ütősre sikeredett minden tekintetben,a Jó a Rossz és a csúfnál már az ütő majd megállt bennem,akkorsem fogtam még fel hol vagyok és miért.Durván legyalázták ezt az estét,pedig szerintem hihetetlenül jó volt,baki meg mindenhol van,mindig Larssal jönnek,hogy eltolta az egészet úgy ahogy van,öregszik,azmeg hogy produkálja magát lételeme,nemértem ennek miért kellett külön hangot adni.
  • blaze
    #5069
    Ez kúrva nagy volt!
    Egyedül azt sajnálom, hogy a Wellcome To Home-ot nem játszották.
  • elitehun
    #5068
    Én vagy 50m-re álltam a színpadtól és szó szerint én is éreztem a dobot a mellkasomban
  • Paulie
    #5067
    most írják hogy jó koncert volt? :/
    az uncsi, nem olvasná senki
  • lau123
    #5066
    én öregurasan hátul "ültem" a lelátón, de az előzenekarok után úgy felcsavarták a volumét, hogy az elején belém szorult a levegő a hangerőtől. Nem vagyok egy koncertre járó, nekem hatalmas élmény volt.
    Az ilyen "vájtfülüek" meg húzzanak a...
  • Paulie
    #5065
    index az minek ír kritikát?
    mondjuk hogy most perpill nemvagyok elvakult rajongó, de egy jó dolgot nemmondtak a koncertről...ezmi
    márbocs de elől kicsit durván hangos volt az egész,dob a bordáimat ugráltatta szószerint.
  • Ysera
    #5064
    Annyira jó volt ez a tegnapi buli, nemhogy 20 ezret, többet is megért volna...
    Az index kritikája gáz, egy szánalmas hülye lehet, aki írta!!
    Az ilyen ember már eleve azért megy koncertre, h utána rosszat mondhasson.
    Ő biztos zokogva jegyzetelt, amíg mi zúztunk :P
  • lau123
    #5063
    Olvastátok az Index kritikát?
    Erről egy Beatrice szám jut az eszembe:
    "Minek él az olyan aki nem tudja mi a jó...."
  • sanzik
    #5062
    Én nagyon biztam benne,hogy ezzel a 2 számmal kezdenek és mivel bejött innentől kezdve már nem is érdekelt,hogy ha Lars félre ütött vagy csak nem volt pontos mindenhol a zene...
    Akkorát tomboltam mint az állat,hangom nincs.
    Egyedül azt sajnálom,hogy nem tudom máshol mi volt a helyzet de a fos szektor hátsó harmadában szerintem kimondottan szar volt a hangzás...
    Meg azok a sznobok akik körülöttem álltak azok miért nem vettek ülő jegyet ?
    Hogy lehet pl egy MoP-ra nem elkezdeni őrjöngeni?!?! Azt csak álltak ott körülöttem mint egy fasz... egyedül én ugrátlam métereseket...
  • Paulie
    #5061
    Hihetetlen élmény volt, hangom nincs, Lars italából legelején ihattam egy jót :D
    2.sor totál középen voltam, Lars egyszer rám mutatott és elégedetten bólogatott
    Egyszer volt halálélmény amikor James csuklószorítója repült felém és mindenki elesett meg énis:D
    Pengetőt esélyem nemvolt szerezni :/:/ mozdulni nemtudtam.
    egyik dobverőt faszér szlovákok kapták-.-
    mostígy ennyit tudtam összeszedni,olyan töményen kaptam metallica-t hogy kell idő feldolgozni:)
  • elitehun
    #5060
    Ez kúrva nagy koncert volt :D Komolyan leírhatatlan. És remélem Larsnak igaza lesz és gyakrabban jönnek nem pedig 11 évenként
  • gTWELVE
    #5059
    a sztáralürség hiánya nekem is bejött. :) pozitiv csalódás. alig késtek. le a kalappal!
    ruffirant .. nekem is csak egy Robert Trujillo-os pengettyűt sikerült bezsebelni :)
  • jamamura
    #5058
    metallica tegnap: elszámolok, beszámolok
  • ruffirant
    #5057
    nem hittem volna hogy koncerten azt fogom számolni hogy mikor lesz vége:Paz volt az egyetlen rossz a koncerten
  • JohnnyNapalm
    #5056
    egyébként 1-es villamos se volt semmi 7kor :D
  • csokalaci
    #5055
    Volbeat
    Az első tényleg ernya volt
  • ruffirant
    #5054
    am ha valaki több pengetőt gyűjtött be akk egyet én is szívesen elfogadnék:D
  • ruffirant
    #5053
    am mi volt a második előzenekarnak a neve?ők kifejezetten tetszettek.az első ritka sz@r volt..
  • JohnnyNapalm
    #5052
    lool

    tényleg jó volt, én egy kicsit több magnetic számot vártam de a bell tolls kárpótolt:D
  • forza milan
    #5051
    Á nincsenek szavak erre a bulira...örök élmény,adtak az érzésnek...Jó felbasztam azokat akik nemtudtak ottlenni és Metfanok mert akit létezik felhivtam a koncert alatt áldott álapotban már:D:D
  • Met
    #5050
    nem küldesz nekem 1 pengetőt?
    cucli gyűjtött egyet de nem akarta elcserélni egy doboz cigiért sem
  • ruffirant
    #5049
    hihetetlen jó volt.koncert első felénél a sima állójegyes kordonnál álltam végig utána jött a pogo. bizti örök kicsit szigorúak voltak de jol végezték azért a dolgukat:P megérte a több mint 5 óra várakozás a akpuk elött.benne voltam az első 100 ban aki bemehetett:P:P:P
  • Beast Machine
    #5048
    Királyság magasfokon, elképesztő show, mindezt az Istencsászár kegyelméből egy csepp eső nélkül élvezhettük!!

    Kösz mindent srácok!
  • Tiger1111
    #5047
    Isteni buli volt ,a metallica nagyon tudja hogy kell hangulatot csinálni köszönöm nekik az estét .De hogy valami roszat is mondjak ,túl sok embert engedtek be az álló helyre.Elől meg sem lehetet mozdulni nem hogy pogózni:) és ha már nagy nehezen előre "verekedtem " magam nem mentem hátra ugrálni.Viszont srácok azt nem gondoltam volna hogy egy 10 m széles átjáróba lehet anyi ember hogy ne találjalak meg beneteket:).Köszi a kocsmázást majd legközelebb folytatjuk ,lesz még pár jó koncert a nyáron .A szigeten Iron Maiden ,vagy a hegyalja fesztivál ahol felép a Motörhead , Ossián Tankcsapda Kalapács stb .
  • Coolfire
    #5046
    Jajj mit hagytam ki....
  • csokalaci
    #5045
    Na látom youtube-ra már kerülnek fel a videók :)
    Én is videóztam csak semmi nem látszik belőle :P
  • csokalaci
    #5044
    ÁÁÁ Istenem ez volt a világ legjobb koncertje !!! :D
    Az a legjobb, hogy pont azokat a számokat játszották, amiket nagyon szerettem volna. James meg kurva nagy arc :D
    Az előzenekar viszont..A High On Fire eléggé béna volt, a Volbeat elment.
    Van itt valaki akit Lars pofánbaszott az innivalájával ? :D
  • n000rbi
    #5043
    Éjféltől 5 órányi csövezés után, 3 óra vonatozás után itthon vagyok...az öregek még mindig tudnak!!! Eszméletlen, mindent megkaptunk, ami szem-szájnak ingere:) Legyünk őszinték, 11 év után járt is;) James hihetetlen jó arc ("Akkor is énekeljetek, ha nem tudtok! Én ebből csináltam karriert:D"), mindenféle sztárallűr nélkül nyomták le a bulit. Le a kalappal, METALLICA FOREVER!!!!