8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Messi940
    #5162
    Pfff Anesthesia bass szólója sztem valami katasztrófa.Mintha 1 légy hangja lenne
  • bcrics
    #5161
    Hell,Ott voltam énis,A dob kurva nagy volt,a gitárok is szépen szoltak,de az ének vmi gyászos volt,pedig még messze sem voltam.,a jobb oldali kivetítőnél pogoztam,,sajnáltam hoyg kicsit fukarkodtak a piroval,tobb is elfért volna sztem,bár lehet azért voltam ideges mert állandoan pisálnom kellett,eddig még sohasem koncert kozben.

    High on fire,,nagy szar volt,volbeat sem volt az igazi,ott már kicsit pörögtünk is,de a a ratyikám csávonak nemtetszett,izompoloban a kis 18 éves barátnojével még neki állt feljebb hoyg haver nekiment,mert ő most feszít,és amugyis a nojével van,bocsásson meg a világ de a ratyik takarodjanak az ien koncertekről,ez nekünk jár,a divatgecik akik ismerik a matterst azok ne jojjenek ien helyekre,ez a miénk,feketepolos talicskásoké,kééész!!....félelmetes mien emberek vannak,ám a legnagyobb szarházi mégiscsak az az alak volt aki nagy kurvaanyázás kozepette ment befelé a tomegbe hogy mindenki miért nem ugrál és csapkod és mindenkinek a kurvaanyját mert o királygyerek és o most már ugrál..ezen beszartam.,

    A számok kurvagyorsan jottek egymás után,ez kibaszottul szurta a szemem,minrha gyorsan le akarnák darálni a koncertet,,hol van az már amikor a dalok végét az agyadig huzzák el,kész vége, már kezdik is másik dalt,miért??????

    Mindent pénzt megért,természetesen,de sokkal jobb is lehetett volna,,a hullám nagyon állat volt..
  • Paulie
    #5160
    amúgy nemtom észrevettétek-e de voltak nagylabdák,csak kicsitse dobták be őket. valaki megmagyarázná ezt nekem?
  • bertino
    #5159
    képekhez/videókhoz linkeket ne sajnáljátok, akár .zip-be tömörítve, akár egyesével belinkelve!
  • ruffirant
    #5158
    a torrentes ötlet sztem is jó.könnyebb úgy terjeszteni.
  • Challanger
    #5157
    Én is a FOS elején voltam középen. Mikor elkezdődött a Creeping Death meg a pogo majd' elöntött a SZAR
  • gTWELVE
    #5156
    Na most már én is beszálok.. :) FOS első pár méterén (ahol én voltam jobb elöl) a hangosítás tényleg szar volt. Basszus rengeteg, vocal alig. Azt a pár idiótát aki meg részegen alig állt a lábán és pogózni próbált.. szánalmas.Nagy élmény lehetett nekik. De még nekem így is nagyobb élmény volt mint 11 évvel ezelőtt. (nem csak a pengető miattt) :D

    Köszi Cucli a FOS jegyet!!!!!
  • Barnus
    #5155
    Esetleg feldobhatnánk valamelyik ismert torrentre, és az megoldaná a terjesztést. Szerintem tutira sokan kiváncsiak rá. Torrenten 1-2 napon belül mindenkihez eljut, nem kell személyes találkozóval lemezeket adogatni körbe :)
  • csokalaci
    #5154
    még valami ezt nem én írtam, hanem "szldro", csak ő még nem tud üzenetet küldeni, mert ma regisztrált
  • csokalaci
    #5153
    "Sziasztok

    A youtube valamiért nem enged feltölteni anyagot. A koncert HD minőségben (1080p) van meg (hiányzik másfél dal, amikor is aksit cseréltem, illetve majdnem kinyomták a kamerát a kezemből). A teljes tegnapi napot azzal töltötte a gépem hogy kb 160 GB-t átdolgozott nyers *.mts fileba. Ez így 13,8 GB, aki kéri így is szívesen átadom. Én összevágtam egy pár fotóval illetve a plakát, na meg szöveg és átkonvertáltam DVD9 formátumba úgy kb 7,4GB lett. Nekem a Pinnacle studio 14 van meg és ott a Blue-Ray formátum 22,6 GB akart lenni (de nincs íróm). Akit érdekel az írjon a [email protected] címre (Téma: Metallica) vagy tel. 06204199618 és megbeszélünk egy találkozót ahol átadom az anyagot vagy nyersen vagy feldolgozva dupla rétegű dvd-be. Ja ez jelenleg Budapest és környéke.


    Mindenkinek minden jót
    Levi"
  • bertino
    #5152
    hát még az is lehet, hogy összefutottunk.
    meg az is, hogy nem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én értem oda legelőször kicsivel 9 óra előtt, még akkor rakták ki a plakátosok a jegypénztár és a bejáratnál levő táblákat
    , aztán jött Debrecenből egy srác és aztán már alakult a várakozás 10 óra körül... aztán minket kora délután beengedtek a dózsa gy.-i bejáratnál a belső kordon mögé, onnantol meg nyálcsorgatással vártuk az 5 órát, hogy nyissák már végre a kapukat... de a high on fire valami iszonyat fos volt, a volbeat még elment.

    szerintem.
  • Met
    #5151
    azé' gondoltam, hogy összefutunk vagy valami :)
  • mike0013
    #5150
    az az érzés, ami ezalatt volt leírhatatlan... na meg végig a koncerten:D elején ment a harc a túlélésért, de sikerült:D áááááá, életem legszebb órái voltak ezek. biztos, hogy nem ez volt az utsó Metallica koncertem és remélem minél hamarabb visszajönnek:D
  • CUCLI
    #5149
  • bertino
    #5148
    de.
  • Paulie
    #5147
    kill'em all-t kicsit hanyagolták sajna most,de helyette kaptunk justice számokat:)
  • Prince of Máté
    #5146
    Nem vagyok akkora Metallica fan, de az Ecstasy of Gold az nem a "The good, the bad, and the ugly?"
  • ElectricalTech
    #5145
    wáh jó volt jó volt, de a pogó az valami embertelen volt meg a setlist is kicsit csalódást okozott nekem meg a haveroknak, akikkel voltunk :\
    dejó lett volna egy whiplash vagy judas kiss vagy broken beat & scarred, ahh
  • bertino
    #5144
  • elitehun
    #5143
    Ja egyet értek és basszus a Seek And Destroy a végén volt a gecc erre szavak sincsenek
    MetallicA
  • elitehun
    #5142
    Remélem felrakja jútúbra
  • bertino
    #5141
    nah visszaértem.

    hát... ez volt életem első metallica koncertje, ráadásul a színpad orra elől a legnagyobb szekrények mellett a tömegben gecc.

    az első 2 számnál nem is a ritmusra figyeltem, hanem arra, hogy életben maradjak.

    gecc ugy vitt a tömeg, hogy a lábam nem is érte a földet, urrristen mi para volt akkor

    de így utólag: KURVANAGY FEELING VOLT

    elment rá vagy 250 fontom, hogy ott voltam a koncerten mindent beleszámolva, de akkora kurvanagy koncert volt, hogy azt leírni sem lehet.
  • csokalaci
    #5140
    Valaki azt mondta, hogy felvette az egész koncertet hd-ben :)
  • JohnnyNapalm
    #5139
    szerintem úgy értette hogy a metallica.com-os videók
  • elitehun
    #5138
    Mármint a budapesti koncertről
  • elitehun
    #5137
    Eddig az összes szám fent van youtube-on kivéve a Helpless-t
  • ajem kisa
    #5136
    Már másnap is volt pár videó a bp-i koncertről!
  • JohnnyNapalm
    #5135
    1 dal biztos hogy fent lesz + a tuning room
  • slasher
    #5134
    Hello! Nem tudja valaki, amit a koncerten kameráztak, az fel fog kerülni jútyubra? :D
  • Lion70
    #5133
    Én meg a saját fülemmel hallottam, amint az egyik vezető szekus azt mondja a többinek: "ha találtok pengetőt, hozzátok nekem". Ilyen is volt.
  • Paulie
    #5132
    itt is aki talált pengetőt kordonon túl és szólt biztonságinak,szépen odaadta.:)
    vizet viszont nemadott senki:D
  • Lion70
    #5131
    Magyar biztonságiakról általában: van ilyen is, meg olyan is. A legtöbbjük semleges, kisebb részük köcsög, agresszív, ostoba bugris paraszt (már elnézést), és persze találkoztam már jópár normális, rendes arccal is. A Szigetes Faith No More után az egyik pl. vagy 5 (öt!) percig segített nekem keresgélni egy pengetőt, amit direkt nekem dobott le egy road.

    Amikor Bécsben megnéztem a Slipknot-ot (előzenekarok: Children of Bodom /asszem/ és a Machine Head!), és a 2. sorban álltam, hát ott a biztonságiak vizet osztottak ez elöl fulladozó népnek!! És NEM tették el a pengetőket, hanem odaadták a népnek!! És nem tépték szét, akit kiszedtek úsztatás vagy egyéb miatt, hanem kikísérték oldalra!!

    Ugye, hogy milyen sokat jelent 300 km? Mondhatni: ég és föld.
  • Lion70
    #5130
    Kaméleonos pogó
  • elitehun
    #5129
    Amúgy most ugrott be hogy azt mondta az egyik biztonsági hogy ott még meg lehet enni csak ne vigyük be (mert ez a főkapu és a toitoi budik között volt XD)
  • elitehun
    #5128
    Véletlenül nem volt benne uborka vagy retek? Mert azt lehet frizbiként használni
  • Ulvar
    #5127
    Én meg kidobtam fél csomag Győri édest :(((((

    Ugye ugye?:D...milyen jó hogy kibasztam:D...
  • ruffirant
    #5126
    hmm tőlünk elvették a szendvicset :'( :P
  • Paulie
    #5125
    hm,tartalmas.
  • elitehun
    #5124
    Szerencsére volt mellette egy fejlettebb társa konkrétan ez volt a beszélgetés.
    1. biztonsági:A perecet nem lehet bevinni.
    2. biztonsági:Azt nyugodtan beviheti.
    1.:Kaját szabad bevinni?
    2.:Ja de viszont (ekkor kiszúrt egy csávó táskájában vmi üdítőt) dobozos üdítőt nem lehet (ekkor kiszúrt egy sört is) dobozos sört meg pláne nem.
    És már mentek is szólni a srácnak
  • csokalaci
    #5123
    Jaj még az tetszett, amikor a nagy kivetítőn mutatták az elsősorban lévő embereket és az egyik csávó meg el kezdte túrni az orrát