8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • spiczi91
    #5602
    Marha jó buli volt :) és hála istennnek még a hangja is teljesen korrekt volt, a setlist is jó volt (Hook in Mouth FTW!).
  • Paulie
    #5601
    télleg milyen volt koncert?
  • spiczi91
    #5600
    Pesten rendbeszedte a hangszálait. :)
  • Met
    #5599
    A Some Kind filmben mondta Mustaine, hogy milyen érzés neki látni a Metallica-t, hogy hol lehetne most ő.
    Amikor a rádióban Metallica szól akkor kikapcsolja, vagy megy az utcán és odaszól neki a srác, hogy Metallica csak azért mert tudja, hogy bosszantja :)

    Amúgy Mustaine elég gyenge koncert énekes :S
  • Ulvar
    #5598
    Ahogy King is mondta hogy mindenki játszott már mindenkivel fellépésen de nem mindenki játszott a Metallicával.

    Az a baj hogy HEAVY metálnak fogják fel az emberek a nagy THRASH négyest.

    Sokan nem tudják ezt se. Mind1...Én örülök hogy Kirk, Hetfield Lars ölelkezett Mustainnel...ez nekem szívszorongató, mert évek óta csak a szidás ment a Megadeth fanoktól és a Metallica fanoktól (ezek csak egyes emberekre vonatkoztak).

    Mustain is beszólt néha Hetfield is.
  • Paulie
    #5597
    nem éppen pont az időtartam, hanem az hogy többiek előzenekarként jáccanak délután aztán Metallica főműsoridőben jáccik egyet oszt Big Four.
  • JohnnyNapalm
    #5596
    ja hogy az idő
    oké
  • Met
    #5595
    Szerintem arra gondolt (amit én is mondtam), hogy tulajdonképpen 3 előzenekar volt előttük. Ha tényleg Big 4 lett volna akkor ugyan annyi időt játszanak mondjuk. Mindegy jó volt így

    Black
  • JohnnyNapalm
    #5594
    segítek:
    akkor hány zenekar összesen? :D
  • Paulie
    #5593
    ez mér Big Four, hogy a Metallica előtt van 3 előzenekar?
    am i evil viszont kemény!
    de amúgy csalódtam,viszont kíváncsi vagyok jövőre mi lesz a nagy dolog...
    30éves a Metallica, 20 éves a Black, 10 éve majdnem felbomlottak:D
  • JohnnyNapalm
    #5592
    micsoda felvétel
  • Met
    #5591
    és=én
  • Met
    #5590
    tudok egy jobb versenyt, kinek van kevesebb matrica a monitorján

    link nincs és az ördögös oldalról szedem de állt minden..
    de itt lehet keresni
  • bertino
    #5589
    jolvan, senkit nem erdekel, kinek milyen netje van, mielott megindulna a farokverseny, inkabb linkeket toljatok, thx.
  • JohnnyNapalm
    #5588
    hát nekem 120 van

    hol található az anyag?
  • MaYa The Bee
    #5587
    najó helyesbítenem kell, mert csak PCn néztem, de házimozin tényleg jól szól az egész! a szomszédok is mondták :D
  • Ulvar
    #5586
    Ezt inkább el se olvastam.
  • MaYa The Bee
    #5585
    A mexikóból már láttam 1080p rippet, de a franciából csak full BR-t.
    Nagyon jó a Sonisphere festivál :) igaz "előzenekarok" nem szólnak valami jól
  • Met
    #5584
    Valaki találkozott már a francia és mexikói koncerttel 1080p-s+DTS rippel?
  • MaYa The Bee
    #5583
    Hja, ilyenkor bánom hogy nincs 30mbites netem :D Na mind1, azt a pár órát már csak kibírom valahogy ;)
  • Met
    #5582
    720p-s ripet találtam
  • MaYa The Bee
    #5581
    Hm, ha minden igaz HDTV rip már most van a koncertről, az se olyan rossz :) Elvileg mind a 4 együttes ~ 4órás anyag.
  • Met
    #5580
    Most hallgatok egy 82-es felvételt, hát gyerekek, Hetfield iszonyat sokat fejlődöt :D
  • Ulvar
    #5579
    Sokan mondják ahogy én is. Valaki nagyon hiányzott a Nagy 4es közös előadásán.

  • Met
    #5578
    na akkor szedd le és utána jeeeezzél
  • bertino
    #5577
    nem :D
  • Met
    #5576
    Leszedted már a monitorról a matricákat?
  • bertino
    #5575
    aaa jeeee!!! :DD

  • Metwork
    #5574
    lesz blúréj is :D
  • Ulvar
    #5573
    hamarosan! :). viszonyíts mennyi telt el a Mexicoi koncert és DVD kiadása közt, na kb annyi kell sztem.
  • bertino
    #5572
    mikor jon belole dvd ?
  • bertino
    #5571
    uhh bazki, ez telleg metal.
  • Paulie
    #5570
  • Met
    #5569
    link :)
  • Ulvar
    #5568
    Na akkor jól emlékeztem :).
  • Met
    #5567
    93-ban a Megadeth volt az előzenekar itt nálunk :)
  • Ulvar
    #5566
    De ez eredetileg is így volt. Mert a Metallicával nem sokan játszottak együtt (ha jól tudom Slayer és Anthrax nem de Megadeth volt előzenekar, de nem vagyok benne biztos).
  • Met
    #5565
    Értem, láttam, "ott voltam"
    Kurva jó volt, csak igazából a Big Four kicsit csalóka. Tulajdonképpen 3 előzenekar volt a Metallica előtt.
    Anthrax 40 percet játszott, Megadeth 50-et, Slayer kb. 1 órát.

    Lesz dvd :D
  • Ulvar
    #5564
    De érted, Mustain Hetfield mellett??? Ellefsonnal együtt headbangel? Scott Ian Rob bazze ááááhh ilyenn niiincs.... :'((( komolyan sírok...

    Hatalmas látni ezeket együtt Thrash fan ként... ez hihetetlen, sőt, gyönyörű csodálatos... Zenei remekmű...
  • Met
    #5563
    érdekes koncert volt :)