8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • ijo
    #5682
    tévedtem, várjuk a hivatalost..ahogy jobban átnéztem a cuccot, hiányzik egy csomó szám..
  • csokalaci
    #5681
  • ijo
    #5680
    Az igaz, ezért is gondolkodom rajta....De ez a saját ízlésemnek megfelelő lenne, plusz elütöm vele a "felesleges" szabadidőm:) Nem mintha versenyezni akarnék egy profi DVD-vel
  • Met
    #5679
    minek szenvedsz vele? nemsokára jön a hivatalos
  • ijo
    #5678
    Köszi! :)
    Meg van a Szófiai Big4 anyag, közel 4 óra...Ez ugye nem amatőr felvétel, viszont 2 DVD lesz, ha rászánom magam...
  • elitehun
    #5677
    Még csak a Fade to Black-nél tartok, de remek munkát végeztél :D
  • ijo
    #5676
    Meg a hivatalos video felvételek, ami a DVD-men is rajta van. Motorbreath és Helpless..De egyéként, bár lehet elfogult vagyok, olyan túl sok különbség nincs...szerintem amiből készítettem a cuccot, egész normális felvétel, nem kapkodja, remegteti különösebben a kamerát, stb. Olyan stáb pedig nem volt, aki komoly cuccokkal, több kamerával, rendezővel stb ott lett volna. És lehet megcsinálom a bulgáriai big4 koncertet is:)
  • Paulie
    #5675
    nincs
    max rtl klub felvétel ami 8perc kb
  • elitehun
    #5674
    És akkor nincs semmilyen olyan videó a bp-i koncertről amit nem a koncertezők vettek fel hanem rendes kamerával vagy mittomén? ^^
  • csokalaci
    #5673
  • ijo
    #5672
    A "nem lett rossz" a saját véleményem szerint is közelebb van az igazsághoz :) Voltak kompromisszumaim saját magammal, a vágóképekkel nem vagyok túl elégedett, de nem volt erőm újra kezdeni, valamint a film kezdő into-ját is erőszakosabbra terveztem, azaz ha beteszed a DVD-t, egyből azt játszotta volna le:) a pc-n működött, de a lejátszón az istennek se..így maradt a koncert elején. A többi meg egyrészt a hozott anyag minősége, másrészt ízlés dolga. Igyekeztem nem túl parasztvakítósra megcsinálni (pl animált menük stb). :)
    De azért jólesik, ha tetszik valakinek. Persze elsősorban magamnak csináltam, nem akarok semmilyen altruista szerepben tetszelegni, de ha már meglett, miért ne élvezhesse más is..
  • highlander15
    #5671
    Nem lett rossz?Kibaszott jó!Legalábbis nekem,akinek nem volt szerencséje ott lenni.
  • ijo
    #5670
    köszi:)
  • Paulie
    #5669
    thx,tegnap már leis szedtem,nemlett rossz
  • ijo
    #5668
    Sziasztok!

    Akit esetleg érdekel: végre elkészültem a bp-i koncertről készített filmmel. Biztos sokan ismeritek azt a képileg viszonylag jó minőségű felvételt, aminek viszont a hangja nem túl jó, bár a kamerahangok között nem rossz :)
    Leszedtem a kamerahangot, és alátettem az mp3-ban kiadott teljes hanganyagot átkonvertálve 5.1-es AC3-ba. Úgy csináltam, hogy a hangból ne vesszen el semmi, ezért sajnos néha ahol a kamerát leállította, aki felvette, vágóképeket kellett tennem, és/vagy a netről igyekeztem pótolni a hiányzó képi darabokat:)
    Aztán amikor kész lett csináltam belőle egy DVD-t menüvel, fejezetekkel, extrákkal, galériával stb. És tematikusan minden aláfestő zene a DM-ről van. Egyrészt mert én szeretem ezt az albumot (is). Másrészt nem vagyok hajlandó beállni a sorba, akik egy bandát saját rajongóként lesüllyesztenek a nosztalgia zenekarok közé:)

    A cucc megtalálható a 1st torrenten ami egyébként nemrég indult újra, és mégcsak meghívó sem kell éppen:)
  • Met
    #5667
    régebben jobban szólt
  • highlander15
    #5666
    Szerintem is,a Starclassicnak nincsen annyira erőteljes hangzása mint a Granstarnak,és szerintem Lars is jobban érezte azt a dobot mint ezt.
  • Paulie
    #5665
    Granstar II ftw. és pont.
  • highlander15
    #5664
    Emberek!
    Tudom,hogy elegetek van már abból hogy Larsot állandóan baszogatják(nekem is).De egy kérdést fel kell tennem:szerintetek melyik dobszerkója a jobb,amit mostanában vagy amit régebben használt?Szerintem az új nem szól annyira jól,vagy lehet,hogy furcsa.Magyarul:Starclassic Maple vagy Granstar II?
  • Paulie
    #5663
    bocsáss meg:)
  • Prince of Máté
    #5662
    Akkor töltsd le ezt a 26 gigást és nézd meg mozgás közben.
    Azért jó h te egy állókép alapján véleményezel én meg megnéztem mind2-őt :D
  • bcrics
    #5661
    Hátö,jójó,,,csak kicsit unalmas.olyan semmien,tudod te szerintem jobban is,pl ezt nemoylan rég vettem fel,csak hoyg értsd miről vakerolok itten,ám jóó lesz,hallotam már régebben a gunsos cuccaid azok kifejezetten tetszettek,
    ám így tovább,jah,,meg nyugodtan próbálj vmi franyó kis effektet rákötni amiőtl ez a tiéd lesz,vagy kicsit továbbgondolni,

    szóval a link

    Welcome home,az isten,harmónia 1. effekt boss me50
    Welcome home ,újdeisten harmónia 2,
  • Paulie
    #5660
    23colos samsung elég jó neked?
    és a szememmel sincs gond:)
  • sz4bolcs
    #5659
    Gitár topicba nem merem betenni, de itt talán elmegy... :)

    Most játszottam föl
  • Prince of Máté
    #5658
    A 8 gigásban is megvan.
    Közel nem ugyanilyen a kép, max nem látsz jól vagy nincs normális monitorod.
  • bertino
    #5657
    zsir.

    meg se mukkantam.

    ettol fuggetlenul szamomra meg mindig a megvetel a legesszerubb beszerzesi lehetoseg.
  • Paulie
    #5656
    hát nekem ugyanilyen kép és 8giga:)
  • Prince of Máté
    #5655
    26 gigás, Bd struktúra szerkezetű, névszerint:
    The BiG 4 - Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax Live in Sofia 2010 Blu-ray 1080i MPEG2 DD5.1 - MiB

  • bertino
    #5654
    nem erre gondoltam.

    en BD-t irtam.

    a srac szinten BD-t irt, meghozza olyat, ami meg meg se jelent.
    igazabol azert kertem kepet a cuccrol, mert hatha BDripnek hiszi a BD-t, aztan a 2 hirbol se ugyanaz.

    lattam en is fent torrenten a koncertet, de miota megneztem a francia koncertet igazi BD-n, azota ugy vagyok vele, hogy siman kibirom ennek a BD-nek a megjeleneset is.

    arrol nem is beszelve, hogy itt troger es lassu a net ahol lakom, szal raerek...
  • Met
    #5653
    a démonos torrenten már régóta fent van a 720p-s mkv
  • spiczi91
    #5652
    Isohunton beíropd hogy big 4 és egy teljesen fasza minőségű felvétel jön le, pont az ami a mozikban lement.
    Remélem majd valahonnan meg lehetlesz szerezni a kivágott számokat is.
  • bertino
    #5651
    BD-n ? kepet boritorol es a koncertrol, hogy milyen kepe van.
  • Prince of Máté
    #5650
    ok nekem már lassan 1 hónapja meg van BD-n de szeptemberben meg is veheted.
  • bertino
    #5649
    borito, magon linkeltek.
  • bertino
    #5648
    most latom, valahol ugy irjak, hogy szeptemberben jon a big four dvd hivatalosan.

    BLU-RAY-el egyutt

    http://hookinmouth.net/index/2010/06/sonisphere-big-four-dvdblue-ray-to-be-released-in-september/
  • spiczi91
    #5647
    + a Hanneman heinekenes gitárján lévő feliratokat is ajánlott elolvasni
  • spiczi91
    #5646
    Tamás báttya meg a Chile-i válogatott pólójába feszít. :D
  • Ulvar
    #5645
    Hannemannra gondolsz? KB az egész banda Sárga házból származó istenek...

    Pl:



    Sajnos ez a banda se régi mióta Araya meg lett műtve gerincére, nem tud headbangelni, és jóval lassabbak a koncert számok, vissza vettek album tempóra...már értem a szövegeket koncerten!!!
  • Met
    #5644
    Elég viccesek voltak, King azzal a szöges karbigyóval+kövér malac kinézetével. Meg a másik gitáros a térdig logó ülepű nadrágjában és lábvédőjében :)

    De tényleg durva volt
  • Paulie
    #5643
    megnéztem a Big Four Sofia koncertet, nemvolt rossz
    Slayer volt a legdurvább kb. ahogy azok még mindig nyomják na az kemény!