8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • ijo
    #5722
    Nem tudom, nálad mi a hiteles definíciója. Egy angol mitől hitelesebb, mint egy magyar? Csak kérlek, mégegyszer ne írd, hogy közelebb van, azért:)
    És hát a spagettifőzés vs olasz szakácskönyv hasonlat sem ül.. Nem ismerem valóban az angol szerzőt, de mi a franctól hiteles "olasz szakácskönyvíró" az angol, és miért csak dilettáns spagettifőző a magyar? Ez nálad szerintem csak egy dogma, amit lehet, ha sokat ismételgetünk, még el is hisszük:)
  • Met
    #5721
    Nem azt mondtam, hogy rossz mert magyarok írták, csak nem hiteles és ez a kulcsszó.
    Kb. olyan, hogy megtanulok spagettit főzni és akkor már írok egy olasz szakácskönyvet annak alapján amit a neten olvastam.
  • ijo
    #5720
    Közelebb?:) Szerintem akkor lehet, a szomszédaik tudják a Metallicáról, vagy bárkiről a leghitelesebb könyvet írni, mert ők aztán elég közel vannak hozzájuk. Az angol csávónak, aki "közelebb" van hozzájuk, nem kell felhívnia őket, mert Anglia már annyira közel van az USA-hoz, hogy áthallatszik amit Hetpapa és Mustaine beszélget?:))
    Én sem akarlak fikázni hidd el, csak, már megbocsáss, baromságokat írsz..Persze szíved joga, nekem meg az, hogy véleményt mondjak róla. Legalábbis szerintem. Remélem azt az egyet, nem azok közé tartozol, akik csak azért, mert valami magyar, már slejtnek tartják..
  • Met
    #5719
    Egyrészt, a csávó angol, ha megnézed az oldalát akkor látod, hogy kicsit közelebb van hozzájuk mint mi.

    Ha elolvasnád amit írtam akkor látnád, hogy nem fikázásból írtam...
    Egyszerűen hitelesebbnek tartom a másik könyvet. Szerinted Tobola felhívta Hetfieldet, hogy "figyi, hogy volt az a balhé Mustainnel? csak mert írunk egy könyvet"
  • ijo
    #5718
    Nem tudnék az előtt értékítéletet mondani, mielőtt nem olvastam el mindkettőt, de alapból lehúzni valamit, mert magyarok írták, az elég gáz. Miért, egy világhírű, világszerte nyomonkövetett bandáró, vagy bárkiről csak egy amerikai írhat jó könyvet? Mitől hiteles egy ééletrajzi könyv? Hogy a szerző azonos nemzetiségű, mint az alany(ok): Na nee. Akkor az Iron Maidenről meg csak angol ember írhat jó könyvet a logikád szerint.
  • Met
    #5717
    Akkor már inkább ezt venném meg...

    A másiknál, Hartmann Zoltán - Ludas M. László (SZERK.) - Szántai Zsolt - Tobola Csaba, most ők a korábbi írások összeollózásán kívül mit tudnak írni? Nem fikázom csak most egy magyar milyen hiteles dolgot tud írni róluk?
  • spiczi91
    #5716
    Mennyi?
  • csokalaci
    #5715
    ez kell :D
  • Met
    #5714
    Magyarok írták?
  • rozitomi
    #5713
    Srácok,hallottatok már arról a könyvről hogy "29 Fémkemény Metallica év"??
    Az Auchan könyves részében láttam a múltkor,meg is vettem egyből :)
    Nagyon kafa,tök részletesen leírja az egész Metallica történetet,sőt a jövő tervei is benne vannak! 2010-es kiadású. ajánlom figyelmetekbe!Ja,olyat olvastam benne hogy nemrég a Metallica Jason-nel és Mustaine-al eggyütt részt vett egy csoportterápián,ahol megbeszélték hogy miért is utálják egymást,és a végén egész jóban lettek egymással! Le is esett egyből az állam :)
  • Met
    #5712
    Hát jó kis séta volt :)
    De te tovább szenvedtél a haverjaidat elnézve :D
  • ijo
    #5711
    Szívesen rozitomi! :)
    Úgy látszik, van az a pénz, amiért valai olyant is megölel, akit amúgy esetleg nem is szívesen ölelne meg..De akár változhatnak is az idők... De távol álljon tőlem, hogy kirobbantsam a szokásos "most akkor tényleg kibékültek, vagy csak marketing fogás" vitát..:)
  • csokalaci
    #5710
  • Ulvar
    #5709
    Virágboltból Sonisphere helyszínek Metallica számait lelehet valahol tölteni? Bukaresti Fight fire with fire nem gyenge ... konkrétan besza behu...

  • Ulvar
    #5708
    AJJJ srácok... de visszafogom sírni ezt a napot...ugye Met? xDDD Az a séta utána kurva jót tett a lábnak :D.

  • rozitomi
    #5707
    Jó kis kép! Amúgy az is fura hogy a bulgáriai Sonisphere felvételen az Am i Evil? - nél a Metallica tagjai boldogan megölelik Mustaine-t. Kössz a linket ijo!!
  • rozitomi
    #5706
    Jó kis kép!
    Amúgy az is elég meglepő az "Am i Evil?" Sonisphere felvételen,hogy az egész Metallica vigyorogva megöleli Mustaine-t.
    Kössz szépen a linket ijo!!
  • artschi2
    #5705
    meleg van...
  • Paulie
    #5704
  • Paulie
    #5703
  • csokalaci
    #5702
  • bertino
    #5701
    bizony ez nagyon metal !

  • bcrics
    #5700
    igen,ez a koncert nincs meg vkinek jó minosegben?

    http://www.youtube.com/watch?v=IHa04I7REzg&feature=related
  • Ulvar
    #5699
    Hát igen jól mondta hogy Attempted vocals... Próbálkozzon csak de eeezzz...nem megy :D. Őszintén tényleg nem :D.
  • bcrics
    #5698
    Jó kis film az is,pl ki nem néztem volna a fickóból hoyg szörfözik:).,meg a kecója is olyan,...olyan mint 1 muzeum vazz,kis áporodott,tele régi bútorokkal,antik tárgyakkal,azt hittem ennél azért kicsit modernebb a az ízlése,
    de a trafic song az király:D
    traffic song

  • highlander15
    #5697
    Hát igen.Azért Kirk is nyomta a drogokat egy időben,ezt ő maga mondta a Some kind of monsterben.
  • Ulvar
    #5696
    Mustain balhés volt köztudottan, de a Kill Em All albumba sok szerepet játszott, sőt még a Ride The Lightningban is. TALÁN emiatt lehet egy picit mérges hogy az ő általa kreált számokat nyomja és nyomta a Metallica, amivel híresek lettek.

    Ettől független McGovney miatta hagyta el a bandát, nem bírta elviselni azt ahogy viselkedett meg hát az a összetűzés csak olaj volt a tűzre.

    Azzal az indokkal baszták ki mert keményen drogozott és ivott. De ez (az alkohol része) a többiekre is igaz volt főleg Hetfieldre aki lényegében kibaszta, és helyére Kirk jött. Labilis idegzete van Mustainnek és ez vezetett ehhez az egészhez. De gondolkodjunk pozitívan, így lett még 1 geci jó thrash banda.
  • highlander15
    #5695
    Mustaine a Metallicás időkben is ezt csinálta,amikor meg kirakták,akkor meg neki állt még feljebb.
  • Ulvar
    #5694
    Mindenki így van vele hidd el :). Saját háza táján is csinálta a fesztet. Volt amikor jogosan de többségben nem.
  • Paulie
    #5693
    Mustaine mindenkivel összekapott már, sose lesz nekem szimpatikus azaz ember,kurvajó gitáros, de mint ember....
  • spiczi91
    #5692
    King meg Mustaine között volt egy "kis" vita, ami miatt King még mindig dühös Mustaine bástyára, Araya meg Hanneman gondolom szolidaritásból nem mentek ki.
  • Met
    #5691
    Azt nem nagyon értettem, hogy a Slayer miért nem volt ott az interjún, meg a közös zenélésen.
  • bcrics
    #5690
    ö,mivan kerry meg mustaine közt?erről lemaradtam vagy csak már nem emlékxem.,lombardótól meg nem is vár mást az ember minthoyg larsnak szézcincálja a kis szerkóját:D
  • Ulvar
    #5689
    De King nem ment ki :))). Sőőt külön riportot adott mindennél. A közös fotózáson is nagyon finnyásan ment oda Mustainhez :).

    Sőt a legvégén a számnak jött csak ki Araya meg Hanneman, viszont Lombardo szét verte Lars dob készletét :D. Az kééész volt :D. Lars csak néz hogy mi a faszt csinálnak a többiek a cuccal :D.
  • bcrics
    #5688
    Heitfieldnél még nemis láttam ezta gitárt:O..aztán Mustane meg james csak lazán egymás mellet?:O:D
    Félelmetes,én szétőrültem volna ha kinn éloben ezt látom
  • Ulvar
    #5687
    hát igen! amikor először láttam leszoptam magam konkrétan! 10 éve hallgatok Thrash metált...azaz 10 éves korom óta...ilyet még nem pipáltam.
  • ijo
    #5686
    http://rarbg.com/torrents/filmi/download/a066a331ff0aaa7da8ef36fe03fcbbce298ef442/torrent.html

    Itt van a Szófiai Big4 cucc HD-ben. Ez az, amiről lejebb beszéltem. Nagyon jó minőségű, majdnem 4 óra..Csak Hiányoznak számok és ezért (is) nem készítek újabb DVD-t. Lehet a bp-i koncert életem első és utolsó kreálmánya:)
  • rozitomi
    #5685
    Hello! nem tudjátok hogy a bulgáriai big4 mikor jön ki DVD-n?
    amúgy a youtube-on egy csomó HD felvétel van.Számomra ez a csúcs:

    http://www.youtube.com/watch?v=6_sGYv9Ot1E&translated=1

    Óriási lehetett az egész!
  • ijo
    #5684
    Nézegettem, de csak sokkal gyengébb minőségben van, azzal pedig túl nagy lenne a kontraszt. És túl sok hiányzik teljesen. Az előzőben (Bp) "csak" pár perces hiányok voltak, itt teljes számok nincsenek.
  • spiczi91
    #5683
    A kivágott számokat valahol nem találtad meg véletlenül? Úgy ha mást nem, engem mindenképp érdekelne.