8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Ulvar
    #6405
    Álmodj királylány hogy valaha fognak neked játszani még ha sokan is szavaznak rá...egy ilyen neoliberalista világban a tömeg zenére bukik a generáció, így eltorzította a fejüket...hol lesz egy kereskedelmi rádiócsatornán metál zene? Soha :D. Ez abszurdum. Tényleg felejtsd el.

    Inkább nézd akkor ezt...

    Rock TV! A VIVA egyre inkább eltűnik ez pedig lassan beindul.
  • Blacktom
    #6404
    Sziasztok!
    Nem találtam jobb témát (rock, metál) úgyhogy ide írok, de szerintem nagyjából eltalálom a célközönséget:)
    Arról lenne szó, hogy a neofm-nek van ma este egy szavazása, 8-10-ig lehet 500 számrészletre szavazni, és levélben visszaküldeni nekik. Le lehet tölteni a szavazólapot, de van ott egy email-cím is: [email protected], itt ajánlani is lehet (mondjuk ma már biztos késő:) )
    Tehát ha azt akarjátok, hogy legyen végre pár jó rock/metál szám is a magyar rádiókban (már ha hallgattok ilyesmiket egyáltalán) akkor itt egy lehetőség felpontozni őket:)
    (Végig se kell feltétlenül hallgatni mindet, elég, ha valaki leírja itt a fórumon a jobb zenéket és csak azokat bejelölni 5-ösre:) )
  • Ulvar
    #6403


    BOCSÁNAT:.. ez...napi fail számomra :D:D.
  • vmvr
    #6402
    a big four dvd-hez, extrakkal stb. nincs valakinek valami torrent, vagy egyéb letöltési linkje?:) köszi
  • bertino
    #6401
    :DDD
    hat erdekes.
    nem is mutogatjak tul sokat :D
  • csokalaci
    #6400
    Az miaz a gitár már :|
  • bcrics
    #6399
    áhh dispossable heroes,,legjobb:P
  • csokalaci
    #6398
  • Messi940
    #6397
    Lehet a Testament jön..De mind1 én ott leszek :D
  • csokalaci
    #6396
    már lassan 2 hete :)
  • spiczi91
    #6395
    Én a vendégre kíváncsi leszek, vihognék, ha elhoznák az Anthrax-et. :D
    Vagy a szomorú aktualitás okán az Exodust.
  • Prince of Máté
    #6394
    Reklámozzák már a koncertet :)

  • Prince of Máté
    #6393
    Engem az keserít el, hogy Hanneman pár napja műtéten esett át, és az Ausztráliai turnén az Exodus gitárosa helyettesíti...
    Remélem az itteni koncertre meggyógyul :(
  • spiczi91
    #6392


    Akit érdekel az Ápr. 8.-i MD/Slayer koncet, azok számára itt egy bíztató vidi. :)
  • csokalaci
    #6391
    http://www.gibson.com/en-us/Lifestyle/News/big-four-0217-2011/
  • Paulie
    #6390
    :DDDDD
  • csokalaci
    #6389
    Ez wtf :D
  • Paulie
    #6388
    garage inc 2
    big four jáccik cover számokat
  • sz4bolcs
    #6387
    The tired man they see no longer cares!
  • Met
    #6386
    whát? beszélni madzsar
  • Paulie
    #6385
    wtf. hámileszitt
  • csokalaci
    #6384
    Hm http://www.ultimate-guitar.com/news/general_music_news/metallicas_secret_project_in_the_works.html
  • csokalaci
    #6383
    Engem is idegesít, de legalább értetem belőle valamit mert spanyolozom :P
  • Ulvar
    #6382
    bassza a fülem a digó szinkron, amúgy király.
  • csokalaci
    #6381
  • Sral
    #6380
    2011. 02.12-én 20:00-tól várunk mindenkit a Vadvirág Táncházba, a II.MetallicA - AlcoholicA farsangra!
    Teátrális elemeket sem nélkülöző bulira készülünk, ami főleg azt jelenti, hogy a bulit két, egyenként másfél órás "felvonásra" bontjuk, közötte szünettel, hogy mindenki feltöltődhessen a pultnál és korcsolyázhasson a sörön a mellékhelyiségekben.:)
    Táncrend:- 20:00-tól vetítés-Fan Can Six Copenhagen Part1
    (a 2009 júliusi dániai Metallica koncertről készült filmecske. Elvileg csak a rajongói klubbon keresztül elérhető)
    - 21:00-tól Alcoholica koncert : "szigorú blokk" a legütősebb MetallicA nóták a Whiplashtől a Damage INC.-ig.
    -22:30-tól vetítés-Fan Can Six Copenhagen Part 2 +IVÁSZAT!!!!
    -23:00-tól Alcoholica koncert: " farsangi blokk" a Whiskey In The Jar-tól a Stone Cold Crazy-ig, + a legkirályabb MetallicA "slágerek" :)
    -00:30-tól vetítés-Fan Can Six Copenhagen bonus cuccok.

    Belépő: 600HUF. Mindenkit szeretettel várunk!
    METAL UP YOUR ASS!
    ISTEN ÁLDJA A METALLICAT!!!!!!!
  • Ulvar
    #6379
    "Cannot the Kingdom of Salvation Take Me Home"

    Rest in peace Cliff!!!
  • artschi
    #6378
    Ma lenne 49 éves Cliff Burton... RIP!
  • csokalaci
    #6377
  • Prince of Máté
    #6376
    Egyébként szerintetek meddig lesz még állójegy? Mert nem akarok olyan sokat várni nehogy elfogyjon, de várnék még a vétellel, hátha találok valami ismerőst akivel mehetnék...
  • bertino
    #6375
    en a pesti koncerten felig-meddig igy voltam.

    haverral vartam vegulis bejarat elott, de o nem tudott kiemelt jegyet kaparintani, igy bent vegulis mar egyedul voltam, de meg igy is kibaszott jo volt, hisz mindenki a Metallica miatt ment oda, siman megvolt mindenkivel az alaphangulat, a nyitany utan meg mar tokmind1 volt, ott nem a korulotted levo emberekkel valo pofazassal toltottuk az idot.

    legalabbis ott elol semmikepp sem.
  • Ulvar
    #6374
    Haveromék mennek tutira, ide szokott is néha írni a spiczi nevű srác. Mind 2 jó barátom, egyik jobban kedveli a Slayert, meg a Megadeth mint a Metallicát, szóval tud is róluk és nagyot tud rájuk pörögni. :).
  • Paulie
    #6373
    koncerten mindenki ismerős ;)
    mindenki körülötted ugyanazt szereti amit te
  • Prince of Máté
    #6372
    Volt már valaki koncerten egyedül? (ismerős társaság nélkül)
    Mert én szeretnék menni a Slayer-Megadeth párosra, de sajnos egyik ismerősömnek sem ér ennyi pénzt... :(
  • sz4bolcs
    #6371
    hú de rákattantam erre a szólóra:

  • Messi940
    #6370
    Ott leszek
  • bcrics
    #6369
  • csokalaci
    #6368
  • Met
    #6367
    Én néztem, hogy Big4? Villámok, Slayer, Megadeth csak a Metallica-t nem láttam :)
  • spiczi91
    #6366
    jaja
    jegymámegvannálam :D