8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • bertino
    #7568


    emlekeztek meg ? ez a bbc-s video, ahol a vagott verzioban bevagjak a bbc radios csaj fejet, mikor James beszol: "FUCKYEAH MOTHERFUCKERS !"

    na, ez az a creeping death csak teljesben, regota vadasztam ra, beszurom, hatha mast is erdekel.
  • csokalaci
    #7567
    Kurva jó közönség.
  • King of Roads
    #7566
    én kb 1 éve vettem meg, egyből ki is olvastam...csak már nem emléxek rá :DSS:F sry
  • elitehun
    #7565
    Oké
  • csokalaci
    #7564
    Még el sem kezdtem. Egyelőre nem sok időm van. Ha végzek vele, leírom :)
  • elitehun
    #7563
    Elolvastad már? Ha igen miről szól? :D
    Mert nem nagyon derül ki abból amit irnak róla
  • csokalaci
    #7562
  • csokalaci
    #7561
    Egy sulyosabb fekete albumot tervez a csapat
  • bertino
    #7560
    egy Metallica S&M Blu-raynek is orulnenk -.-
  • Paulie
    #7559
    várjuk
  • csokalaci
    #7558
    3D Metallica film 2013-ban
  • csokalaci
    #7557
  • elitehun
    #7556
    Mért linkelted be kétszer ugyan azt a képet?
  • csokalaci
    #7555

  • Ulvar
    #7554
    Anno mikor kijött ez a szám nagyon tetszett, igaz lenne mit finomítani rajta, de mint utólag kiderült ez 2 szám alapja DMen :D

    ez az egyik kommentelő szerint lehetne a: The End of the Long Nightmare

    Picit finomítanak ez egy tökéletes szám lehetett volna így ahogy van...

  • csokalaci
    #7553
    Igen arra nekem se jött ki túl sok jó :D
  • elitehun
    #7552
    Oh, lehet egy kicsit túlbonyolitottam a "James Hetfield les paul custom guitar Cliff Burton RIP"-el XD
  • csokalaci
    #7551
    'Les Paul "Cliff Burton RIP"'
    :)
  • elitehun
    #7550
    Kösz!
    Hogy sikerült megtalálni? Én sokféleképpen beirtam a keresőbe de kb leszarta mit irtam be XD
  • csokalaci
    #7549


  • elitehun
    #7548
    Nincs egy kép amelyiken látszik hogy Hetfield azon a Gibson Les Paul Custom-ön játszik amelyiken az áll hogy "Cliff Burton RIP"?
  • elitehun
    #7547
    De már válaszotlak, és én is rájöttem már egy ideje csak gondoltam megkérdezem itt is :P
    amúgy meg kontroll füldugó?? Ha fülmonitorra gondolsz akkor ja, azok :D
  • Coolfire
    #7546
    Bocs,hogy beleszólok az a kontroll füldugó.Ez általában mindenkin van,főleg aki közel van a cucchoz,ergo a basszushoz és a dobhoz.Tudom,hogy senki sem kérdezte,de azért illet megosztani.:)
  • Coolfire
    #7545
    Legyen igazad!Én is úgy várom már.:)
    Majd akkor hiszem el,ha itt szól a cuccon.:))
    Egyébként a Blackenedet direkt basszák el,v. úgy sikerült?
  • elitehun
    #7544
    Ja, én is linkeltem egy vidit amiben látszik a cameraman. Asszem a seek and destroy volt az
  • csokalaci
    #7543
    Itt a fórumon legalább kétszer írtam le bizonyítást is hogy IGEN felvették a koncerteket :D
  • Coolfire
    #7542
    Hát az még kevéske.Megnéztem a TPB-s vidiket,ott annyit láttam,hogy közönség mindenhol,puskamikrofonok dögivel,viszont "rendes" kamerát sehol sem láttam,pedig "megnéztem" az összes koncertet is.
    De ne legyen igazam!!:)
  • elitehun
    #7541
    Hát csak kiadják már a 30. évfordulós koncerteket DVD-n :D
    Amúgy néhány videón YT-on lehet látni operatőröket tehát tuti hogy lesz belőle DVD
  • Coolfire
    #7540
    Egyébként még elfért volna egy ötödik koncert is,mert sok jó szám hiányzik-legalábbis nekem-St. Anger,Dyers Eve etc..-ezek jók lettek volna a sok SND helyett.:))


    Más:az biztos,hogy a koncertek videoanyaga megjelenik?
  • Coolfire
    #7539
    Wehehe...a basszust nem Larsnak találták ki.:)))
  • csokalaci
    #7538
    Na ez egy érdekes látvány :D
  • elitehun
    #7537
    Igaz, nem is tudom hogy mért vártam már xD
  • Ulvar
    #7536
    Mivel még nem létezik hivatalos koncert DVD :). Majd lesz de az még 1-2 hónap sztem. És dobozba kiadják (sztem limitált kiadásban).
  • elitehun
    #7535
    Ja jó, én nem tom miről volt szó. XD
    Mindenesetre kösz!
    Amúgy ha valahonnan le lehet tölteni a koncert videót pls dobjon valaki egy kommentet mert eddig sehol nem látom
  • elitehun
    #7534
    ááá pogó az nálunk is volt :D
  • Ulvar
    #7533
    Erre emlékeztek? Kapcsolódni fog a 10. koncerthez.

  • Ulvar
    #7532
    Rebel of babylon előtt a welcome home végén ment az escape egy picit :D. Remélem ez rádöbbentette őket hogy elkéne tolni élőben :D. Mert a közönség...énekelte rendesen :D.
  • csokalaci
    #7531
    Zsíír :D
  • Ulvar
    #7530
    Egy kötelezőt kértem. Whiskey in the Jart :DDD OLYAT ZÚZTUNK RÁ SZÉTVERTÜK AZ EGÉSZ KURVA HÁZAT! :DDD Utána St. Anger, One is jött bazze nagyon durva volt :D. Visszafogom sírni ezt az estét :D. És gecc meglepődtem, csajokkal együtt énekeltem a ST. Angert :DDDDD A fele társaság ismerte, pedig nagy részüket nem is ismertem :D Hááá mondom ennél jobb már nem lehet :D
  • csokalaci
    #7529
    Buék neked is:) A házibulin ahol én voltam, a sok szar dubstep közé betoltam egy kis 'tallicát. Szétvertük házat:D