8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • bertino
    #1352
    kösz viszont (Y)
  • Paulie
    #1351
    Boldog Karácsonyt a Metallica-nak és lelkes hallgatóinak! :)
  • CUCLI
    #1350
    tribute?
  • bcrics
    #1349
  • bertino
    #1348
    mivan ? oO
  • bcrics
    #1347
    Alcoholica:2007. December 31.
    Hétfő Wigwam
    Budapest, XI. Fehérvári út 202.

    Megy vki????
  • Paulie
    #1346
    media markt
  • Beast Machine
    #1345
    S&M-et nem tudjátok hol tudnám beszerezni?

    Sürgős lenne, ajándék lesz!

    HTX
  • Paulie
    #1344
    :D:Da
  • zvaragabor
    #1343
    Én ennyire.
  • Paulie
    #1342
    ki várja az új albumot,és ha igen akkor mennyire?
  • bertino
    #1341
    nálam nem jön be a linkre semmi :(
  • bcrics
    #1340
    9600???)))hát bizony az mán odabaszós...
    jah blitzkrieg...játúbon
  • zvaragabor
    #1339
    Bah... akkor radeon 9600 kap egy verést. :)
  • bcrics
    #1338
    azé van eltolódva mert 1080p a felbontása a filmnek!!!!!
    kell hozzá 1 erős vas!!!!
    a full hd már csak ilyen
  • zvaragabor
    #1337
    Akkor azt mondd meg, hogy nekem miért szar? :D WMP-ben is, Winampban is, media player classicban is szar.
  • Paulie
    #1336
    nekem nemtolódik el:D
  • zvaragabor
    #1335
    Már mint nálad jól megy, nincs eltolódva a kép a hangtól, vagy pedig neked tetszik, hogy el van tolódva?
  • Paulie
    #1334
    nekem tökjó
  • zvaragabor
    #1333
    Nálatok is el van tolódva a kép a hangtól? Direkt ilyen?
  • bcrics
    #1332
    jah hát a whiskey in the jar kimaradt!!!!!
    a legpúzósabb:))))

    ide a meztelen néniket...
  • Dougie
    #1331
    persze nem hivatalos klipje bármelyiknek lehet amit koncerten játszottak, de itt hivatalos klipekről van szó

    amúgy a one klipje a legjobb (johnny got his gun című filmbeli bejátszásokkal)

    meg még talán a turn the page klipje érdemel említést, a cenzúrázatlan változat persze...

  • Dougie
    #1330
    klipekről volt ott szó, azért nincs közte a justice előttről semmi

    ha számról lenne szó, akkor csak justice és az előttiek lennének a top 10-ben, ez kb. tök egyértelmű
  • Beast Machine
    #1329
    S&M a lekjopp.

    Ámen.
  • zvaragabor
    #1328
    Milyen kérdés ez? Orion, Sanitarium, Master, Disposable Heroes, mind ott vannak az albumról!

    Ride-ról meg Fight, Bell, Fade, Creeping, Ktulu... talán a kedvenc albumom. :)
  • Paulie
    #1327
    master of puppets albumról semmi nemteccik senkinek? =O
    és ride the lightning? :O
  • bcrics
    #1326
    Nah Akkord ennek Örülni fogtok...
    Metallica - Nothing Else Matters (Live Earth 07-July-2007) [1080i-Divx5].avi

    Csak úgy...
  • htr93
    #1325
    and nothing else matterss...héjhéjhéjhéjhéjhéjhéjhéééj tüm-tüm-tim-tüm-tüm....
  • bcrics
    #1324
    Down in the depths of my fiery home
    The summons bell will chime
    Tempting you and all the earth
    To join our sinful kind
    There is a job to be done and I'm the one
    You people make me do it
    Now it is time for your fate and I won't hesitate
    To pull you down into this pit

    So come on
    Jump in the Fire
    So come on
    Jump in the Fire
  • bcrics
    #1323
    simán az Until It Sleeps az első...utána Nothing else mothers...I Dissapear...Sad Bad TRu...BAd Seed...one...Memory remains...Fuel...ÉS a jump in the fire-nek van vmije?:))))na az a dal mindent visz...Nálam..mert ostoba vagyok;)...és mert médija márkt
  • bcrics
    #1322
    még csak most szerezted be???:))))hja mindegy...nekem a legjobban ami a filmből teccik az az, amikor a dok.filmet népszerűsítik már \ és minden happy\ és 1 bemutatón 1 szülő azt mondja heitfieldéknek, hogy eddig nem bírta a Metallicát de most hogy megnézte a filmet egész másképp látja a dolgokat...\gondolom tudja ,érzi hogy itt nemcsak szimpla hülye vagánygyerekek állnak össze zenélni immár több mint 20 éve, hanem itt érzelmek , a napi gyötrelmek vannak akkordokba,riffekbe összeszedve,megzenésítve\ ,és azt mondja hogy ő is tudja már,érzi már hogy miről szól ez az egész, és a kölykeivel eggyütt hallgatja...JÓ HANGOSAN!!!Erre hetfield ilyet szól hogy, Örül hogy így látja, De A Hangerőt Tessék Lejjeb Venni!!!!Hát itt majd besz@rtam!!!!

    Hihetetlen,ahogy az is hogy megtalálod a párod és elveszted...
  • bertino
    #1321
    Nah srácok, tegnap megvettem a Some Kind of Monster dok. filmet és végig is néztel reflexből az egészet az összes extrával együtt (2 lemezes)

    hát kurvára jó "film" lett, marhára éreztetik a banda életének laposságát, hogy küzdenek az egész probléma megoldásával, hogy Lars és Hetfield mennyit vitáznak (jellemző beszólása Lars-nak, mikor a FUCKot Hetfield képébe ordítja az orrától fél mm-re, ő pedig meg se rezzen :D)
    Durva, amit ketten műveltek, én nem is gondoltam volna, hogy ilyen problémákkal küzdöttek a St. Anger előtt, de mikor ujra "feltámadtak" és megjött a kedvük az igazán zenéléshez, mikor Hetfield is visszatért már érezhető volt az igazi Metallica feeling, mikor ujra nekiálltak a turnéknak.

    Szal számomra sok ujjal szolgált a cucc, 2500ért vettem MM-ben, 1 hónappal ezelőtt 4500 volt, de szerencsére lejjebb vitték az árát, így simán elvittem.

    Aki teheti mindenképp nézze meg, Metallica fanatikusoknak kötelező.

    Meg lehet, hogy volt róla korábban szó, csak én haladtam el az ezzel kapcsolatos hsz-ek mellett...
  • Paulie
    #1320
  • MEnikő
    #1319
    Ezek itt készültek:
    http://sajatmozaik.extra.hu/

    http://sajatmozaik.extra.hu/

    http://sajatmozaik.extra.hu/
  • zvaragabor
    #1318
    "de vh1-on amikor nincs hivatalos klipp akkor koncertet adnak"
    Jah értem. :)

    Nálam master lehet, hogy nem lenne benne a top5-ben, de a top 10-ben igen. :)
  • Paulie
    #1317
    nem adták ki hivatalosan, mivel a Metallica : The Videos dvd-n nincs rajta :D
    de vh1-on amikor nincs hivatalos klipp akkor koncertet adnak és mondom master of puppets nyugodtan benne lehetett volna a top 5ben is, persze ezaz én véleményem
  • zvaragabor
    #1316
    De az nem ilyen hivatalos klipp gondolom. Szóval ezzel az erővel mindegyik számnak lehet klippke, mert biztos felvették az összes kocertet, de hivatalosan nem adták ki. Vagy igen?
  • Paulie
    #1315
    alapvetően amelyiket játszották koncerten annak van klippje
  • zvaragabor
    #1314
    Creepingnek van?
    Master télleg odavaló lenne a top 10be.
  • Paulie
    #1313
    jó orionnak nincs klippje szal ok megértem :)