8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • forza milan
    #1392
    a 2. számnál tartok eddig bántja a fülem:S
  • Beast Machine
    #1391
    ez a lemez nem több, mint egy enyhébb, kommerszebbhangvételű St. Anger. Ugyanaz a stílus, a gitártémák, James hangja pedig siralmas.

    A MoP album, az Metallica. Ez nem.
  • Noodlee
    #1390
    Nem állítom, hogy Metallica, de miért kéne 6 perces számoknak lennie?
    Ha a régi recepthez ragaszkodna mindenki, akkor még mindig barlangban laknánk :) A hangzáson is változtathatnak, lásd a St. Anger siarlmasan szoló dobját. Szerintem a témák totál Metallicások, és az ének stílusa is. Néhol a korai Metallicák is visszaköszönnek.
  • Paulie
    #1389
    hát ez nem metallica =O
    ez nem james, ezek a számok nem 6percesek,hangzás nem metallica...
  • Noodlee
    #1388
    Hmm...
    Itthon, normális cuccon valóban érdekesebb a hangja az énekesnek, de ez még normális keverésen nem ment át, szóval bármi lehet. Úgy látszik, hogy mégis bot fülem van, ha ez tényleg nem Metallica. Le is tagadom, hogy 20 éve hallgatok rock zenét :)
    Majd fél év múlva kiderül, bár lehet, hogy már ki sem adják, mert a fél világ már letöltötte, és senki rohan a boltba megvenni.
  • Noodlee
    #1387
    Tudom ajánlani a Draconian Times és a One Second albumokat :)
  • Noodlee
    #1386
    Na ezt én is leszedem, mert itt mindenki azt mondja, hogy ez nem Metallica. Amit én hallottam, az full Metallicás, a hang és a hangzás is. Ennyire nem lehet bot fülem :P

    A 2 belinkelt video a youtuberól meg egyenesen siralmas. Azok valóban meg sem közelítik a Metallicát.
  • bcrics
    #1385
    hát akkor most térdelj asarokba monny 10 miatyánkot..és menj a torrentre lost után:)
  • zvaragabor
    #1384
    Na most lehet szégyenkeznem kellene, mert nem hallottam még paradise lost-ot. Vagy csak hallottam, de nem tudtam, hogy ők azok. :)
  • bcrics
    #1383
    hát ja..nekem kis paradis lostos hatás van a lemezzel kapcsolatban:)))lehet ez az új paradise lemez?:)))
  • zvaragabor
    #1382
    Naná, mert ez az album nem Metallica. :) De még ha az is lenne, akkor sem lenne biztos, hogy azok a számok rajta lehetnének, mert hallottam olyat, hogy nem fogják rátenni.
  • bcrics
    #1381
    jah..nekem tessik..meg ezek a dalok New Song, és The Other New Song nem is szerepelnek az albumon!!..pedig a játúbos videón úgy konferálták fel hogy az új lemezről követetkezik a dal..ehhez képest ezen a lemezen nincsenek fenn.

  • zvaragabor
    #1380
    Azt mondanám, hogy Hetfield, Mustaine, meg valaki más hangja keveredik benne. :)

    Jah, amúgy köszi bcrics.;)
  • zvaragabor
    #1379
    Na hát ebből mindent kinézek, csak James Hetfield hangját nem. :) Na jó, egy iciri-piciri hasonlóságot föl lehet fedezni benne. Ez is csak kamu. Emlékezzetek a youtube-on található New Song, és The Other New Song átdolgozására, ott is egy nagyon hasonlóan éneklő ürge énekelt.
    http://www.youtube.com/watch?v=lWmMW3Dp7Nw
    http://www.youtube.com/watch?v=2pS5rODQ2ao
  • bcrics
    #1378
    mégeccer:))

    Rapid-On
  • bcrics
    #1377
    Nah akkor akit érdekel....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    New Album (Demo2008)



    Pass: bunalti.com

  • bcrics
    #1376
    nekem is nekem is !!!!!!kösze:)
  • zvaragabor
    #1375
    Ne kínozzatok, hol találom?:P Esetleg rapidra feldobná valaki? :)
  • zvaragabor
    #1374
    Valaki meg tudnalepni egy linkkel? Akár privátban is jó. Köszi.
  • Noodlee
    #1373
    A St. Anger után kénytelenek voltak csinálni valami minőségit. Szerinten rohadt jó! Zúznak benne ezerrel, jók a témák is. Normálisan keverve még jobb lesz!
  • Beast Machine
    #1372
    én is leszedtem, de nagyon nem tetszik...

    Valahogy nagyon nem Metallica
  • Noodlee
    #1371
    Ha nem a Metallica, akkor baromi jól csinálják :P
  • Noodlee
    #1370
    Az egész album megvan, bár még nincs keverve, de nagyon állat!
    Hivatalosan majd csak nyáron fog kijönni (még kb fél év).
    Akinek bejön a Pantera, annak biztos fog tetszeni az új album.
  • Met
    #1369
    torrenten terjeng egy demo ami állítólag Metallica...
  • forza milan
    #1368
    Honnan hallottál te új Metallicát?
  • Noodlee
    #1367
    Súlyos lett ez az új Metallica!
    Még a dob is normálisan szól, nem úgy, mint a St. Anger albumon!
  • Paulie
    #1366
    öregszenek de attól még nemkéne temetni őket, addig játszanak amíg élvezik a zenét. A St. Anger album meg más tészta hogy mértis lett olyan, de annyi biztos hogy nemazért mert öregszenek....
  • Beast Machine
    #1365
    félreértesz.

    Nem mondtam, hogy nem tetszik a ReLoad, hisz van rajta pár jó szám ,de ennyi. semmi extra, semmi egetverő, látszik, hogy a srácok lassan elfáradnak. Nézd meg a Master of Puppets albumot. Vagy a Black albumot. Egyiknél sem kölykök voltak, és mégis mérföldkövek voltak.

    Koncertjükön sajna még nem voltam, de amit felvételen láttam, hogy James hangja egyre rosszabb. Nézd meg a S&M koncertet. Jó, tudom, 9 év telt el azóta, és mindenképpen változott volna srácok hangja, de szerintem ez a változás negatív irányba történt.
  • Paulie
    #1364
    nagyon nemértek veled egyet, én voltam a bécsi koncerten most és ott azér még elég jól nyomták :/
    éshogy a reload azért nemteccik neked mert már akkor érezhető hogy öregszenek? hm
  • bertino
    #1363
    RIP :(
  • Beast Machine
    #1362
    a baj, hogy a srácok nem tudják mikor kell abbahagyni.

    Lássuk be: a ReLoad már nem volt az igazi. Aztán jött a St. Anger. Akkor ott azt mondtam, hogy kész, a Metallica elhasalt, mint a döglött deszka. Egyszerűen túl öregek már. Koncerteken is milyen már James hangja? Néha kifejezetten rosszul esett végighallgatnom a For whom the Bell tolls-ot. Lars is néha eltéveszti az ütemet, Kirk az, aki még tartja magát. De úgy kompletten rosszul játsszák a számokat. Annyira felgyorsítják őket, hogy elvesztik a varázsukat. Elég csak némely videón a Fuel-t meghallgatni: 125-ről felvitték 145-re a BPM-et, és már nagyon nem ugyanaz a hangzás.

    A srácok egyszerűen kiégtek, ez van. Még kiadják ezt az utolsó lemezt, és utána remélem, hogy nyugdíjba vonulnak, mert ha mégegy STA szintű lemezt kapunk, akkor, ha valamikor visszavonulnak, már nem olyan nagyként mennek el, hanem azokként, akik az utolsó bőrt is le akarták húzni a rókáról.

    Ja, nemrég tudtam meg, hogy Michael Kamen 2004-ben szívinfarktusban meghalt. Nyugodjék békében.
  • Met
    #1361
    jó neked, miután meghallgattam először olyan érzésem volt, hogy 1 szám az egész lemez ráadásul még gitárszólok sincsenek
  • Beast Machine
    #1360
    én maradok a S&M-nél.
  • Paulie
    #1359
    énmeg még mindig hallgatom...
  • Met
    #1358
    remélem a következő album hallgathatóbb lesz, a St. Angert kb. 2x hallgattam meg...
  • EDDY A KIRÁLY
    #1357
    ja jólvanakor
  • Beast Machine
    #1356
    semennyire.
  • EDDY A KIRÁLY
    #1355
    bátyám monta hogy a metallica kiadott egy uj albumot ez megyireigaz???
  • zvaragabor
    #1354
    St. Anger ének nélkül
  • Beast Machine
    #1353
    Megszereztem Karácsonyra a S&M DVD-t.

    ISSSSSTEN.