8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • bertino
    #1432
    az nekem teljesen jo
  • Kojiro
    #1431
    háttö új album, meg lemezbemutató turné indul lassan, szal 2 évig tuti nem jönnek még BPre sem, ugyanis Bécsig jönnek el
  • bcrics
    #1430
    na, sziget 0.nap iron maiden...

    mikor a f@szomkor lesz máá metallica a 0.napon ???ezt mondjátok meg...??

    Jó kis nyári söröm a kezembe csajom az ölembe trashes a fejembe party bassza+++...

    1szer csak eljönnek...
  • Paulie
    #1429
    már megvan pár koncert, még folyamatosan jelentik be a többit is, szal lehet lesz itt vhol is a közelben Bulgárián kívül-.-
  • bertino
    #1428
    mennyit tudni arról, hogy idén koncerteznek ?
    ha jönnek bécsbe már foglalnám is a jegyeket -.-
  • Paulie
    #1427
    O_o
  • Takeeeee
    #1426
    szerintem ez tutira metallica...elsőre megmondom hogy ez a Hetfield. nekem tetszik!
  • bcrics
    #1425
    Jeeeeee
  • bcrics
    #1424
    mien walk???az 5 Minutes alone volt.eh
  • bcrics
    #1423
    ...Mindezek Ellenére kibasszott faja volt.:)..A Pantera Walk.c dalára beindult a dara is....asszem a könyökömből 1 Porcdarab le is vállot..b@ssa meg...nem baj..legközelebb is ott leszek:)..ugyanis van még 1 könyököm...Haha
  • Paulie
    #1422
    öö ezaztán metallica hír
  • bcrics
    #1421
    !!!Gyertek Erre!!!

    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/plakatbig5955.jpg
  • Szuperkaraj
    #1420
    csak nem stimmel, 2:36 :)
  • Szuperkaraj
    #1419
    lol, a videó alatti két legfrisebb hozzászólásban nem tudják eldönteni hogy mit mondott dobolás közben, azt mondta az egyik hogy olaszul beszélt, pedig egész jól kivehető a szöveg : Damage Incorporated ( Damage Inc. ) ami egyébként az eredeti dalban 2:26-kor hallható :)
  • bertino
    #1418
    ha volt már sry, de egész tűrhetően csinálja :)
  • Noodlee
    #1417
    Régi, de jó :)
  • bertino
    #1416
    ahhahahaaa :DFFFDDDDDDDDDDD
  • Beast Machine
    #1415
    Loál
  • Paulie
    #1414
    nátink
  • Beast Machine
    #1413
    SZED BÁT CSRÚÚÚÚÚÚÚÚ
  • zvaragabor
    #1412
    Hallgassatok inkább Sad But True-t.
  • Beast Machine
    #1411
    ízlések és pofonok ;)
  • Paulie
    #1410
    egyre jobb.
  • Beast Machine
    #1409
    Tényleg nem szarkupac, hanem három hektóliternyi híg fosadék.
  • Noodlee
    #1408
    Ebből látszik, hogy nem vagyunk egyformák. Valakinek bántja a fülét, hogy szar a dob, valaki meg ezt igényli.
    Amúgy aki kitalálta, hogy így szóljon az albumon a dob, azt hozzá enyvezném Elton Johnhoz, és a maradék életét hozzáragasztva kéne leélnie!
  • Paulie
    #1407
    sajnálom
  • Met
    #1406
    neked nem az, neki igen (meg nekem is)
  • Paulie
    #1405
    st anger nem szarkupac és pont
  • Noodlee
    #1404
    Valóban zeneileg rengeteg helyen Panterás a téma, de hangilag sehol nem jött le nekem Anselmo. Ha jobban megfigyelitek, akkor a dob téma is elég sok helyen tipikusan Larsos. A hangban valóban van néha kis Musatine érzés, de én elsőre rávágnám, hogy ez Hetfield. Nem csak én gondolom úgy, hogy ez nem kamu. Miért ne hozhatta volna ki valaki a stúdióból a csont nyers anyagot?
    A youtubeon lévőknek semmi közük nem volt a Metallicához, legalább a feléről inkább a Toy Dolls jutott az eszembe.

    Btw ha fake, ha nem, szerintem kiszottul jó amit tolnak rajta!
    Örülnék, ha csak fele ilyen jó lenne az új Metallica, és nem olyan xarkupac, mint a St. Anger.
  • forza milan
    #1403
    De amugy igy az egészet áthallgatva nemlenne ezsem rossz anyag...és jut eszembe a demo szó a számok rövidebb változatát is jelentheti,lássátok Jó áldott Axl Rose uj munkáinak internetes verziói azok sem fakek,és volt már pár szám demo néven fenn ami rövidebb volt...Szal tényleg nemtudom,de nekem kezd megtetszeni akármilyen zene vagy fake is legyen...maximum 1 évvel a kiadás előtt bőven kidobhatnak vhogy torrentre egy ilyet,csak onnan veszem h Guns fanatikus vagyok,lemez még mindig sehol,és már 2003ban voltak ilyen torrentes demok fenn amik a mostanra kiforrott számok alapjai voltak...
  • zvaragabor
    #1402
    Pontosan. :) Énszerintem is. :)
  • forza milan
    #1401
    Az énekes hangja meg Anselmo-Hetfield-Mustaine keverék...szerintem:D
  • Beast Machine
    #1400
    épnis azt mondom, hogy valami barom nagyon meg akarta növelni az arányát egy torrentoldalon,m és átkúrt mindenkit.

    ték.
  • forza milan
    #1399
    Túl sok az ellentmondás... 2 youtube new track...azsincs rajta...6percnél nem többek a számok...teljesen má hangzás...Az első számot hallgatva olyan érzésem támadt mintha egy Pantera tribute zenekart hallgatnék ócska szólókkal...ez szentem Fake...Bár a maga stilusában ha tényleg ez lenne az album alapja tántán nemlenne rossz de a St.Angert nem igazán mulná felül!
  • Noodlee
    #1398
    A demo ebben az esetben annyit takarhat, hogy még nyers, keveretlen, nem egészen kiforrott verzió.
  • zvaragabor
    #1397
    Meg egy demó nem is 10 számot tartalmaz, hanem csak 3, 4, max ötöt.
  • zvaragabor
    #1396
    Énnekem meg egyértelmű, hogy nem Metallica. Más a hang, más az énekstílus is.
  • bertino
    #1395
    én meg azt mondom várjuk meg a hivatalos kiadást -.-'
  • Beast Machine
    #1394
    emberek, én lehetségesnek tartom, hogy ezt a zenét nem is a Metallica játsza, és valami fake szar csőbe húzott minket.
  • Paulie
    #1393
    mivel megmondták hogy 6percesnél hosszabb számok lesznek az új albumon