8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Met
    #2312
    Nekem legjobban a Bell és a Fade jön be
  • Paulie
    #2311
    szívemszerint MOP-nál azt mondanám hogy 8at lehet választani csak-.-
  • Paulie
    #2310
    naaa, most itt nemazon van a hangsúly, hogy amelyikre nem szavazunk az gyenge szám. énmost bells-re meg a creepz-re szavaztam amúgymeg ktulu-t is lazán nyomtam volna meg rtl-t is
  • bertino
    #2309
    basszameg, itt nem tudok szavazni :D
    tul jo a felhozatal
  • Met
    #2308
  • zvaragabor
    #2307
    Meglepődtem, hogy egy amerikai legenda gitárját Mo.-on állítják ki, ergó a kiállítás alapvetően nem magyar szervezésű?
  • Met
    #2306
    A Hangfoglaláson kint van Cliff Burton gitárja és ki is lehet próbálni.
    Én nem találtam meg :(
  • zvaragabor
    #2305
    Én simán továbbjuttatnék 4-et innen, de sajnos csak 2-re lehet szavazni. Nehéz kérdés. Igazából nem a két legjobbra szavaztam, hanem a négyből csak úgy kiválasztottam kettőt.
  • Dougie
    #2304
    szoros az állás, azért a Ktulu nem szabadna hogy kiessen, bár senkit nem akarok befolyásolni
  • Paulie
    #2303
    enézést lemaradtam :(
  • Dougie
    #2302
    de azért jó, hogy mindegyik szám legalább 2 szavazatot szerzett magának, a többi albumokon nem hiszem hogy lesz ilyen - vagyis lesz 1 vagy 0 szavazatos szám

    egyébként a Ride album továbbjutótippjeim (ami nem azt jelenti, hogy feltétlen ezekre fogok szavazni):
    Ride, Bellz, Fade, Creeping, Ktulu

    szóval szerintem szoros lesz, és ezek közül 3 nem jut be... (és az album egyik titkos esélyese (számomra) az Escape sehol nem lesz sajnos), már megint erős a mezőny... és hol van még a két legjobb album...
  • Dougie
    #2301
    és addig vártunk, míg a döntetlenről végül kiesett a Whiplash... nagy kár érte
  • Met
    #2300
    26?
  • Paulie
    #2299
    én csináltam nebáncsatok!!
    meghaltam amire összeszedtem klippeket, aztán meg vágások ÁÁÁHH legalább vannak benne jórészek
  • Paulie
    #2298
    tiltsuk be rick rubint!!!!!44445%%!!
    fogjuk el,kötözzük le, és jáccuk le death magneticet neki max hangerön...fülhallgatóval!!!!!44
  • Beast Machine
    #2297
    Van ráció abban, amit mondasz, de az lett volna a legjobb, ha eleve normálisan masterelik a cuccot, oszt kész, most nem lenne ez a szarkeverés.
  • Paulie
    #2296
    ésha remixelnék milenne?......hát azlenne hogy kb senkise venné meg mivel már neki megvan eredetibe, inkább letöltené.
  • Paulie
    #2295
    de figyeljetek már, tudjátok mennyi pénzbe telik egy ilyen re-mix? és újra másolás több millió példányba? nemkis pénz ez. Lars meg azt mondja, amit a kiadó mond neki, nem hülye ö se.
  • zvaragabor
    #2294
    Jaja, hogy az internet miatt mindenki "szót kap", a panaszkodók meg még hangosabb szót kaphatnak. :)
  • zvaragabor
    #2293
    Lars nem ért egyet a panaszkodó fanokkal, a cél az volt, hogy dübörgő, "élő", izgalmas hangzása legyen az anyagnak. Nincs vele baj. Meg hogy szerinte jól hangzik.
    Azzal érvelnek, hogy többen mondják azt, hogy tetszik, és csak páran, hogy nem. De itt az a baj, hogy aki azt mondta rá hogy tetszik, az nem a minőségre mondta, hanem az anyagra. Aki panaszkodik, az meg nem az anyagot szidja, hanem a minőséget.
  • Beast Machine
    #2292
    magyarul Lars leszarja, hogy a rajongók mit dumálnak, mer' hogy ő már napok óta ezt hallgatja a kocsijába, és szte fasza úgy, ahogy van.

    Ja, és szerinte ezeknek a véleményeknek is az Internet az oka.
  • Met
    #2291
    magyarul?
  • zvaragabor
    #2290

    (ha a kép nem jönne be, http://i56.photobucket.com/albums/g198/dangoldsworthy/deafmagnetic.jpg )
  • zvaragabor
    #2289
    Attól tartok nem megyünk sokra a petícióval. :(
    http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=105822

  • AnonymouS
    #2288
    Petíció a remixért... én aláírtam. Fantasztikus lemez, trágya hangminőség. (szvsz + 13000 más egyén szerint)
  • Paulie
    #2287
    addig nemjön új szavazás amíg nemlesz meg legalább 20 szavazat
  • Paulie
    #2286
    nemrossz:)
  • bertino
    #2285
    hehe :)))))))))))



    mondjuk a 7. perc után már kicsit érdekes az összhang :D
  • Beast Machine
    #2284
    sztem meg hagyni kéne ezt, és újat kezdeni:

    Greatest Band? METALLICA! És oda mehetne az összes szám, le van tudva, f'szt kell itt görcsölni má itt e!! :DDD
  • Paulie
    #2283
    meg amúgyse csinálhatom azt hogy többet lehessen választani, mivel számomra a greatest hits-be lazán belemegy 50 szám, csakhát azúgy soklenne
  • Paulie
    #2282
    st angerröl egylesz :)
    és ha rajtam múlna loadról meg reloadról is
  • Dougie
    #2281
    kár hogy csak kettőt lehet választani
    de ugye nem mindenhonnan kettő lesz csak, mert innen a 7. legjobb szám is jobb mint pl. a St.Angerről bármi (csak megjegyeztem)
  • Paulie
    #2280
    a két legtöbb pontot kapott kill'em all szám bekerül a greatest hits-be :)
  • highlander15
    #2279
    Köszi:-)Amúgy a szavazáshoz hozzászólva,a Kill'em all-ről a Whiplash és a Seek & Destroy a legjobb két szám.A legjobb album szerintem a Ride The Lightning,a legrosszabb szerintem a Load.Az új album tök jó lett viszont,szépen hozza a Metallica-színvonalat:-)
  • Paulie
    #2278
    itten:)
  • highlander15
    #2277
    Nem tudjátok,hogy a '91-es moszkvai koncert kijött-e dvd-n?Mert igen állat volt!!!
  • Paulie
    #2276
    szavazzon mindenki!!!! ez fontos szavazás.:)
  • Paulie
    #2275
    csinálunk egy greatest hits-et (:
  • Paulie
    #2274
    :DDDDDDDdd
  • zvaragabor
    #2273
    Ezt most benéztem, eddig észre se vettem, hogy a garázs bejárat ott van elől, fél emelettel a ház alá süllyesztve. :\