8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • bobomacleod
    #2392
    Tudom hogy ez nem METALLICA de hasonló metál zene amit keresek, hátha tudjátok az előadót.80as évek vége de inkább 90es évek elejéreől keresnék egy MEATAL zenét.Egy kb 30 másodperces introval kezdődik a song amiben robbanás meg szintetizátor hallaccik mintha valami háború lenne.utána beindul a metál.Egy férfi énekel és valami olyasmi van a refrénben ,hogy:
    goota get out of here, to stay alive bla bla bla
    Ennyit tdok róla.Ha valakinek van valami fogalma róla hgoy miről beszélek, lécci írjon.
    Köszi előre is.
  • Paulie
    #2391
    de mindenki mondja el hogy miért is aza kedvence:D
    tudom eddig nemcsináltuk de érdekelne kinek miért is az ami
  • zvaragabor
    #2390
    Vagy mi...U1 na. :)
  • zvaragabor
    #2389
    Sad, U2
  • Dougie
    #2388
    Sad But True
    Wherever I May Roam
  • tigeroo
    #2387
    az első riff amit megtanultam bőgőn az a master of puppets volt:)
  • Paulie
    #2386
    de ugyanúgy szeretem sad but true-t és már nagyon várom hogy halhassam végre élöben:)
    nothing else matters meg egy új fejezet metallica életében...
  • Paulie
    #2385
    unforgiven(nemkell magyarázat)
    enter sandman meg azért mer fülbemászó és elsö szám amit legitároztam mer könnyü:D
  • Met
    #2384
    Wolf, Wherever
  • tigeroo
    #2383
    azért nem az unforgiven, mert nekem a 2. része jobban bejön
  • tigeroo
    #2382
    nothing else matters, of wolf and man


    a régebbi albumokról nemtudtam annyit nyilatkozni azokat még nem hallgattam annyira.
    demost beszállok:)
  • Paulie
    #2381
    8kor "black" szavazás!
  • Paulie
    #2380
    nekem jobban tetszik picivel a blackened...akkormost nyerjen ö.nemlehet mindenkinek ugyanaz a kedvence
  • Dougie
    #2379
    csak akkor teszitek be a következő szavazást, ha a Justice-t utolérik és kiesik? na jó, csak vicceltem, de az tény, hogy egy darab szavazat-különbségen belül 3-an is taszítanák lefelé...
  • Paulie
    #2378
  • zvaragabor
    #2377
    Hopp, "Justice".
  • zvaragabor
    #2376
    Ezennel egy eredeti ...And Justive For All album büszke tulajdonosa vagyok (még csak elméletben). :)
  • Paulie
    #2375
    hátigen,a rövidebbet a legrövidebb húzza.
  • highlander15
    #2374
    Menj a francba:PEgyébként amióta a józan eszemet tudom (másfél éve kb),imádom a Metallicát. Egyébként a To live is to die-ra nem is nagyon számítottam,hogy ilyen sokan fognak rá szavazni.One viszont várható volt,engem a klipje és a szövege fogott meg nagyon.Black Album-ra kíváncsi leszek,hogy melyik szám lesz a győztes:-)
  • zvaragabor
    #2373
    Nothinggal nincs bajom, tetszik, bár azon meg érezni, hogy nem tudatosan komponált szám. Ugye James egy akkori lánynak írta, majd Lars dobta fel az ötletet, hogy felkerülhetne az albumra.
  • zvaragabor
    #2372
    Igen, az előző hsz-em folytatódott volna tovább is, csak úgy döntöttem, inkább nem bonyolítom. Az lett volna a lényege, hogy ez az egyik legtöbbet játszott szám, mert ugye nem olyan kemény, mint az előző négy album, így sok metált nem hallgató is megkedvelte. Ugye sokat játszák, már-nár "túl" sokat, úgyhogy bele lehet unni. Valamint a hithű thrashereknek meg pofánköpés. :)
  • Dougie
    #2371
    nálam sem favorit, sőt, mint ahogy a Nothing Else se
    csak én erre számítok, de lehet hogy nem ez lesz

    egyébként én a The God That Failed-et és a My Friend of Misery-t is többre tartom/jobban kedvelem mint az Entert - csak hát az Enterféléket játszották legtöbbször koncerten, és az emberek azokat jobban ismerik
    (de akkor úgy tűnik, ennek ellenére nem nagyon szeretik), na majd kiderül, itt mi a helyzet
  • zvaragabor
    #2370
    Hivatalos fórumban korábban volt egy szavazás, hogy melyik a leg-túlértékeltebb metallica szám. Legtöbb szavazatot a Sandman kapta, toronymagasan vezetett. Érdekes, hogy egy ennyire híres számot, amin rajta van a Metallica bélyege, ennyien nem szeretnek, illetve túlértékeltnek vélik. És a helyzet, hogy nekem sem egy favorit. :)
  • Dougie
    #2369
    na jó, nem hőbörgök, főleg hogy egyre gyengébb albumok jönnek ezek után

    a következőkben az Enter Sandman és a Sad but True a legesélyesebbek szerintem, esetleg az Unforgiven, mert úgy látom a lassabbakat szeretik a jelen levők (a Fade to Black és a Welcome Home is sima továbbjutók voltak)
  • Dougie
    #2368
    alig akarom elhinni, hogy az Eye of The Beholder-t és a The Frayed Ends of Sanity-t ilyen kevesen szeretik, nekem pl. a Frayed az egyik kedvenc számom
  • Metwork
    #2367
    Harvi és Justice
  • zvaragabor
    #2366
    Harvester, To Live.
  • gercse
    #2365
    One, To Live Is To Die
  • Paulie
    #2364
    Blackened, to live
  • CUCLI
    #2363
    One
  • Dougie
    #2362
    lassan az éppen lemaradókból jobb listát lehetne csinálni, mint a továbbjutókból - Whiplash (1 szavazat), Creeping (2), Ktulu (3), Disposable (1), Orion (3)

    a végén lehetne egy olyan is, hogy a végül bekerülő számok közül hányra szavaztál, hogy bekerüljön (én eddig 0/6-tal állok...)
  • zvaragabor
    #2361
    Ezigen. Dzsekó rules! :D
  • Paulie
    #2360
    lolmá, milyen ötlet magyar zenekartól:D
  • bertino
    #2359
    sztem várjunk hónapig.
  • Paulie
    #2358
    mit gondoltok arról, hogy nevárjunk és holnap jöhet AJFA szavazás?
    csak mert most jó gyorsan összegyűlt sok szavazat, bár van egy döntetlenünk...
  • Paulie
    #2357
    és akkor kedvenc albumomról egy gyengébb számot..... nemkönnyü hogy öszinte legyek, lehet másoknak könnyebb. (:
  • Met
    #2356
    Amúgy szerintem úgy kellett volna a szavazást, hogy melyik az a szám amit nem annyira szeretsz, 1 rosszat könnyebb kiszúrni mint 2 jót.
  • zvaragabor
    #2355
    ...És Igazságot Mindenkinek albumról 4-et tartok esélyes befutónak. Majd kiderül hogy elképzelésem igazolódik-e. :)
  • Paulie
    #2354
    akkor köv szavazás nem ajfa lesz hanem britney spears-röl valami szavazás ok?
  • highlander15
    #2353
    Evidens:-)Soroljam őket?:-)Egyébként az egész MoP-ot imádom,de az örök a Ride the lightning marad:-)