8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Paulie
    #2633
    hátpersze hogy elfogyott összes jegy bécsi koncertre HÁTPERSZE
  • sanzik
    #2632
    Black Album
    szeretem az egyszerű dolgokat...
  • Met
    #2631
    dedede:)

    A Ride-ra nyomtam, ez a kékes árnyalat bejön.
    De holtversenyben van a Masterrel és Justice-al :D
  • tigeroo
    #2630
    haveromnak van kill 'em all-os ,de az nemugyanaz XD

    am. death magnetic-re nyomtam, szerintem ötletes
  • tigeroo
    #2629
    btw master of puppets-es pólót nemtudjátok hogy honnan lehet még szerezni?:)
    magyarországon belül ofkóz
  • Paulie
    #2628
    ohh yeah:D
    olyan jó látni borítókat:D
  • CUCLI
    #2627
  • zvaragabor
    #2626


    Nem csak hogy ez tetszik legjobban, de amúgy is nagyon tetszik.
  • Paulie
    #2625

    olyan ötletes hogy az kész...
  • sanzik
    #2624
    inkább ne akard látni...
  • Met
    #2623
    akkoriból nincs egy képed?:D
  • Paulie
    #2622
    bár nekem aztán mindegy,mivel hamarosan úgyis megveszem bécsi jegyet, csak még várok mivel mondták hogy még ma mondanak új koncerteket:)
    de azér pesti koncert kényelmesebb lenne,hogy mondjuk tudom holvagyok amikor reggel másnaposan felébredek
  • bertino
    #2621
    tul optimista vagy, de ugy legyen :D
  • Paulie
    #2620
    Hm...elgondolkodtam a turnén ami jövöre lesz.
    még mindig adogatják egyenként a városokat, és észrevettem, hogy amikor Bécsbe jönnek, az május közepén van, szóval lehet lesz vmi még májusban és nemhiszem, hogy Bécsböl nagyon messzire mennének....ergó jönnek Budapestre éskész:)
  • Disposable Hero
    #2619
    a One volt az első, amit hallottam és nagyon tetszett, azt hiszem kb. 8 vagy 9 éve történt mindez...
  • highlander15
    #2618
    Másfél éve ismertem meg őket.Az első szám amit hallottam, a For Whom the bell tolls volt.
  • tigeroo
    #2617
    pár hónapja.
    pontosabban nyár óta, természetesen már halottam róluk régebben is de annyira sokféle zenét hallgatok (disco-funky-rock-reggae-metál) hogy nélkülük is elvoltam.

    aztán minden évben bejött 1 új zenekar a repertoáromba amit megpróbálok jól kiismerni, de akkor teljesen fanboi leszek.
    rhcp-t már 6éve hallgatok, utána jött a depresszió, nirvana,subscribe, slipknot és kb. 1 éve hallgatok iron maident (utóbbira unokatesóm unszolására vetettem rá magamat..hátt nem bántam meg!)
    aztán idén nyáron ismét mondta unokatesóm hogy töltsek már neki metallicát, "mer az jó".
    akkor az ismertebb slágereiket kezdtem hallgatni, de mélyülök elfele a dologban...
  • Paulie
    #2616
    aki a "Mi az a Metallica? milyen topikban vagyok? :/" opcióra nyomott, kérem mondja el a benyomását ahogy ideért a topikba.
  • bertino
    #2615
    bennem legelőször az S&M maradt meg, '99 után.
    emlékszem valami game végén jártam és az uccso küldit a call of ktulu-t hallgatva vittem végig mondhatjuk, azóta foglalkozom viszonylag aktívan velük, de egyébként most 1 éve már (miota pesten vagyok és van melo) minden nap lemegy az mp3 lejátszón tőlük egy út alatt vagy 8-10 szám. (becsült érték, sose számolom)
    mivel meloba kb. 1 óra alatt érek be, van időm hallgatni őket bőven. meg hazafele is.

    persze évekkel ezelőtt is hallottam/láttam már tőlük jópár számot/klippet, de akkor még messze nem érdekeltek annyira, nem is foglalkoztam velük szinte :)
  • zvaragabor
    #2614
    Metallicával először talán alsós koromban találkoztam, ment a tévében a One, és itthon voltak kanadai rokonaim, és Zsuzsa(anyum unokatesója) mutatta, hogy nézd Gabi hogy rázzák a hajukat, és akkor ő is headbangelt egyet. :D Vagyis csak rázta, nem volt az még headbangelés. :) Akkor még nem tudtam, hogy ki az a Metallica, csak ez nagyon bennem maradt.

    Metallicát először kb 5 vagy 6 éve kezdtem el hallgatni, tesóm haverja hozott egy cédét, és azon volt pár szám. De nem egyből álltam rá.
  • sanzik
    #2613
    Általános iskola 7. osztálya környékén aktív metálos voltam már. Ez olyan '87 körül lehetett. Akkor alap volt,hogy hallgattál Metallicat meg Iron Maident...meg persze sok mást.
    Mára már csak a Metallica maradt ebből és talán azért mert ők emlékeztetnek legjobban a fiatalságomra.
  • gercse
    #2612
    9-5 éve
    nagybátyám hallgatott tőlük pár számot kazettán, de mivel 11 voltam kb. nem kötött még le annyira a zene, de a Nothing Else Matters már akkor megtetszett...
    újabban pedig nyár óta kattantam rájuk :D, és minden album tetszik :)
  • CUCLI
    #2611
    kb 8-9éve ismerem. black album volt amit először hallottam. az első benyomások? hmm. egy kurva szót nem értettem abból, hogy mit énekelnek, de kurvára bejött. enter sandman volt amibe totál belezúgtam meg a Wherever I May Roam. rongyosra hallgattam kb.
  • Met
    #2610
    91' tavasza
    Osztálytárs szerette, hallottam, hogy a rádióban leadják a Kill-t felvetettem és azóta :)
  • Paulie
    #2609
    10 évvel ezelött kb, bátyámnál voltam és Master of Puppets-ot mutatta nekem és másik testvérünknek. hát nemvoltam érte oda:D
    aztán nézzenek oda, kedvenc számom, kedvenc zenekarom.
  • zvaragabor
    #2608
    Itt van még James meg Cliff, a negyedik nincs meg, és azt sem tudom, hogy egyáltalán Dave, vagy Kirk volt.



    Az a fasza, hogy ezeket mind máshol találtam, de egymáshoz tartoznak, mert egy fotózáson készültek, lásd a háttér mögöttük.
  • Met
    #2607
    akkoriban mindenki így nézett ki :)
    mindenki elkezdett hajat növeszteni, cicanadrág stb :D
  • Beast Machine
    #2606
    ezen kép láttán hirtlen elkapott a röhögőgörcs, bocsika :DDDD
  • zvaragabor
    #2605
    http://www.rosshalfin.co.uk/home/intro.php

    Galéria / Bandák / értelem szerűen...
  • zvaragabor
    #2604
    Ez nem pubi bajusz. Az a pubi bajusz, ami a legelső bajusz, pehelyszőrből van, és még soha sem borotválták. Régi tablókon látni ilyet, 60-70-80-as években ez volt a divat. :)
    Ez már hasonlít:

  • Paulie
    #2603
    hát idejönnek hozzám hogy csináljak róluk képet^^
  • Beast Machine
    #2602
    ilyeneket honnan a vérből szedsz? :D
  • Paulie
    #2601

    KIVÓTEZ?
  • Met
    #2600
    Amúgy 88-92 :)
  • zvaragabor
    #2599
    Mi pubertásbajusznak hívjuk. :)
  • Met
    #2598
    a kamaszbajuszt írd már át szakmunkásbajuszra :DDDD
  • Paulie
    #2597
    Igazadvolttt!!!!!!!!444négy
  • zvaragabor
    #2596
    Mit mondtam, mit mondtam? :) #2501 #2508
  • Paulie
    #2595
    Megint megnéztem a Some Kind Of Monster filmet , és meg kell hogy mondjam egyre jobban és jobban kezdem elfogadni St. Anger albumot. Örülni kéne annak, hogy egyáltalán kiadtak egy albumot, és továbbvitték újra az egész Metallica-t, mint ahogy azt '86-ban tették. Vége is lehetett volna az egésznek 2001-2002-ben...
  • Met
    #2594
    gondolom nem frissítették egy ideje