8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Vegas
    #2795
    Slipknot, Stone Sour, Static-x, Disturbed, Korn és RHCP. :m
    Tőlük szinte az összes album fav, de van még sok zenekar akiktől van pár kedvenc szám.
  • gercse
    #2794
    System Of A Down, Disturbed, Slipknot, Subscribe, Soilwork, In Flames, Raunchy
  • Paulie
    #2793
    van kedvencem, ezt a szélsőségességet figyeljétek: The Beatles, Slipknot, Led Zeppelin, Jimi Hendrix, ezek a kedvencek de inkább a 60-as 70-es 80as évek beli számokat szeretem.
  • Paulie
    #2792
  • Vegas
    #2790
    Pénz pénz pénz..
    Már egy jó pár éve nincs gondjuk az anyagiakkal, szal ha nem is csinálnának több albumot se lenne gondjuk az életben SZVSZ a rajongók motiválják őket meg maga a zene szvsz na szvsz első -.-
    Paulie puszi a pocikádra
  • zvaragabor
    #2789
    De a pénz része se a négyük ötlete, inkább a managament-é.
  • zvaragabor
    #2788
    Gyanítom a Death Magnetic éráról van szó. Magát a zenét szívből lélekből csinálták. Habár nem teljesen, mert maga Rubin mondta, hogy próbáljanak meg visszaemékezni a Master-Justice időszakra, próbáljanak meg olyan zenét csinálni. Továbbá szerintem ők maguk is belátták, hogy a rajongók jobban szeretik a Kill-Black stílusú metált, mint az Angert. Én azt mondom, hogy ha nincs Rubin (marad Bob), akkor jobban érződik a St. Anger utóhatása az albumon. A pénz része meg inkább az album anyagán, a zenén kívülre esik (koncertsorozat, album debütálásakor koncert a metclub tagoknak, album debütálásakor album dedikálás egy dán(?) boltban, coffin box meg a többi különféle adathordozó, decemberi 3 cd-s single, mission metallica).
  • Paulie
    #2787
    érdekes és elég régóta tartó kérdés már, és szerintem, már ahogy az nekem lejön, szívből szeretik a zenét, és addig csinálják míg kinem halnak.
  • Paulie
    #2786
    legjobb, legkeményebb, áhhhh!
  • zvaragabor
    #2785
    11 számot vettek fel, de a CD fizikai korlátai miatt csak 10 szám fért rá. A 11-edik a Shine(Holy Revolver) néven ismert szám. Hivatalosan ki lett jelentve(interjúban mondták) hogy megjelentetik majd. Van egy másik hivatalos bejelentés, hogy december 12-én megjelenik egy 3 CD-s maxi, és ha minden igaz, rajta lesz a Shine.
  • forza milan
    #2784
    Mostanság eléggé nem követtem a dolgokat sajnos, de ha jól értem akkor ez egy kiadatlan cucc amit utólag fognak kidobni vagy miez?Mert a videót énis láttam meg a holy revolver nevezetű dolgokat de sosem értettem hogy mivan ezzel?!
  • Paulie
    #2783
    kedvenc fotw videóm! ajj de kell nekem shine
  • zvaragabor
    #2782
    Hogy a francba nem várnám. Hát ez egy mestermű lesz ez alapján:

    http://www.youtube.com/watch?v=_yu0pxfF4tk

    Ha valóban olyan jó lesz, mint amilyennek a videóban hangzik, akkor a legjobb nóta lesz, amit a DM-re írtak.
  • Paulie
    #2781
    decemberben jön all nightmare long klipp, szerintetek jó ötlet hogy az a köv single?
    (jameg jön Shine is szal várom nagyonnagyon)
  • Paulie
    #2780
    mi történt? miért nem írtok? :(
  • Paulie
    #2779
    Két féltestvére van James-nek.
  • Paulie
    #2778
    nehéz kérdés,mi?:D
  • Paulie
    #2777
    köszönöm:)
  • CUCLI
    #2776
    vidámabb a topik D:
  • Paulie
    #2775
    csináljuk hogy ne írjuk be a választ kérdéseknél oké?
    csakmer érdekes hogy addig amíg nem írja be senki mindenki össze-vissza szavaz aztán után meg érdekes módon csak olyanok szavaznak akik tudják
  • Paulie
    #2774
    jaja, ez a tipikus izé hogy halljátok a master of puppets 3:33-3:34 olyan mint a beatles get back száma elejének az akkordja:DDD
    jó nem izélek:D télleg hasonlít
  • zvaragabor
    #2773
    Észrevettétek? Suicide&Redemption(0:47-0:55) - The Wait eleje.
    Hasonló.
  • highlander15
    #2772
    No remorse.
  • Paulie
    #2771
    elözöre megfejtés, igen, prince charming, mer reload.
    új kérdés fentebb.
  • zvaragabor
    #2770
    Amúgy szerintem több szempontból is lehet kakukktojást választani. Egyik amit írtam, másik, hogy melyik szólóját melyik (James, Kirk) játsza.
  • zvaragabor
    #2769
    Mert az ReLoad szám, többi Load.
  • Paulie
    #2768
    a mai szavazásra értettem:D hogy miért azt nyomtad
  • zvaragabor
    #2767
    Nem volt frissítve az oldal ahol utánnanéztem. :\
  • Paulie
    #2766
    hm...miért arra nyomtál? :/
  • zvaragabor
    #2765
    Buktam.
  • Paulie
    #2764
    ja elözö kérdésre a válasz:
    Bad Seed,Attitude,Carpe Diem Baby,Better Than You,Cure,Don't Tread On Me,Escape,Fixxxer,The Frayed Ends Of Sanity,The House Jack Built,Invisible Kid,My Friend Of Misery,My World,Prince Charming,Purify,Ronnie,Shoot Me Again,Slither,The Struggle Within,Thorn Within,To Live Is To Die,Where The Wild Things Are
    azaz: 22db
  • zvaragabor
    #2763
    Az bezony. :) (prince charming)
    Azt hidtem, egyértelműbb lesz, eddig fele-fele arányban szavaztak két számra.
  • Paulie
    #2762
    gondolom nehéz volt nagyon:D
  • zvaragabor
    #2761
    Böktem.
  • Paulie
    #2760
    7kor
  • zvaragabor
    #2759
    Következő mikor lesz?
  • zvaragabor
    #2758
    Szóval 26-ra szavaztam.
  • zvaragabor
    #2757
    Hülye vagyok! Nem harminc hanem huszonhaat.
  • zvaragabor
    #2756
    Na itt most csak tippelek. Haamíínc.
  • Paulie
    #2755
    hm elég hirtelen jött be új szavazás bocsánat nemazén hibám-.-
    a megfejtés az elözö kérdésre: the four horsemen,jump in the fire,phantom lord,metal militia,ride the lightning, the call of ktulu ....tehát 6 db
    jaés amúgymeg:
    RS: Where did you write the lyrics for Death Magnetic ?

    JH: Mostly at home. There was one song called "Shine"- it's not on the record but will come out sometime- that I wrote at the RRHOF ceremony in 2006, when we inducted Black Sabbath. I just got inspired, and I wrote it like poetry.

    szóval mostmár azonnal kérem azta Shine-t!!