8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • csokalaci
    #8291
  • csokalaci
    #8290
  • Ulvar
    #8289
    Creeping :)
  • csokalaci
    #8288
    Pie! Made by hand, eat it with your hand, tastes kinda bland!

    Melyik szám átirata? :D
  • csokalaci
    #8287
    Hát igen egyszer még jópofa volt,de hatodszorra már unalmas.
  • Prince of Máté
    #8286
    Ezt én nem értem egyszerűen minek bele ez a show :D Ahelyett eltolhattak volna még 1 számot.
  • csokalaci
    #8285
  • csokalaci
    #8284
  • Ulvar
    #8283
    Sztem ebből nem csinál flémet.

    A Load/Reload egy teljesen más korszaka volt a Metallicának. Minden egyes albumuknál valami újat akartak csinálni, nem akartam szürke számukra egysíkú zenestílust követni.

    A Load / Reload nem a kedvenc albumom, de még mindig jobb mint egy Lulu. Tele van nyálas nótákkal, de valakinek ez tetszett, ezekkel új rajongókat fogtak, nyilván a régiek pedig otthon ültek és kérdezték magukban ez mi a fos? Zeneileg viszont igen jó dalok vannak e két albumon. A No leaf clover-t különböző módon szeretem, a kedvenc verzióm az Apocalyptikával együtt eljátszott verzió. I Disappear MI2höz készült ha jól tudom, egyszerű kis rock szám, nem metál, de van egy jó kis csengése a számomra, jó ritmusa, persze nem az "igazi" Metallicát tükrözi, de én kedvelem.

    Human pedig az S&M-en kifejezetten kurva jól szól. Ahogy az angolok mondá "Catchy tune". James és Jason hangja egymás után erőteljesen ahogy megszólal, de mégis tisztán az leírhatatlan. Iszonyatosan tetszik az egész. Egyszerű de nagyszerű.

    Hát de ezt szerette volna Lars elérni, valami ilyesmi hangzást keresett a Mötley Crue-s "őrülete" után. Na de Lars ezért Lars.
  • Pisti96
    #8282
    Hellósztok nem szeretnék Flame war-t meg szitkozódást elindítani de kíváncsi vagyok a vélemenyétekre:
    -Mit Gondoltok a Load/Reload albumról és a három ezekhez az albumokhoz kapcsolódó számokról(No leaf clover,-HUman,I Disappear)
  • Coolfire
    #8281
  • Coolfire
    #8280
    Ehehehe ez nagyon jó.:)



  • bcrics
    #8279
    Áá. xD
  • bcrics
    #8278
    http://metaltilldeathh.tumblr.com/
  • Ulvar
    #8277
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


    LOOOAÁÁÁÁL ezen felsírtam xDDD
  • csokalaci
    #8276
  • elitehun
    #8275
    Gecijó :D
  • Coolfire
    #8274
    Hehe ez kurva jó.:)
  • csokalaci
    #8273
  • csokalaci
    #8272
  • csokalaci
    #8271
    Basszák meg a kanadaiak. $5 a belépő a 3D filmfelvételes koncertre.
  • Coolfire
    #8270

    Bár,nem hiszem,hogy megenném.
  • csokalaci
    #8269
  • csokalaci
    #8268
    De már rég meg lehet hallgatni mint azt már linkeltem is előzőleg, de felkerült a hivatalos Metallica csatornára is.

    Amúgy voltál Dürerben Scary Guyz-on ? :D
  • elitehun
    #8267
    Metallica's cover of Deep Purple's "When a Blind Man Cries" will be available next month as part of the tribute album "Re-Machined: A Tribute to Deep Purple's Machine Head".

    Ó je :D

    Kösz a justice for all-t csokalaci :D Nem is gondoltam volna hogy eltolják, vagy hogy rákeressek :D
  • csokalaci
    #8266

    Youtube comment:
    "i wonder if rob knows he cant sing.." :DD
  • csokalaci
    #8265
  • csokalaci
    #8264
    Kill 'em All borítóterv alapja:

    Lars annyira király, hogy egyik kezével pengeti az egyik gitárt, a másik kezével meg egy másik gitárt fog le :D
  • csokalaci
    #8263
    Akkor ma este :P
  • csokalaci
    #8262
    James új tetkója:
  • csokalaci
    #8261
    3D film forgatása hamarosan kezdődik :P
  • Coolfire
    #8260
    Hmm...kurva jók ezek a mexikói koncertek.:)

  • elitehun
    #8259
    Mit találtam :D "...limiting yourself to please your audience is bullshit." Hetfield mondta ezt és milyen igaza van :)
  • Ulvar
    #8258
    7 perctől!

  • Beast Machine
    #8257
    Neeeeeeeeeeeee :D
  • csokalaci
    #8256
    Sikerült letöltenem és feltöltenem ide az mp3-at. Halgassátok egészséggel. Én egész nap ezt nyomattam :D
    Metallica - When a Blind Man Cries (Deep Purple Cover)
  • csokalaci
    #8255
    Letiltották a videót :(
    Aki még nem hallotta, az keressen rá, mert kibaszott epic lett.
    (Metallica - When a Blind Man Cries (Deep Purple Cover) Re-Machined – a Tribute to Deep Purple’s Machine Head album ami szept 24.-én jelenik meg elvileg.)
  • csokalaci
    #8254
    Mostantól ez lesz benne a fejembe.
  • spiczi91
    #8253
    Darkness
    Imprisoning me
    All that i see
    Abaújszántó
    I cannot live
    I cannot die
    Trapped in myself
    Body my holding cell
  • csokalaci
    #8252