8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • zvaragabor
    #3277
    Hol? Hivatalos fórumon?
  • Paulie
    #3276
    Miért írja le rosszul sok ember Jason nevét?
    sztem nem nehéz megjegyezni hogy Jason Newsted :/
    mindenki Newstead-ezik
  • Paulie
    #3275
    hát azt nemtom Flea micsinál, de amúgy már jáccottak együtt tavaly:)
  • tigeroo
    #3274
    wow azigen :DD
    és flea fog bőgőzni velük vagy wtf? vagy majd trombitál?:DD
  • bertino
    #3273
    igen ?
    elég érdekesen fog akkor kinézni az egész :D
  • Paulie
    #3272
    Na szóval akkor:
    Április 4.e Cleveland, Rock and Roll Hall of Fame, Metallica ugye...
    Flea fogja bejelenteni őket,mondani valamicskét nekik.
    ééés Jason is ottlesz ééés játszani is fog velük! hurrá, jólesz.:)
  • bertino
    #3271
    96-20

    (S&M)
  • gyuri12
    #3270
    Nemrég.:(
  • zvaragabor
    #3269
    Nem tudok szavazni, nincs 1981. :P

    Amúgy 03-06.
  • Paulie
    #3268
    csakígytovább, énmeg master of puppets-ot 2 év alatt minden héten meghallgatom egyben-.- albumot úgyértem
  • tigeroo
    #3267
    tavaly nyár :/ balcsira úgy mentem el hogy betáraztam jópár metallica számból a lejátszómon, hát úgy jöttem haza hogy rongyosra akartam hallgatni a "maradékot" is:)
  • Paulie
    #3266
    2003 - 2006 között, pontosabban 2006 októberében:)
  • sgnZalán
    #3265
    Metallica & Pantera Official Live Est a Dürer Kertben!



    És hogy ez mit is takar? Másfél órányi Metallica a Scary Guyz tolmácsolásában, majd egy újabb másfél óra Pantera a Remembering The Steel által, amit a Country Strike és a HHCC műsora zár.

    Március 27-én a Dürer Kertben, Budapesten, a Scary Guyz a klasszikus Metallica gigaslágerek mellett másfél órás programját szokásához híven vegyíti igazi rajongóknak való ritkaságokkal és számos Death Magnetic-es újdonsággal!

    Az este még elhangzik a PanterA teljes Official Live koncertanyaga, kiegészítve újabb, vagy azon nem szereplő nótákkal, meglepetésekkel és a már budapesti bulikon „megszokott” vendégekkel, magyarország legjobb Pantera feldolgozás bandájának előadásában !


    Az estét a hardcore/country/metal Country Strike, majd utánuk a puszta metal-pásztor hardcore HHCC (Hortobágy Hardcore Crew) zárja nem különben energikus programjával!

    Az egyedül álló esemény fel is lesz véve kamerával, profi hanggal!


    Ez az este mindenképp gyilkos lesz, „divatgyilkos”!!!



    Helyszín: Budapest XIV. kerület Ajtósi Dürer sor 19-21, Dürer Kert (74,75 trolival, vagy 7-es busszal könnyen megközelíthető)

    Program:
    20:00-21:30 Scary Guyz

    21:45-23:45 Remembering The Steel

    0:00-0:45 Country Strike

    1:00- HHCC

    Kezdés: 20:00
    Beugró: 1000Ft
  • bertino
    #3264
    omg
  • Paulie
    #3263
    nekem meg csomószor van aza rémálmom hogy Metallica koncerten vagyok és vagy elmarad folyton, vagy közönség sétál ki koncert közben mer unják.
  • zvaragabor
    #3262
    Én meg azt álmodtam, hogy a városunkban a sportcsarnokban koncertezett a Metallica. Nem volt nagy tömeg, 2-3 száz ember lehetett talán a sulimból, de főleg nem Metallica szeretők és rockerek, hanem mindenki. És ami a legjobb, hogy én voltam a Bőgős, amíg Trujillo meg nem jött. :D Amíg meg nem jött, azt hidtem, hogy állandó tag vagyok, csak amikor megjött Rob, akkor jöttem rá, hogy csak helyettesítettem. :)
    Csak kicsit tudtam basszeron játszani, de épp elég votlt ahhoz, hogy az alapriffeket elnyomjam. :) Aztán volt egy szünet, lementünk a színpadról, és Lars elővette a setlistet, hogy megnézzük mi lesz még. Hát kábé a lista 1/3-át játszottuk el, és addig csak Metallica számok voltak. A szünet után jött volna a For Whom The Bell Tolls, majd az után vagy 20 nem Metallica szám, de már nem tudom az együttes nevét, de ott akkor tudtam. Valami híres NWOBHM banda volt, ami Metallicaára nagy hatással volt. A For Whom-ra megjegyeztem, hogy ez jó lesz, ez könnyebb, menni fog
    Ezután elmentem mászkálni a csarnokban, majd egy 10 perc múlva visszamentem a színpadhoz, a lámpa le volt oltva és láttam, hogy mind a négyen fent voltak a szinpadon, és csak rám vártak, hogy kezdhessék. Mondták is, hogy "-Gyere már, hát rád várunk." De mivel már Rob is ott volt, így tudstosult bennem, hogy átmenetileg voltam csak, így én már nem játszottam, csak a szinpad mögül néztem őket. Amúgy a szinpad kb 10x10m-es volt, és körbejárható, mint a mostani turnén.
    Különben nem volt egyáltalán furcsa, hogy a Metallicával játszok, ott akkor teljesen természetesnek tűnt. Egyedül a basszjátékra kellett odafigyelnem, mert tudtam, hogy nem vagyok olyan jó még. :)
  • zvaragabor
    #3261

    Itt még egész fasza volt a hangja a maihoz képest.
  • bertino
    #3260
    :DDDDDDDddd
  • Paulie
    #3259
    0:27-nél kemény,de amúgy egész szám jó:)
  • bertino
    #3258
    Nothing Else Matters
    Outlaw Torn
    Sad But True
  • Paulie
    #3257
    pont ma néztem meg s&m első napot meg dokumentárt,jókis koncert volt, metallica-nak nemnagyon teccett hogy megvolt kötve a keze mindnek:D
  • CUCLI
    #3256
    Nothing Else mattersz
    One
    -Ember
  • Paulie
    #3255
    outlaw torn, -human és one :)
  • LPKENJI
    #3254
    Ktulu Fuel Masterz
    nekem ezek a favok(:
  • bertino
    #3253
    jesssssz, melobol tudtam szavazni -.-

    Ktulu Clover Wolf
  • Paulie
    #3252
    nemkönnyű csak 3at, de Ktulu, Thingy és Clover! :)
  • Paulie
    #3251
    szerintem már elég olyan számot kapott:)
  • Pares
    #3250
    System Of A Down - ATWA
  • LPKENJI
    #3249
    :D:D:D


    nekem is megvan az egyik szerzeményük(:
  • gyuri12
    #3248
    Csak én néztem ezt a borzadályt most a Vh1-en? Top10 Metallica,és az első a The day that never comes... "Miafasz" kérdéssel ugrottam fel a tévé előtt.
  • tigeroo
    #3247
    jaja:D szinte minden gitáros azzal kezdi:D
    nézem a nevét...nézem az adatlapon az életkorát mondom hohha ezek idejárnak az sg-re?:D
  • LPKENJI
    #3246
    Csalamádé szerzői ha nem tévedek:)
  • bcrics
    #3245
    pl.??
  • bertino
    #3244
    ment.
  • zvaragabor
    #3243
    Engem. Jöhet pm-ben.
  • Gomber
    #3242
    OOooo geciiiii ez nagyon jóóóóóóó :DDD nagyon szépen köszönöm :) persze neked is ZVARA... :D
    mi az a muszty-dobay?:D
  • tigeroo
    #3241
    neked a muszty-dobay pároshoz van közöd amúgy?:D
  • zvaragabor
    #3240
    Hát Pantera - This Love száma valami ilyesmi, bár ott bő egy perc az elején a lágyabb rész.
  • tigeroo
    #3239
    legjobb:
    bullet for my valentine - tears don't fall
  • bertino
    #3238
    na végre találtam '91-es teljes metallica koncert felvételt

    akit érdekel, szóljon -.-'