8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Ulvar
    #3760
    Húú megy a bizniszelés? Hol akartok lenni? Ha 5 részre lesz felosztva...Stage előtt vagy 2. sor vagy ülések?
  • CUCLI
    #3759
    hallod pocs. szolok nagymuternak, hogy rakjon el par jegyet elore. csak kikene talani hol akarunk lenni pontosan
  • Barnus
    #3758
    Neten nem egyszerübb megvenni? vagy szerinted nem lehet?
  • Paulie
    #3757
    úgy érzem kedden jegyiroda előtt leszek hajnaltól (:
  • bcrics
    #3756
    nah jó,elég ha zakk bácsi jön kicsit gitározni.
  • bcrics
    #3755
    jeah,nembánnám elhoznák még a black label societyt azt királyság:D
  • bertino
    #3754
    Megjegyzés: A Worldticketshop által használt kategória-rendszer nem egyezik meg a szervező által megállapított kategóriákkal.


    az igen...
  • Paulie
    #3753
    ez nemigaz,nyugalom lesz ez olcsóbb is,nemhiszem hogy 30ezer egy állójegy,fasság
  • Barnus
    #3752
    és ezek mennyire hivatalos árak, miután elvileg 15-étől lehetne cask venni jegyet, de itt már most van vásárlás lehetőség?:)
  • highlander15
    #3751
    Én is ezt mondtam:-(
  • tigeroo
    #3750
    mennyit ér egy egészséges vese kb?:Ddd
  • tigeroo
    #3749
    asztakurva ...
  • highlander15
    #3748
    Jegyárak
  • Ulvar
    #3747
    Erre gondoltam...

    Amúgy meg boldogság van!!! ^^

  • Beast Machine
    #3746
    a nagyközönség számára csak 15-étől lehet jegyet venni, az előtt csak a metclubosoknak elérhető
  • Ulvar
    #3745
    Mennyibe fájnak a jegyek sehol se találom... basszus most már remegek a kezem...csak tudjak elmenni bassza meg...spórolás karácsony Névnap + Szülinap = Metallica koncert...

    Ez a 3 "ünnep" 1 hónap alatt forog le nálam...még idén megrendelem a jegyet!
  • bertino
    #3744
    há ahhoz kéne egy jó nagy adag szerencse, hogy épp ebből csináljanak dvd-t.
  • highlander15
    #3743
    Elnézve a jegyárakat baszhatom az egészet:-(Remélem kiadják róla a live dvd-t,ha már élőben nem láthatom:-(
  • bertino
    #3742
    index.hu

    Budapesten lép fel a világ egyik legnagyobb hatású heavy metal együttese, a Metallica. A koncert a Puskás Stadionban lesz 2010. május 14-én.

    A világ egyik legnagyobb hatású heavy metal együttese, a Metallica 2010. május 14-én Budapesten lép színpadra, a Puskás Ferenc Stadionban, jelentette be a szervező Live Nation Hungary. A Metallica negyedszer látogat hazánkba, utoljára tizenegy évvel ezelőtt volt itt a James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett és Robert Trujillo alkotta együttes.

    A World Magnetic Tour '10 koncertkörút az idén megkezdett nagyszabású stadionturné folytatása lesz, amelyet eddig közel 2 millió ember látott világszerte; a 2010-es része januárban Dél-Amerikában kezdődik, és tavasszal ér Európába.

    A budapesti koncertre hat jegykategória lesz: a küzdőtéren közvetlenül a színpad előtt front of stage szektor kerül kialakításra, ide csupán limitált számú rajongó tud jegyet váltani. A normál állójegyek mellett még négy különböző árú ülőjegy lesz; ezek a színpaddal szemben, illetve oldalirányban elhelyezkedő lelátókra szólnak.

    A belépőkhöz először a Metallica Fan Club tagjai tudnak hozzájutni, december 13-án 9 órától december 14-én 18 óráig a www.metclub.com [1] oldalon keresztül. A nagyközönség részére a jegyárusítás december 15-én kedden, 10 órakor kezdődik a Ticket Express és az Eventim országos hálózatában, illetve a www.tex.hu [2] oldalon keresztül. A turné eddigi állomásain rendkívül gyors ütemben keltek el a jegyek, így a Live Nation a budapesti koncert kapcsán is arra számítunk, hogy pár nap alatt telt házas lehet a rendezvény.

    A Metallica várhatóan az idén összeállított programhoz hasonlót játszik Budapesten is, ez azt jelenti, hogy több mint 2 órás koncertre és a Death Magnetic album dalai mellett a kultikussá vált slágerekre is fel lehet készülni.
  • Paulie
    #3741
    ha elmeritek kapkodni a front stage jegyeket metclubosok....-.-
    eskü felkeresem mind!
  • Paulie
    #3740
    F_ASD_asdf:_ADFs_ASDF_ASDF_:ASDF-:FSDFASD_SFAD_F:SD-:ASDF_ADFs_sdf_SDF_A

    MÁJUS 14 BUDAPEST HÁH METALLICA
  • artschi2
    #3739
    Most már hivatalos
  • bertino
    #3738
    most nézem, legutóbbi hírlevélben ennek a pesti dolognak nyoma sincs.
    hm.
  • bertino
    #3737
    áááááááááálljon meg a menet...

    május 14 a winfos szerint pont egy péntek lesz.

    huh, mondjuk hazarepülnék pénteken... áááhh, csak ki tudok könyörögni egy nap fizetetlen szabadságot.
  • bertino
    #3736
    bazeeegg.
    és én meg itt vagyok kint.
    nah, pedig egy metallica fórumos-koncertremenős együttes összejövetelben benne lettem volna.
    nah majd legközelebb.
  • zvaragabor
    #3735
    Cry me a river....jah, ez nem az.
    Blood! Lamb blood painted door, (motherfucker) I shall pass!
  • Ulvar
    #3734
    ÉS MOST ZÚÚZZÚÚÚÚNK!!!!! MAAAAAASTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!!

    OF PUPPPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETSSS

  • Paulie
    #3733
    NO NÁTING ELSZ MEDÖÖÖÖÖRSZ
  • Ulvar
    #3732



    Kezdjük egy lightossal a tanulást...NOTHING ELSE MATTERS
  • tigeroo
    #3731
    creeping death-et akarom ÜVÖLTENI!!!!4
  • gyuri12
    #3730
    Máris!
  • Paulie
    #3729
    holnapra készülj fel,nincs kifogás -.-
  • gyuri12
    #3728
    :(
    Ugye nem fogtok tarkón lőni?
  • Paulie
    #3727
    még nemtudod az összes szám szövegét? :/
  • tigeroo
    #3726
    ottleszek.
  • gyuri12
    #3725
    Ha sikerül jegyet szereznem bemagolom az összes zenéjüknek a szövegét és a koncerten teli torokból ordítok mindent Hetfielddel. Bárcsak összejönne,fuck.
  • csokalaci
    #3724
    hehe :D
  • csokalaci
    #3723
    én is 10 évesen hallottam először és ugyan ezt :D
  • csokalaci
    #3722
    neeeeeeee alig várom :D:D:D:D
  • Ulvar
    #3721
    Életem első Metallica száma, amit hallottam MTVn..10 évesen...:)