8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • imihungary
    #3960
    Nekem mind1, én a kordonnál leszek elől tuti :D
    FOS jegy itthoni széfben lerakva :D
  • trogerzsiger
    #3959
    nem tudni hogy kb milyen magas lesz a színpad?
  • csokalaci
    #3958
    na fater vett 2 állójegyet :D
  • trogerzsiger
    #3957
    jajj de jó lesz a fos szektorból a koncert :D
  • tugyiti
    #3956
    ÓÓ faszom mit nem adnék hoznák a szimfónikus zenekart is
  • bertino
    #3955
    a nagy részét nem az ilyenek vásárolják, de én is azt mondom, hogy szemétség, sajna ez van.

    szerintem próbálj valakitől kölcsönkérni januárig, akkor meg majd megadod, mert addigra szerintem egy darab se marad.
  • wantonly
    #3954
    Kár, hogy egyesek üzletet csinálnak ebből is. Megveszik a jegyet, mert tudják, hogy a rajongók később bármennyit megadnak érte, és akár dupla áron értékesítik... Szemétség. Ezért fogy el ilyen hamar. Én meg azon idegeskedek, hogy januárban tudok-e venni sima állójegyet.
  • bertino
    #3953
    eléggé fail, aki ugy állt hozzá tegnap, hogy 2 hét mulva is lesz kiemeltes jegy.
  • LPKENJI
    #3952
    MEGVAAAAAN A JEEGY
  • bcrics
    #3951
    ázistenit,,vajon egészségkártyával lehet fizetni,,szigetjegyet lehetett..de vajon itt?:)..éppen van rajta 20akárhányezer fornitom azt levásárolnám ha lehet,,vki ?
  • Barnus
    #3950
    Vatera - Metallica jegy 27k

    o.O
  • Barnus
    #3949
    nem volt meglepő, hogy ekkora az érdeklődés. Azért mégiscsak a Metallicáról beszélünk:)

    Ha valaki 3 kiemelt álló jegyet szeretne cserélni inkább sima álló jegyre, akkor én szivesen cserélek, a különbözetet fizetem persze:)
  • Ulvar
    #3948
    Hát csak :).
  • Metwork
    #3947
    ennyi :)
  • Metwork
    #3946
    miért is?
  • wantonly
    #3945
    Szerintetek meddig van idő sima állóhely jegyet venni? Megvenném már most, de még nincs rá pénz.. Karácsony, stb. Januárban már esélytelen?
  • Ulvar
    #3944
    Vigyázzatok magatokra és a jegyekre!
  • Metwork
    #3943
    ESTE NYÓCKOR CORVIN ELŐTT
  • Match
    #3942
    Csak sietősen a jegyvásárlással :)

    "Óriási rohammal indult a májusi Metallica koncert jegyeinek értékesítése...

    …, gyakorlatilag minden eddigi csúcsot megdöntött az eladás! A nyitást követő félórában elkeltek a kiemelt, színpad előtt belépők és vannak olyan ülőszektorok is, ahová már csak néhány kapható. Már az első órában annyi jegy fogyott, hogy az Arena teltház közeli állapotban lenne, szerencsére, a Puskás Ferenc Stadionban lesz elég hely!"

    Forrás: hardrock.hu
  • Tiger1111
    #3941
    Köszönöm a válaszokat ,én a worldticket.hu oldalon néztem és 120-150 euróig voltak .Ezzen a linken azért lényegesen olcsóbb:)
  • n000rbi
    #3940
    Parancsolj
  • Paulie
    #3939
    álló: 13500
    szemben ülő: 19500
    mellette ülő: 16500
    még mellete: 12900
    legszélén: 9900
  • Ulvar
    #3938
    Felhívtam haveromat reggel hogy átadta e a pénzt Cuclinak... az átadás sikeresen megtörtént jegyek Cuclinál jövőhéten vesszük át! KÖszönöm még egyszer Cucli örökre leköteleztél! Haveromnak meg sokkal tartozom, de ezt mind állom majd egy jó pia keretében :)))... a jegy haveromnál lesz majd januárban elmegyek érte vagy februárban és akkor kifizetem neki + megünneplem + ismerkedek szüleivel (mert náluk fogok aludni koncert előtt és után valószínűleg. Utána haza hozom szépen beteszem az én kis széfembe és addig amíg el nem megyek magamnál tartom.
  • Tiger1111
    #3937
    Sziasztok valaki megtudná mondani ,hogy kb menyibe kerülnek a jegyek a koncertre ?
  • n000rbi
    #3936
    Sima állóhely megvan :D:D:D Yeeaaaaaah
  • Paulie
    #3935
    ööö azt nemtenném mert láttam olyat és azt kivitték jó hátra:D
  • Barnus
    #3934
    Na mindegy:) Majd átlógok valahogy előre :DD
  • artschi2
    #3933
    Hát ja, a kiemelt állójegyek el is fogytak.
  • Match
    #3932
    Nekem is így volt...
    Első próbálkozás, front stage jegy, hiba, elfogyott (még ki lehetett választani).
    Második próbálkozás, sima jegy, fizetésnél hibaüzenet, kezdhettem előlről.
    Ez annak tekintetében hogy az oldal folyamatosan túlterhelt volt, nem volt kellemes. 3.-ra ment simán.
  • Paulie
    #3931
    mintha gyarapodott volna hirtelen az sg metallica közösség:D
  • Barnus
    #3930
    Fuu engem szétvet épp az ideg, mert nagynehezen beengedett a rendszer, volt még FOts jegy, ki is választhattam 3-at, 22 percig kéne ennek a buzi szar rendszernek tartania a foglalást mielőtt törli a kosár tartalmát.
    2 perc mulva valami szarakodott a rendszerrel és nem fogadta el a kártyaszámomat, és a kosár tartalmára meg kiirta hogy a foglalásom törlődött mert lejárt az idő. a HUSZ perc!! 2 perc alatt?:(

    persze mire bejutottam ismét a rendeléshez, már nem volt kiemelt jegy, csak sima, és érdekes módon a böngésző által megjegyzett kártyaszámot ismét kiválasztva másodjára elfogadta, tehát nem én voltam a fasz, hogy elgépeltem a számot vagy bármi. Olyan rohadt bosszantóak ezek a hibák, és nem tud vele az ember micsinálni. Mert ha le van terhelve, nem jutok be időbe, eleve elfogy, akkor ez van így jártam, de így...:(
  • Beast Machine
    #3929
    FÜCKING METÄL \m/
  • artschi2
    #3928
    Akkor már csak egy póló kell :D
  • Paulie
    #3927
    akik beíratták magukat,nekik van egy jóhírem

    fos jegyek megvannak!pénzt készíteni
  • celza8807
    #3926
    az se lesz rossz (:
    nekem is megvan már..
  • Match
    #3925
    Jah, nekem se engedte a front stage jegyet...lett egy sima :(
  • celza8807
    #3924
    bazz, mikor én ott voltam már azt írta pillanatnyilag ez a kategória nem foglalható :D
    bár amúgy is csak fapadosat veszünk..
  • artschi2
    #3923
    én igen, vettem is egy FoS-jegyet :D
  • celza8807
    #3922
    valaki bejutott tex.hu-ra? :
  • Metwork
    #3921
    az melyik?