8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • csokalaci
    #4520
    nekem az a haj tetszett amilyen az S&M koncerten volt :D
  • Paulie
    #4519
    igenpersze:)
  • csokalaci
    #4518
  • CUCLI
    #4517
    olyan mint az enyém lol :D
  • csokalaci
    #4516
  • csokalaci
    #4515
    zsíír :P
  • Paulie
    #4514
    és James-nek megin fasza haja van
  • Paulie
    #4513
    NA ILYEN SETLIST-et akarok! mondjuk fuel helyett Blackened becsúszhat
    Creeping Death
    Fuel
    The Thing That Should Not Be
    The Shortest Straw
    Welcome Home (Sanitarium)
    That Was Just Your Life
    The End Of The Line
    Sad But True
    Cyanide
    My Apocalypse
    One
    Master Of Puppets
    Damage, Inc.
    Nothing Else Matters
    Enter Sandman
    - - - - - - - -
    Am I Evil?
    Motorbreath
    Seek and Destroy
  • Paulie
    #4512
    mégnem.
  • blaze
    #4511
    Üdv!
    Lehet már valamit tudni, hogy milyen előzenekar(ok) lesznek?
  • Metallicajegy
    #4510
    Kiemelt állójegy a május 14-ei budapesti koncertre, minimálár nélkül, számlával, egy Forintról itt:

    http://www.vatera.hu/metallica_kiemelt_front_of_stage_allo_jegy_164163349.html
  • bertino
    #4509
    háhogyaviharbane.
  • KranaZoli #4508
  • Paulie
    #4507
    "DEDICATED TO
    HOW I'M KILLING YOU!!44"
  • bukassz
    #4506
    mert még csak demo:D
  • KranaZoli #4505
    Ez Nekem nagyon nem jön be.
  • bukassz
    #4504
    Wake up my darling demo:

    itt
  • Lavad
    #4503
    Üdv mindenkinek !
    Régi "motoros" vagyok, ott voltam az összes Budapesti koncerten,
    mostanáig hallogattam a vásárlást, és látom hogy lassan kifogyunk
    a jegyekből
    Az Andrássy úti jegypénztár szerint még böven van 9900 Ft-os
    ülöjegyből, mondjuk én nem is akartam máshova venni...
  • Cooky1982
    #4502
    Na gyerekek Sold Out lesz már csak ülö jegyet lehet kapni de ki tujda meddig 9900 ft osat.Telt ház lesz nagyon nagy Koncert lesz gyerekek
  • Paulie
    #4501
    okééés?
  • CUCLI
    #4500
    értem meki bácsi, okés.
  • Paulie
    #4499
    márcsak 12 hét és 5 nap oké?
  • Paulie
    #4498
    hámajdnem,de érződik hogy azé multieffekt
  • bcrics
    #4497
    --söröözés után poti jobbra poti balra,és a kis csuhes multieffektbol mingyá talicska lett:D

    welcome1


    welcome
  • Paulie
    #4496
    hm
  • sz4bolcs
    #4495
    Rock&roll!! xD Gunst is ezért bírom.
  • Paulie
    #4494
    ó nemis lehet rossz
  • Sral
    #4493
    HAHÓ! HOLNAP ESTE 9-TŐL ALCOHOLICA A RÁDAY KUPOLÁBAN. + 8-TÓL VETÍTÉS, (MEXICO 2.DVD)
  • csokalaci
    #4492
    pont ezek miatt szeretem őket :D
  • Ulvar
    #4491
    xD Amikor láttam már vagy 2 éve, hát sírtam a röhögéstől...

  • Match
    #4490
    Nekem is, imádom is rendesen.
    Más a két gitáros, sőt, a zene is (megadeth általában ilyen fapados thrash, a metallica inkább dallamos, marty szólómunkájai meg javarészt nem is thrash).

    Még mielőtt valaki nekemállna hogy fikázom a metallicát, azon nőttem fel kb, azon tanultam gitározni, életre halálra imádom őket, már csak egy front stage jegyet kéne szerezni emberi áron és eladni a picsába a sima állót :)
  • spiczi91
    #4489
    Nekem specc kurvára tetszenek a szólói.
  • Match
    #4488
    Meg többek között azért is baszták ki, mert mint szólós, eléggé szar...ezt el kell ismerni. Nem hiába a megadeth-ben is minden valamirevaló szólót nem ő játszik.

    Ki a jobb gitáros téma: Egyik sem...James-nek nem hiszem hoyg lenne gondja ha le kéne játszani egy megadeth számot...van nekik master of puppets számuk, az ritmusba kb felér egy megadeth-el. A creeping death pont rossz példa volt, az egy baromi könnyű szám :)
    Egy kirk contra marty páros már érdekesebb téma lenne, ebbe ne menjünk bele :)

  • KranaZoli #4487
    "Mustaint nem azért baszták ki mert szar, hanem azért mert, alkoholista, drogos, balhézó volt, ami nem nagyon tetszett a többieknek."

    Kúrvára leszarom, hogyan cseszi szét Magát vki, bárki, akárki. Ha vki annyira hülye, hogy cigi; pia; drog; akkor Tajgetosz és leszarom. De ez mint írtam nem érdekel, ha másban jó és arra büszke nem arra, hogy bebaszik, mint a disznó.

    Khmmmm. Azért James-ék sem szent-ek, ha az alkoholizmusról van szó. De ezt is leszarom, mert nem ez érdekel Belőlük, hanem a zenéjük, semmi más.

    Én ilyen vagyok.
  • Ulvar
    #4486
    Van egy igen jól gitározó haverom...És ő is mondta hogy a Metallica számokat már azért nehéz eljátszani mert nem lehet lekövetni hiába egyszerű a téma!

    Megadeth az más...ott egyedül Dave csinál mindent :D. Úgy találja ki a számokat hogy kimegy kosarazni és..nananannananannnanannnannaaaa...és ezt leírja...nem megy...fogja megint kimegy egyet kettőt dobni....naanannnannanaanannannanaaa....és így folyamatosan...

    Mustaint nem azért baszták ki mert szar, hanem azért mert, alkoholista, drogos, balhézó volt, ami nem nagyon tetszett a többieknek.

    Mustain ezek után arra tette fel az életét hogy megverje a Metallicát. Ami egyszer kétszer sikerült is. De volt hogy vissza esett. A kibékülés 20-25 év után nem tudom hogy sikerült....de talán voltak lépések...de vagy Hetfield vagy Dave mindig beszól ha Metallica vagy Megadeth szóba kerül...bár a Thrash kvartett fellépése egyszerre az már igen csak komoly előre lépés.
  • Willenbrock
    #4485
    Load album tetszik tőlük a legjobban,de a régebbiek sem rosszak.Jó még a Call of Cthulhu,Die my Darling,Fixxxer,Low man lyric.
  • KranaZoli #4484
    Ez általában így szokott lenni. Minél technikásabb egy zene, annál inkább szűkül az a kör akik az érme azon oldalára mondják, hogy az a jobb.
  • tigeroo
    #4483
    hát igen. lehet hogy a megadeth zeneileg összetettebb, de nem jobb :P

    a dream theater meg megint más tészta, ott virtuóz szinten van minden tag a zenekaron belül...
  • KranaZoli #4482
    Azt írtam, hogy jobb gitárosoknak tartom Őket. Szerencsés vagy, ha Neked könnyebben emészthetőek a Megadeth számok.
  • Paulie
    #4481
    jade bocsánat:D félreértettem,neked megadeth jobban tetszik gitár szempontból.nemszótam