164
Minden ezekről a földi csodákról.
  • Pistike 007
    #124
    A :( szmájli arra vonatkozott, hogy nem lehet nálam egy ilyen csoda...
    Direkt fikázás?! Lehet igazad volt. Már én sem tudom mit keresek itt...

    Tuti.
  • Csabesz6
    #123
  • pszihopata
    #122
    amit írtál az direkt fikázás,ha visszanézem a hsz-eid akkor azt se hazudd hogy a szmájli véletlen mert bőven használod őket

    az igazi veteránosok tapintatosak főleg a másik kedvenceivel szemben,ez olyan mint pl. hogy egy zártosztályon minden szóra duplán ügyelünk ha nem akarjuk hogy valaki egy fésüvel torkonszúrjon
  • Kicsizoli
    #121
    De utána egy ilyen Smilet irtal :( ez megforditja bizonyos szavak jelentését, nem gondolod?

    Ja és a kutya ugat...szeritem se Psziho se én nem.. bocsi..
  • Pistike 007
    #120
    Én meg tudnám hogy miért kell beugatni kapásból, mikor egyáltalán nem negatív értelemben szóltam hozzá.
    Nálam itt kezdődik az Autó szó, veterán gépeknél.
    Nem tudom hogy nálatok a 'gyönyörűséges' szó mit jelent, de nálam azt hogy nagyon szépnek találok valamit... -.-
  • Kicsizoli
    #119


    Már ne is haragudj, maradj akkor a mai "műanyagdobozoknál"...

  • pszihopata
    #118
    tudnám te mit keresel itt.....
  • Pistike 007
    #117
    Gyönyörűséges. :(
  • pszihopata
    #116
    ahogy ismerem az öreget régi lehet,ne tudd meg milyen gépei voltak még 20 éve,de eladott mindent egy csomó háború előtti bmw-je mercije volt

    akár hogyan saccolom 50-100 millája biztosan van,de szétesik a ház a feje fölött:D

    lemondóan beszélt a kapitän-ről,gondolom elhajtották mert gizda mint az állat ,de megpróbálom kinyomozni hol lehet és mi az,végülis nekünk egal hogy kié


  • Kicsizoli
    #115
    Szerintem jól teszed hogy vársz még vele..én is jobban tetem volna ha még várok a megvételével kb egy évet szerintem simán a feléért hazhozhattam volna, bár ez eléggé hiányos volt...

    Esetleg a kapitanről pár infot kérdeznél tőle megköszönném..bár van gy olyan érzésem hogy vagy egy '38-'51 vagy egy '57-'61 közötti gép lesz...én a sajátomhoz nem találtam donort még...valószinű hogy nem is lesz...
  • pszihopata
    #114
    tegnap megint megkeresett a steyr-es faszi,kamuzik hogy van vevője siessek a vétellel mert elviszik:D

    elmentem megint,persze hozzáférni most sem tudtam a sok felhalmozott szartól, elkottyantotta az öreg hogy van egy triumph heraldja is

    beküzdöttem magam a 13. fészerbe hát ott áll az oldalán egy kabrió herald tényleg

    sőt megtudtam hogy van egy kapitän-je is,de nem tudom melyik, az valaki másnál van 20 éve de ő nem adja vissza mert tárolás=érték

    sőt a steyr blokkja egy gépműhelyben van 10 éve készen,csak az öreg szart kifizetni
    odatelefonáltam,100 ezer-ért kiadják a blokkot

    8 kilót kér az öreg 450-et ajánlottam neki persze huhogott

    nem korrekt a faszi,akivel eddig üzletelt az életben még mindenkivel összeveszett

    azt hiszem a jövő héten kitoljuk leleltározzuk a gépet hátha addig lejjebb adja

    hideg fejjel akarok dönteni
  • Kicsizoli
    #113


    :)))
  • Kicsizoli
    #112
    Ne is mond a használtautót...borzalom inkább a német oldalakat szoktam böngészni sovárgásból..de azért ott is vannak torzszülött gépek...
  • Kicsizoli
    #111
    Wow

    Egy kicsit utánna olvasva amcsi vas van alatta egy Chrysler New Yorker és egy német pali csinálat nem hittem volna...
  • pszihopata
    #110
    találtam egy érdekes kasznit,még sosem láttam:


  • pszihopata
    #109
    itt nem lóg 220v-os csoki a motortérből

    ilyenkor keseredek el hogy minekünk mindíg csak az alja jut,felmegyek a használtautóra aztán felmegy a vércukrom hogy milyen hulladékokért kérnek pénzt
  • pszihopata
    #108
    szinte hiánytalan tök jól egyben van,nem kell hozzá sok cucc csak egy tuti karosszériás meg utánajárás egy-két pótlandó alkatrészért

    szerintem 2-3 millióból megállna nálunk a felújítás-okosba-ügyesbe- vidéken:XD

    hol láttál veteránt utoljára gyári disztárcsával hiánytalan belsővel?
  • Kicsizoli
    #107






    Komoly az főtengely, el sem tudom képzelni mennyi pénz volna helyrerakni...

  • pszihopata
    #106
    egyébként a bal lámpa feletti rozsda egyértelműen mutatja hogy ugyanaz a kocsi van a képeken
    /persze a korabeli fotón nem biztos/
  • pszihopata
    #105
    én úgy vettem ki hogy 6 darab készült 2 literes motorral,de Csikós szerint csak 1 készült 2.3-assal

    ezt láttuk együtt imolában,rendesen beleégette magát az agyamba



    '6 b55 and only 5 b56 single b60-the b55 and b56 were examples with the 2 liter engine"
  • Kicsizoli
    #104
    Jogos benéztem..:-/

    Rájöttem hogy a Vignale ilyen..


  • pszihopata
    #103
    nagyon kevés az info róla,én úgy vettem ki hogy ez az aurelia b55 ghia kaszni



    link a flaminia felirat valszeg nem való rá

    itt már nincs is rajta
  • Kicsizoli
    #102
    Amit tettem annak motorja a csomitérbe van és állitolag még igy is megér 30K a felujtitás meg 81k..ez a szám után kifeküdtem..
  • Kicsizoli
    #101
    Ez egy B52 Vignale nem de?
  • pszihopata
    #100
    istenem mit nem adnék ezért:


  • N3TuddKi
    #99
    Azt hiszem 20e forint a határ.
  • pszihopata
    #98
    én úgy tudom minden ami átlépi a határt -és elér egy bizonyos értékhatárt -vámköteles,kivéve az únión belül
  • Pistike 007
    #97
    Akkor is ha nincs semmi papirja a gépnek?
  • N3TuddKi
    #96
    A behozatalkor 10%-os vámot és 25%-os Áfát kell fizetni. + Regadó.
  • Pistike 007
    #95
    Lenne kérdésem hozzátok. Hogyha USA-ból lenne behozva verda, műszaki stb. minden nélkül, szóval elvileg roncsként (tényleg az :D), és én eBayen néztem ki magamnak, akkor annál hogyan van a vám, meg szállítás meg ilyenek...? Jó, tulajjal meg kell beszélni, azt vágom. De úgy kb. Meg mi az az 50.000 dolláros limit? Ha valaki vágja ezt pls help:)
  • Pistike 007
    #94
    Ez mondjuk derék. :)
  • pszihopata
    #93
    akár egy 'Schaffhausen'....:XD
  • Pistike 007
    #92
    Az derék... Hét perecért... Jó vétel, egy kalappal hozzá:)
    A motorja így szemre is jó állapotúnak tűnik, hát még a hangja.!
    Csak ismételni tudom magam: Jó vétel!:))
  • Csabesz6
    #91
    "ÁÁááá elviszik ezt ennyiért, mert marha ritka és veterán."

    Mondom tudom hogy ritka, nálam van az egyik a "sok" közül:D
    Ha meg olyan szépen ki lenne lakatolva, akkor nem ilyen képeket kéne feltenni szerintem, ez kb hasonló állapot lehet mint az enyém.Én legalábbis biztos a friss lakatról mutatnék fotót.Élőben kéne látni:)

    Egyébként a napokban szert tettem egy '74-es, törzskönyves, papíros (mondjuk ez kicsit macerás), törtfehér ezerkettesre.Taposók, hossztartók, küszöbök nagyon szép állapotban, alig van rajta rozsda!Motorja gyönyörűen jár, hajtás remek (kuplungot be kell lőni azért).

    Elején van kasznimunka, mert a hulyegyerekek összetörték, még időben megmentettem.Autó mánia topikban nem merem híresztelni, így is hülyének tartanak xD (talán joggal:p)

    Egy videó, és pár kép:

    Szépen jár, tut nem fogom megbontani a blokkot, jól mutat majd a 2 weber:)










    7 ezer forintot azt hiszem simán megért:DDD
  • Pistike 007
    #90
    ...és, mit mondott?
    Amúgy is necces eladni az ilyen gépeket, nemhogy ennyiért:D
  • Csabesz6
    #89
    Vicces mi? Én felhívtam, hátha elírta és 50ezret kér:D

    Annyiért el is hoznám donornak.Szerintem karácsonykor újra megkörnyékezem az ajánlatommal:))
  • Kicsizoli
    #88
    Lehetne tornázni rajta:))
  • pszihopata
    #87


    kb. olyan lehet mint a fotók,de legalább jó drága
  • Csabesz6
    #86
    Csináld meg ezt:)
  • Pistike 007
    #85
    Értem.. Hát nem könnyű. De ha egyszer kész... :)