339
Haegemonia demo ma 16:00 !!!
  • Bandeeka
    #49
    Hali!
    Ez a magyar változat belole? Ha megnézznéd nagyon megköszönném. Thx
  • Csacsi
    #48
    Nem mondod :))) Már rég megvan eredetiben.
  • Harek
    #44
    Hát a demóban maradt még egy csomó hiba. Nálam, pl. a videók ragadtak benn, s mikor kinyírtam a vadászokat egyszerre játszotta le szinte az összest. Próbáld újra. Nekem most a 4. küldetésnél áll a helyzet mivel kinyírtam mindenkit s mégse történik semmi, a holdat meg hiába lövöm.
    Valami ötlet?
  • Harek
    #42
    Építeni a Szaturnusz vagy az Uránusz (már nem tudom melyik) egyik holdján lehet.
    A kémet addig nem szabad megölni miig a WASP vagy hogy is hívják, le nem tölti az ellopott adatokat.
  • magus
    #41
    nem tom

    de a 3. kuldetesben mivan?
  • magus
    #39
    egy kerdes:

    a 3. kuldetesben ahol a banyat kell vedeni. ott mondanak vmi gyartast. de nekem sehogy semi sikerult eddig. meg egy kemet kell megolnom. amikor megolom elkezfdi hogy buktam a kuldetest. ezt mierrt?
  • skorpio7
    #38
    Akkor ezek szerint nem játszottad ki az X-Beyond the Frontier-t , nem játszottál az X-Tensoin-nal és azt sem tudod , hogy idén jelenik meg az X2 .
    Nem tudod , hogy mit vesztettél eddig , ha nem játszottál ezekkel a progikkal ( totál Elite programok ).
    Töltsd le ezt a videót , hogy lásd , milyen is lesz az X2 .
  • TheZsenyka
    #36
    Tökömbe hogy senki nem csinál Elite jellegű gammákat. Undorodom már a kötött küldetésektől.
  • Major Pluskat
    #35
    Hát vagy én vagyok béna vagy a program amit leszedtem az hibás, de semmi:((
  • Major Pluskat
    #34
    Mindegy akkor most megnézem a többi bolygó körűl is ahogy mondtad, hátha ott meglesznek
  • Major Pluskat
    #33
    Ez igaz de azért kicsit nevetséges, hogy 2 órai keresés után sem találom meg az ellenfelet. Mi ez bujócska vagy rts game?:)
  • Sir Quno Jedi
    #32
    Mer mér, az IG2-ben voltak olyan bugok a magyar ferdítésnek köszönhetően, hogy pl. az egyik küldetést 10-ből 10-szer nem tudtam megcsinálni ! Aztán elkezdtem angolra visszafordítani, majd abból kitalálni mit írtak el és úgy ment a dolog, némi kísérletezéssel :-))) ! Előfordul az ilyesmi...
  • Sir Quno Jedi
    #31
    De ne csak ott nézd meg, hanem a nagyobb bolygók holdak körül is, mert ha jól emléxem bújtak azok máshova is !
  • Major Pluskat
    #30
    Najó ez így total szivatás. SZó szerint 2 óráig szórakoztam azzal, hogy megtaláljam a maradék ellenséges hajókat!! Átnéztem a Neptun körűl mindent. Centimétrrről centiméterre, de nem találtam egy rohadék szemétláda hajót sem. Kerestem átlósan kijelőltem waipontokat a Neptunusz körűl, ami ennek köszönhetően a térkép úgy nézet ki mint egy hatalmas kakaóscsiga!!!! Ha a készítő honfitársdainknak az volt a szándékuk, hogy felidegesítsék a szerencsétlen játékost, akkor sikerűltz gratulálok hozzá!!! Nagyon erősen gondolkozom azon, hogy az előrendelésemet lemondom. Kell a francnak ez a játék ha ilyen faszságok vannak benne!!
  • Sir Quno Jedi
    #29
    Sajna nekem elsőre ment. Csináld azt, hogyha a számláló lement 0-ra, bökj az info képernyőre baloldalt, aztán uccu neki vissza a marsra (momentán én 0 után szét is lőttem a kiscsókát, apró baleset, vagy mi :-))). Ha ez nem jön be, passz...
  • Sir Quno Jedi
    #28
    Jócskán körbe kell kolbászolni a térséget, mert nagyon elbújnak a hajók (látod a radar hatótávját, az a kék fényudvar, na azon belülre kell hozni minden négyzetcentimétert egyre táguló körben és meglesznek azok !)
  • Sir Quno Jedi
    #27
    Az az eset, mikor a sok hülye nyugati csak néz, hogy a magyar f@szok miért dőlnek a röhögéstől, pedig "Nincsen is nem is semmi vicces itten !" :-)))
  • MaTyI
    #26
    Hi!
    Nemtom eszre vettetek-e de a spy hajonak a sorszama D-209
  • Major Pluskat
    #25
    Hali ismét én vagyok és pesrze ismét lenne egy kérdésem:))
    Most épp ott tartok, hogy vissza kell vágnom a földieknek, merhogy elfoglalták a neptunuszt és a holdját a tritont.
    A parancsnokom azt mondja semmisítsem meg a neptunusz védelmi rendszerét. Elindúltam a flottámmal, találkoztam az ellenséges erőkkel legyűrtem őket, de semmi változás nem írja ki, hogy gratula vagy valami hasonló. Körbehajóztam az egész Neptunuszrendszert, de nem találkoztam újjabb ellenséges hajókkal. PLS tud valaki segíteni, hogy mit csináljak?? Van valaki aki már megcsinálta ezt a missziót???
  • G. Joe
    #23
    Mé' nem kérdeztél engem?
  • Major Pluskat
    #22
    Thx köszi a választ!!
  • magus
    #19
    nyiff:)
  • G. Joe
    #18
    Te többet tudsz, de én gyorsabb voltam :))
  • magus
    #17
    a haegemoniat az ig1-2 es arcok csinaltak(digital reality). ez is egy űrszimulátor. az imperium galactica3 jogat odaadtak a philoslabsnak.azt ok csinaljak. teljesen kulonbozo a ket jatek. a philoslabs mellesleg csodbe ment szoval ig3 nem lesz.
  • G. Joe
    #16
    csak a Haegemoniát csinálják magyarok, ugy tudom az IG-t eladták.
    :((
    Lehet hogy rosszul tudom de igy emléxem
  • Major Pluskat
    #14
    nyomjuk de ezt a küldetést akkor sem tudom megcsinálni:)))
  • Krinyo
    #13
    nyomjunk neten!
  • Major Pluskat
    #12
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem. Leszedtem a demót nagyon király! Azonban a jó istennek sem sikerűl megcsinálnom az első küldetést. Hogy a fenébe kell megállítani a kereskedőhajókat??? Mert ugye lőni nem lehet rájuk, az útjukat nemigen lehet elálni, akkor meg hogyan???

    A választ előre is köszi mindenkitől!
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Nem hiszem, hogy sérti (igazság szerint el is felejtettem, hogy én nyitottam a másikat), csak itt fel fognak vetődni ugyanazok a kérdések és nem kéne again végigrágni őket. Ennyi.
  • SarkanyfuaRUSH
    #10
    Moderátorok ezt a topicot lehet törölni !!
  • SarkanyfuaRUSH
    #9
    JA BOCSI MINDENKINEK NE EZT HASZNÁLJÁTOK, HANEM AZ ELŐZŐ HOZZÁSZÓLÁSBAN LÉVŐ LINKEN TALÁLHATÓ EREDETI TOPICOT !!!!!!!!!!!!
  • skorpio7
    #8
    Biztos sérti az önérzetedet a dolog , mert a másikat te nyitottad .Bár igaz , ami igaz , ott nem egészen felel meg a valóságnak a neve , ugyanis az az amcsi verzió-é lesz . :)

    KATT IDE!
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Annak is van topicja és alaposan ki van vesézve, nemkülönben ez is... mind1
  • SarkanyfuaRUSH
    #6
    Igaz a másik is nagybetűs, de a video utána kicsi :))

    Én beizgultam rá :))
    Tényleg a IG3 demot még nem is láttam pedig azt is meg akartam nézni. De ez az IG3-ról olvasottak és látottak (képek) alapján ez sokkal jobb lesz !!!
  • spR
    #5
    Ne moderálják ki! Ez a játék megérdemli, hogy nagybetűs topicja legyen :)))
  • SarkanyfuaRUSH
    #4
    Másik nincs is ... :))
  • SarkanyfuaRUSH
    #3
    Hol ? Direkt megnéztem !

    Csak egy Hegemonia video topic van, meg még egy valami szintén hülyeség. Rendeset nem találtam azért hoztam létre. Ha mégis van, nyugodtam moderáljátok ki moderátorok és bocsi :)))
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Van ám már ilyen topic, de mind1, ne korbácsold, ha nem akarod :-)))
  • SarkanyfuaRUSH
    #1
    Nem akarom felkorbácsolni a kedélyeket, de :

    Haegemonia demó holnap!
    [2002-10-03 @ 15:23 - ZeroCool] (kommentek: 9)
    Csak annyit mondanék, hogy legyetek velünk a holnapi napon, egészen pontosan 16:00-kor! :D
    Fincsi anyag lesz, és akkor majd lesz itten: Boncsad Tőccsed! :D
    Peace, ::LINK::
    ZeroCool

    Vagyis ma jácchatunk vele !!!!!!

    www.gamestar.hu