339
Haegemonia demo ma 16:00 !!!
  • Toroco
    #339
    Érdekes. Bár már mindegy is mert csak 2-3 küldetés van vissza. A kereskedő védős küldetésnél jött volna jól, de aztán még sem számított mert oda küldtem néhány cirkálót a feregjárathoz és nem is tudtak átjönni a támadók
  • fluency
    #338
    Fura, mert feltelepítettem és nekem alapból van radar range. Próbáld meg újra telepíteni, hátha valami nem bezavart.

    @Daermon nincs bennt választható lehetőségként a magyar. A GOG-on is csak angolt ír, de lehet, hogy oda bekerült. Mivel ott nincs meg így azt nem vágom.
  • Daermon
    #337
    Tuti? Mert pl a Nexus nekem Steamen megvan, az adatlap szerint nincs bent a magyar nyelv, pedig de, benne van.
  • DrSoong
    #336
    De abba nincs benne az eredeti magyar.
  • Toroco
    #335
    Az a csillagtérkép, ezzel nincs is gond de ott nincsenek radar hatókörök. Azt kéne valahogy mejleleniteni
  • fluency
    #334
    Space. Azzal jön be a nézet, amiben látod a radarok hatókörét.
  • Toroco
    #333
    Én a játékon belüli sugóban végig néztem de nem találtam erre utaló lehetőséget.
    Kézikönyvben talán szerepel de olyanom nincs
  • Daermon
    #332
    Meg GoG-n is.
  • Kronos79
    #331
    Ha van steamed, ott be tudod szerezni.
  • DrSoong
    #330
    Előrekerült a fórumon így találtam ide. Imádtam régen, meg is volt eredetiben, de a lemez már nem működik. Valahonnan be lehet ezt még szerezni az eredeti magyar nyelven? Természetesen a kiegészítőt is.
  • Daermon
    #329
    Fejből nem tudom, de a billentyűzet leírásban ott van azt hiszem.
  • Toroco
    #328
    Üdv!

    Hogy lehet láthatóvá tenni a radar hatóköröket? Régen sikerült valahogy bekapcsolni, de most nem.
  • szalacsi10
    #327
    Üdvözlet! Nekem volna egy komoly problémám. Sokadjára játszom újra a játékot, de most vmi olyasmi történt, amivel nem tudok mit kezdeni. A kariak anyabolygót kell megkeresnem. A gond az, hogy a kémem vmiért nem "láthatatlan". Amint megközelítek egy bolygót, egyből megtámadnak, pedig nem kapok üzenetet arról hogy le bukott volna a kémem. Egyszerűen csak látható az ellenség számára. Közepes fokozaton játszom. Tudna valaki segíteni?segíteni?
  • szalesz123
    #326
    Üdv!
    Nehéz fokozaton játszom a játékot, de a marsi küldetéseknél, a harmadik pályát nem tudom megcsinálni. Amikor a marsiak elfogják a földi kémet, akkor olyan helyzetbe hoz a játék (lényegében egy script, tehát megkerülhetetlen), hogy a hajóim felrobbannak, és menekülnöm kell pár hajóval, és el kell érnem a Marsra, de nem tudok, mert a földi üldözők szétszedik azt a pár hajót amim maradt... valami megoldás?
  • RoboKutya78
    #325
    Akkor azé nem hallom a fő parancsok magyar hangjait:)
    Na nem baj notin win7 is van ott kipróbáljuk .
    Ezt vedd meg dobozosom van a steames verzió mellé:)
    1000 ft ért kár volt ott hagynom :)

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2015.07.17. 22:28:10
  • Plata
    #324
    A solon hagyaték önmagában is futtatható kieg volt,az hozta a multiplayert,emlékeim szerint.
  • RoboKutya78
    #323
    Megolt szarik rája:(
    De érdekes hogy a hagyatéknak nem a haegemonia mellett mint kiegészítő kéne futnia?
    És nem külön.
  • Daermon
    #322
    Köszi az elismerést :)

    Igen, szinkronos volt az eredeti CD-s kadás. Szerencsére nekem működnek és rendben vannak a CD-k :)
    Nagy bánatom mindig az volt, hogy a kiegből ki kellett szedniük a campaingot, mert hülye volt a kiadó és gyorsan kiakarta adni.
    Viszont a könyvnek örültem (Haegemonia - Kirajzás), ami kijött, még ha nem is volt olyan orbitálisan jó könyv.
    Talán, ha jobb kiadót keres anno a DR, akkor lehet, hogy lett volna 2. rész is...
  • fluency
    #321
    Csak egy tipp: próbáld meg a mappáját megnyitva a setup.exe-t rendszergazdai módba futtani. Nekem win7-re csak úgy engedte.
  • RoboKutya78
    #320
    a franc érdekes a cdmen tökéletes minden viszont a haegemoniát nem hajlandó win8 ra feltenni de a solont minden nehézség nélkül feldobta. ehh
  • fluency
    #319
    Na csak meglett:
  • RoboKutya78
    #318
    nekem még jó állapotba van a cdje lehet kedvet kapok és kipróbálom
  • Plata
    #317
    Solon hagyatékkal még multiba is játszottunk.Rohadt kár hogy a cd-m már tönkre ment.
  • fluency
    #316
    Jól emlékszel Plata, volt-van benne magyar szinkron. Sőt a sztori is egészében magyar szinkronos volt, ami Nagyot dobott az egészen.
    Utoljára szerkesztette: fluency, 2015.07.17. 20:18:04
  • Plata
    #315
    Azt hiszem nem jól tudod,nekem megvan a Hegemonia és Hegemonia Solomon hagyaték eredeti cd-je,sajnos olyan rohadt régi hogy már nem tudja beolvasni dvd olvasóm.Emlékeim szerint nem csak felirat volt hozzá,de magyar szinkronos is volt.Sajnos már nincs meg az Xfire videóm se screenshotom róla.
    Ezt nézd meg.

    Azt hiszem ebben is hallatszik hogy magyarul beszélnek a hajók.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.07.17. 20:12:37
  • RoboKutya78
    #314
    azt nem vágom mi a francért kellett gyökerestől kitépni a magyar feliratrendszert a steames verzióból? Nagyon gyűlölnek minket úgy veszem észre.
    jó a videjó
  • Daermon
    #313
    Ennek örülök :)
    Valahogy rám rámjött a napokban, hogy elővegyem. És teljesen jól eljátszok a sztoriban :)
  • jocika
    #312
    Köszi, jót nosztalgiáztam
  • Daermon
    #311
    Sziasztok!
    Igaz nem mai játék, de készítettem egy Haegemonia videót, jó szórakozást! :)
  • gunji
    #310
    Igen, köszi, azt néztem, hogy nem szerepel a listában, de pár helyen írták, hogy a játékban benne vannak a magyar nyelvi fájlok (pl. f*ceb**k), s érdekelt, hogy tényleg igaz-e.

    @Plata: sajnos nekem ez kimaradt (IG-k vannak csak), de jól emlékszel, magyar fejlesztésű volt a játék. Egy időben szó volt arról, hogy folytatják MMO formájában, de aztán dobta a kiadó terveket. :(
  • Plata
    #309
    Nekem megvan Cd-n,ha jól emlékszem azért volt magyar,mert magyarok a készítői.Legalábbis így rémlik,per pill fogalmam sincs hol a doboza.
  • takysoft
    #308

    Steamen minden játék mellett ott van a leírásban milyen nyelveken beszél

    A Haegemonia nem tud magyarul ott

    (Ahogy a Mass Effect vagy a Dragon Age sem...
    nem értem a kiadókat amúgy... minek lokalizálnak sokpénzért, ha aztán meg tojnak rá...)
  • gunji
    #307
    Üdv!

    A steamen elérhető verzióban választható a magyar nyelv is, vagy csak angolul játszható? Köszi.
  • Ry0K3N
    #306
    Sehogy. Panaszkodnak is miatta a steames vélemények között.
  • coolpet
    #305
    Sziasztok!

    Steamen megvettem a gamet, es 1.09-re updatelte.
    A felbontas maximuma 1400x900 azthiszem.

    Hogy tudom fullhd-ra allitani, illetve latom van mar 1.10-es patch is, azt miert nem rakja fel?

    Koszi!
  • ZotyaBp4
    #304
    Sziasztok !

    Ha valakit érdekel a GOLD változat 1.10 integrált és win8-t simán fut nem (kell semmit a tulajdonságban baszkurálni) az első és a GOLD kiadásból lett megcsinálva...
  • Mop
    #303
    Ez is fent van már, de köszi! :)
  • rroolli
    #302
    Esetleg itt van még az 1.10-es patch:

    http://data.hu/get/4517302/starfield.mat

    A fájlt a Haegemonia mappájában, a shaders/materials mappába kell másolni. Nem tudom pontosan min változtat, de nem kizárt, hogy segít a problémán.
  • Mop
    #301
    Nagyon köszönöm, de sorban raktam fel őket.
    Esküszöm, már az is eszembe jutott, hogy a VGA driver túl új neki :)
    Vagy nem tudom, ezzel a kártyával csak gond van... (ATI Radeon 9550)
    Na de mind1, végülis már egészen megszoktam. :)
    Köszönöm mindenkinek!
  • rroolli
    #300
    Én úgy tudom, hogy az 1.09-es patch nem tartalmazza az 1.07-es javításokat. Legalábbis nekem úgy írták korábban, hogy sorba kell feltelepíteni a patcheket.
    Feltöltöttem azt az 1.07-eset, ami nekem megvan, hátha megoldja a problémát.

    http://www.sendspace.com/file/q63ran