5774
Opera
  • Tetsuo
    #5774
    Azt nem tudom, de a legjobb megoldás, ha magad írsz egy asztalról indítható html fájl, szépen listázva a kedvenc oldalaidat benne. Ezt nem követi senki, nincs reklám.
  • suba53
    #5773
    Sziasztok!
    Az Operában a gyorsindító kockákban hogy lehet azt beállítani, hogy az oldal jellemző ikon képei jelenjenek meg sima szöveg helyett?
    A default gyorsindítókat átszerkesztettem az általam használtakra, de az ikonok helyett csak a nevet írja ki szövegesen.
  • kamionosjoe
    #5772
    Sziasztok! A dailymotion.com oldalon hogy tudom kiiktatni az adblokker blokkoló felugró ablakot?
  • Tetsuo
    #5771
    Nem is értem, hogy emberek fontos jelszavakat miért nem jegyeznek fel valahova. Számomra ez egy rejtély.
  • Aquir
    #5770
    Más ötletem nekem sincs, csak azok amiket leírtam.

    (Nekem Chrome van de kiexportálva és jelszóval védett tömörített fájlba teszem őket hogy meglegyen olvashatóan, mert nyilván vagy emlékszel a fontosabb jelszókra, vagy ha randomizálod őket (amit a Chrome is felajánl) akkor jobb ha te csinálsz biztonsági mentést róluk.)
  • z0ty4
    #5769
    köszönöm a tippeket
    Browser Password Recovery Pro-t tettem fel
    minden oldalnak megvan a felhasz. név de a jelszónál azt írja hogy [cannot recover password]
    akkor ezt buktam?
  • Tetsuo
    #5768
    Általában ha baj van, a user pánikol és elkezd egy csomó mindent csinálni, és mire eszébe jut, hogy adatvisszaállítás, már 20-szor át lett írva a lényeges rész. :-/
  • Aquir
    #5767
    - ha nem lett átírva az adat helye akkor próbálj egy helyreállító szoftvert, pl. Recuva
    - állítólag a jelszó helye C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable\"Login Data", régebben "wand.dat" volt a neve
    - talán ezzel ki lehet nyerni a titkosított jelszókat
  • Tetsuo
    #5766
    Az Opera jelszavát nem találod?
  • z0ty4
    #5765
    Hali
    Ma reggel új rendszert tettem a gépre de Elfelejtettem lementeni a jelszókat.
    Valahonnan elő tudom hívni?
    Windows. Old mappában nem találom
  • kamionosjoe
    #5764
    Megtaláltam, sikerült!
  • kamionosjoe
    #5763
    Ezt a beépített hirdetésblokkolóval is meg lehet oldani valahogy Operában?
  • Tetsuo
    #5762
    A hirdetésblokkolókban kiválasztod, mint nemkívánt elem.
  • kamionosjoe
    #5761
    Le lehet valahogy tiltani azokat az előugró ablakokat amik azt mondják ne használjak hirdetésblokkolót? (pl. 24.hu)
  • mtibee
    #5760
    Sziasztok!

    HDMI-n keresztül szeretném egy TV-n böngészni a tartalmakat, de valamiért az Opera állandóan átdobálja a fülhallgatóra a hangot, vagy kihagyásokkal játssza le a tartalmak audiorészét. Tapasztalt más is ilyet? Esetleg van valami megoldás rá?

    Köszi:
    M. Tibor
  • BASEBALL-fan
    #5759
    Sziasztok az opera csinált 1 addon-t amivel a chrome bővítményeket operára lehet operálni, ha a chrome áruházból teszek fel addon-t az ugyanúgy frissül mintha a chrome alatt lenne? köszi


    ezzel felmennek a chrome bővítmények. https://addons.opera.com/hu/extensions/details/install-chrome-extensions/
    Utoljára szerkesztette: BASEBALL-fan, 2020.04.26. 18:46:36
  • Tetsuo
    #5758
    Nálam megy rendesen.
  • atiwrc
    #5757
    Én azóta vettem észre az elmúlt héten, mikor jött ez a kicsit újabb designnal ellátott YT felület.
  • gombabácsi
    #5756
    hetek óta az opera nem bír lejátszani rendesen yutub videókat, akadozik, sok proci időt visz stb.
  • BASEBALL-fan
    #5755
    Én semmit se tettem fel, és mennek a játékok.
  • aikon16601
    #5754
    Nincs benne flash, felkell rakni!
  • Tetsuo
    #5753
    Foggalmam sincs. Néha kiírja, hogy flash plug-int be kell kapcsolni, de én azt soha nem teszem meg, illetve azután nem is szokott elindulni magától.
  • BASEBALL-fan
    #5752
    Srácok az operába is beépített flash van mint a chrome-ba? (facebookon és egyéb jjátékoldalon ugyanúgy mint a chrome ki írja, hogy bővítmény tiltva [flash] de a játék vígan megy anno nekem azt mondták a chrome azért így tesz mert saját flash-e van)
  • BASEBALL-fan
    #5751
    Sikerült amúgy az operának növelni a részesedését?
  • BASEBALL-fan
    #5750
    köszi
  • mtibee
    #5749
    Próbáld ki ezt a bővítményt!
  • BASEBALL-fan
    #5748
    Valami opera szoftver mérnök nem nézi a fórumot? :)
  • Tetsuo
    #5747
    Ez jó kérdés.
  • BASEBALL-fan
    #5746
    Üdv,az olvasandó felületet gyárilag el lehet sőtétíteni? (tehát a weblap fehér része átválthatóe feketére, köszi
  • mtibee
    #5745
    Új Androidos böngészővel jelentkezett az Opera!
  • kamionosjoe
    #5744
    Ettől a VPN-től ne várj sokat, ami igyen van az sajnos csak ennyit tud. Ha nagyobb adatforgalmat szeretnél akkor arra sajnos elő kell fizetni egy szolgáltatónál.
  • Tetsuo
    #5743
    Még soha nem használtam VPN-t.
  • endorphinz
    #5742
    gondoltam áttérek a chrome-ról főleg a beépített vpn miatt de ez valami borzasztó. 150megabites netem van ha bekapcsolom a vpn-t akkor ez lecsökken úgy fél megabitre, az oldalakat másodpercekig tölti, youtube videó szinte nézhetetlen. volt olyan valamelyik nap, hogy konkrétan semmit sem töltött be, azt hittem a nettel van valami de ahogy kikapcsoltam a vpn-t rögtön jó lett

    más is szív ezzel?
  • aikon16601
    #5741

    Utoljára szerkesztette: aikon16601, 2017.01.18. 18:15:27
  • grebber
    #5740
    Opera Neont használ valaki?
    A flash-t hol lehet benne bekapcsolni? Sehol nem találom :(
  • Tetsuo
    #5739
    Köszi mindenkinek. :-)
  • kamionosjoe
    #5738
    Nem. A menüben nyiss egy privát ablakot és ott már látod is majd. Billentyűparancs is van: Ctrl + Shift + N
    Utoljára szerkesztette: kamionosjoe, 2016.10.31. 20:45:06
  • Tetsuo
    #5737
    A lakatra gondolsz?
  • kamionosjoe
    #5736
    Igen és a privát ablakban működik.
  • ManoNegra
    #5735
    Meglehetősen egyszerűen. A böngésző címsorában a legelején rá kell kattintani a vpn ikonra és a leugró ablakban be kell kapcsolni.