36
  • jazzboy
    #36
    Huh de gyors voltam.
    Akit esetleg ez a vonal érdekel.
    Találtam linkeket.

    http://www.larch.umd.edu/classes/larc/L160/Slides/Landscapedesignineast/SLIDES1_7/SLIDES1_7.html

    http://www.kiis.or.jp/rekishi/kyoto/img0073-e.html

    Tényleg jó lenne ebben a kertben egy kicsit elmélkedni.
  • jazzboy
    #35
    Hogy IPeg ne kanyarodjunk nagyon el a főtémától. Esetleg valaki nem találkozott ennek a kertnek egy másik fotójával. Olyanra gondolok ahol a tornácról van a kert lekapva.
  • tomcs
    #33
    mit gondolsz az ip-d igy nem logoljak? na velemenyt inkabb nem mondok....
  • MunnA
    #29
    francé' kell köpködni egymást egy cikk miatt (ami mellesleg érdekes)? tészta politikusok lettetek, gratulálok
  • tomcs
    #23
    tudod marhara nem jo ugy beszelgetni hogy nem tudom kivel beszelek. ha van egy velemenyed es nagyon forumozni akarsz akkor szepen vallald fel magad mert igy csak egy kis unreg kocsog vagy.
  • Garfield
    #20
    Azért azt megnéztem volna, amikor a három tudós (értsd: egzakt, mindenki számára egyértelmű módszereket alkalmazó kutató) előadja a többi tudósnak (értsd: egzakt, mindenki számára egyértelmű módszereket alkalmazó kutató), hogyasszongya a tudatalattinkban egy fa képe jelenik meg...
  • braindance
    #19




    zen




  • radical
    #18
    Ez a kert nagyon szép. Még fotón is.
  • skell
    #17
    még több tudományos hírt! van hogy csak ezért nézek be az oldalra. amúgy meg vhogy nem tudnak szíven ütni a 'mármegintigenittazújabbilyenmegolyancsudijószuperproci' hírek.
  • TheZsenyka
    #14
    Mekkora az FSB-je?
  • pilóta
    #12
    A cikkel semmi baj. Szerintem is kellenek az ilyen hírek.
  • pilóta
    #11
    A cikkel semmi baj. Szerintem is kellenek az ilyen hírek.
  • Hun7eR
    #10
    Kedves blabla és társai, a Supergamez oldalain egy héten max. 5 db tudományos hír jelenik meg, szerintem nem nehéz kiszűrni és elkerülni olvasásukat. Véleményem szerint időnként kell némi változatosság, ezért nincs folyamatosan az űrkutatás és a technika terítéken. Köszönöm a megértéseteket.

    Hunter
  • nobook
    #9
    Én is úgy gondolom, hogy a rohanó világ informatikai hirei között szükség van ilyenekre. Aki nem kiváncsi rá ne olvassa el. Kösz Hunter !
  • pilóta
    #4
    Micsoda faszság!
    Szép és kész.
    Kíváncsi vagyok, hogy ezek az idióta kutatók mennyi pénzt nyúltak le ezért a "fantasztikus felfedezésért"? Mondjuk 25 millióért én megállapítom, hogy az emberek azért szeretnek a Margit szigetre járni, mert tudat alatt az anyjukra emlékezteti őket, vagy valami hasonló baromság.
  • rolika
    #3
    báz, ez nagyon komoly és most hallok róla először...