41
Miben más ez az FPS ???
  • biliard10
    #41
    valakinek nincs 1 teljes kijátszása?
  • bestyen
    #40
    Csá!

    Azt szeretném kérdezni, hogy nincs-e valakinek olyan mentése, amikor Dominic belép a polgármeste házába??? Sajnos én ott tartok, de mindig meghalok mert fogy az életem (benyomtam egy inekciót, és a mentésnél mindig már csak 1másodpercem van és meghalok). És nagyon nem szeretném a legelejéről kezdeni a játékot. Valaki????

    A válaszokat legyetek szivesek email-ben írni!

    email címem: [email protected]
  • RNadal1203
    #39
    Légyszi vki írja le. honnan lehet leszedni???
  • marcinger
    #38
    Hi. Az miért van hogy feltelepítem a játékot majd amikor elkezdek játszani lefagy 30másodpercenként?
  • S n o k y
    #37
    Nem tudsz hozzá végigjátszást? Vagy elmondhatnád mit kell csinálni a 3. résznél...amikor szöksz a börtönből és ott vagy az étkezőnél...keress fedezéket vagy vmi ilyen neve van magyarul...
  • Richardix
    #36
    Nekem oltárian teccik még most is.... bár sztem a bakik a legjobbak benne...
    nemtom é.szrevettétek-e: Vérzik a busz mikor szöksz a börtönből, ha stellát megütöd meghalsz, stb. Ha akartok a játékon egy (mit egy?) jót röhögni látogassatok el IDE.
    Vagy 7 videó van róla. Jó szórakozást
  • a.carkey
    #31
    UE az én problémám is ...
  • G. Joe
    #27
    azt én is nyomom. Kár hogy gyorsan ráunható a játék, mert egész szinvonalas lett!
  • TheZsenyka
    #26
    Végigtoltam ezt a cuccot... nekem bejött, de a vége egy kicsit hírtelen jött... Aszittem most jön majd a főköldetés amikor kiderült hogy vége a dalnak... Izé...
  • TheZsenyka
    #25
    Nekem bejön. A grafikáj tényleg lemaradt az élmezőnytől :) de valahogy nagyon pörgős és ez nekem szimpi. A peccset nyugodtan töltsétek le hozzá a hivatalos oldalról, nem kér CD-t, eleve nincs benne védelem szerintem. FSAA-val egész játszható.
  • FREAK
    #24
    bazeg, most fedeztem fel, hogy a wincmd http download-ra is képes :)

    bárcsak minden program legalább ilyen kúl lenne
  • FREAK
    #23
    na fasza

    két oldalt kell írnom róla, szal reménykedtem, hogy valami játszható dolog.....

    na mindegy, marad a trophy hunter :)
  • skorpio7
    #21
    Na éppen azért ... akkor így mérd hozzá a SNIPER-t .
  • Blasta
    #19
    Ahogy elnéztem, ez a progi annyiban más mint a többi FPS, hogy nem izgalmas, rettentő ronda és elmaradt technikailag illetve semmi köze a játéknak a címhez, lévén ugyan olyan hent mint a Sof...
    Igaz, ebben forradalmian új a gém...:-))))))
  • skorpio7
    #18
    SHEP !
    Ritka gyatra egy program ... a képek nagyon csalókák .Naívan azt hittem , hogy legalább 1 Die Hard Nakatomi Plaza szintű program ... de nagyon túlbecsültem .Ha a DHNP vesszük 100%-nak , akkor ez egy 50%-os program és lehet , hogy még így is sokat mondtam .Már én is letöröltem , pedig még segítséget is kértem a megszerzése miatt .Inkább ajánlom neked a legújabb GHOST RECON kiegészítőt , amiben 8 új single player pálya , új fegyverek vannak .Sokkal de sokkal szórakoztatóbb az a game , ha már te is egy jó kis single FPS-re vágysz .
  • Shep
    #17
    Na akor érdemes leszedni vagy sem? Melyik gamehoz lehet hasonlítani?
  • Deajka
    #16
    Pardon, az Ica az más... Icagold=IncaGold.
  • Deajka
    #15
    Most néztem, hogy a game fejlesztője az IcaGold.
    Régebben amikor a need for speed sorozat még 1 évente jelentette meg játékait (és a stílus igen felkapott volt) ők is csináltak autós üldözős gamét. Ezt aztán a gamestarban lehetett üdvözölni mint bundle game. A neve valami éjjeli száguldás vagy mi volt. (csak éjjel játszódott). Na hát az egy baromai szar játék volt. Most úgy látom az Fps piacon próbálkoznak. Nekem úgy tűnik ők a kínai "adidos" gyártók a játékiparban...
  • Benő
    #12
    Egyébként a ringyó hozzádszól...
  • Benő
    #11
    Genya:Igen, van hang, volt is alapból.
    Gabi: Van egy lépcső, ami lefelé megy a hídról, és lesz egy ilyen kis boltíves rész. Ott van egy ürge, aki megmondja, ki a célpont. Kapsz egy fasza lézeres puskát is...
  • genya
    #10
    szia gabi, áruld már, hogy neked van-e hang a játékon, és ha van, hogy csináltad?
  • Crem
    #8
    During the game press [~] to bring down the console then type the command. Each
    command is a toggle, 1 to turn it on, 0 to turn it off.

    god 1 God Mode
    invisible 1 Invisibility
    fullstamina 1 Unlimited Stamina



  • genya
    #7
    jó, de nálad volt hang?
  • Benő
    #6
    Skorpion: Én már letöltöttem és le is töröltem. Nagyon fos. De nagyon ám....
  • genya
    #5
    gyerekek, nálatok van hang?
  • Gery1980
    #4
    A képek nem valami meggyőzők, elég elavult játéknak tűnik grafikailag.Bár ezt esetleg pótolhatja a hangulata.Tud valaki esetleg linket?Azért betesztelném:)
  • Lazarus
    #2
    A tudtunk nélkül képes volt sunyi módon megjelenni? >:(
  • skorpio7
    #1
    Tegnap jelent meg a játék és érdekelne , hogy érdemes-e letölteni .A képek alapján ez vmi FPS lehet .
    Szóval ha valaki vette a fáradtságot és már ki is próbálta , mondjon már néhány keresetlen szót a game-ról .

    KÉP 1 , KÉP 2 , KÉP 3 , KÉP 4 , KÉP 5 , KÉP 6 , KÉP 7