52
Szal...
  • Tibbbor
    #52
    A 75 részeges pálya trükkje a maximura felhúzott Smiley sör!Kezdettől ezt itassuk, akkor a vendégeknek minden fog tetszeni.Szépen teljesítsük az igényeiket, legyen mindenféle személyzet, ügyeljünk a tisztaságra.A 4-5. napra így már több, mint 200 vendégünk lesz és a 4 csillag is teljesül.Ekkorra építsünk még egy Theme Bar-t, és két kisebb sör árust(Beach bar és a másik kicsi, ami nem a strandon van).A maradék pénzből tegyünk le KIZÁRÓLAG 4 csillagos szökőkutakat és ettől a tetszés 4 és fél-5 csillagig emelkedik.5.nap délután(16 h körül) változtassuk meg a sörmárkát mindenhol Smasher-re és meglesz a 75 részeg is.
    Fontos: padokat és lámpaoszlopokat NE tegyünk sehová, mert a részegek tönkreteszik és ettől lezuhan 4 csillag alá a tetszési index!!!
  • Tibbbor
    #51
    Ez a játék még most is megállja a helyét.Ennél jobb grafika nem is kell ebben a műfajban.A kihívás pedig nem piskóta.Hosszú évek után vettem elő újra és még mindig le tud kötni!
  • Peti1441
    #50
    Csősztök!
    Kellene egy kis HELP!!!!
    Hogy kell továbbjutni a 4.-dik pályán????A neve:Scorcher
    PLS HELP!!!!:D
    Előre is köszönöm
  • dmtuning
    #49
    piratebay.org onantod letölteni!
  • dmtuning
    #48
    zárd azokat a részeket ahol jön a cápa az örtoronynál lehet!
  • MaverickSXT
    #47
    jatszik ezzel meg vki?en nem tudok tovabb jutni a capas palyan
  • peppino3
    #46
    kéne a game tiis segitsetek hogy gamestar hogy teljesjáték legyen
  • Carlos
    #45
    Ha rátalálsz szólj, mert nekem is kellene!!!
  • htibor
    #44
    Sztem nagyon tuti játék!
    Tök élvezetes, jó zenékkel, és sztem a vége felé k*rva nehéz már...
    A 9es pályát már nem tudtam megcsinálni...(Asszem 12 van)
  • zaki
    #43
    én nem is próbáltam, de tetszik a képek alapján, megpróbálom beszerezni
  • htibor
    #42
    UP!
    Talán játszik még vele valaki...
  • htibor
    #41
    Sztem DC++-on fent van még 1-2 usernél...
    Én is onnan szedtem anno...
    Igaz nem tudtam végigcsinálni, megakadtam a 9. pályánál...
  • Carlos
    #40
    Énis, csak fennlegyen valahol...
  • Tom3 #39
    meg sms-t is kuldok ha nincs mas lehetoseg!
  • Tom3 #38
    nem uj a game de nekem nagyon kene!
    lehetoleg warezt!
  • Carlos
    #37
    Engem is érdekelne... :)
  • Tom3 #36
    nehany kep:









  • Tom3 #35
    honnan tudom letolteni?
  • htibor
    #34
    Játszik valaki még ezzel?
    Vagy már mindenki végigvitte? :-))
  • DarkHorSe
    #33
    boltból
  • Bandeeka
    #32
    Hali!
    Honnan tudom megszerezni ezt a jatékot? Az ISO kéne nem a rip. Thx
  • htibor
    #31
    Nem a kilencedikkel, csak a nyolcadikkal végeztem perpill...
  • htibor
    #30
    Ügyelj arra, hogy megfelelő arányban legyenek pasik/csajok a szigeten. Ezt azzal éred el, hogy olyan épületeket építesz, amiknek a kedveltésgi foka magas a nőknél(Bal oldalt vannak a csillagok, azok jelentik a szintet)
    Most épp betöltöttem a pályán levő állást ami a 4. napon van(8 pár; 120 vendég 2 és fél csillagos ittassági állapot), és 1 nap alatt, az 5. nap végére már meg is volt.(51 pár; 146 vendég; 3 csillagos ittasági szint)

    Alkeszos itóka csak kétféle van: Cape Horn és Thumper. Ezeknek az erősségét a csúszkán kb. a 3/4 szint felett egy picire állítsd be.
    Így már biztos hogy sikerülnie kell
    Látni fogod a párocskákat, ahogy a homokon dominóznak... :-DD

    UI: Megcsináltam a 9. pályát. Cél: A 10. napra legkésőbb a napi bevételnek el kell érnie a 30000 dollárt, és a vendégek biztonsági érzetének min 4 csillagosnak kell lennie!
    Finom volt, 7-8. próbálkozásra sikerült is :))
  • htibor
    #28
    Szia!

    Én pont ott vagyok most.
    Már tudom, hogy mi a csizíója a 75 részeges pályának...

    75 részeg+ min 200 vendég+ min 4 csillagos tetszés

    Az első 2-3 nap a nagyon szükséges személyzeten kívűl(karbantartó+1-2 lifeguard+security+representations)nomeg egy másik generátoron kívűl a következőket építs:

    PL.: Parti barbacue; nyugágyak; vízi cuccok; újabb theme bar; piaárusító; parti disco; general store; 2 WC; 2 shower; Souvenir; Jacuzzi; esetleg 1 játékterem ha még belefér a büdzsébe...
    Ennyi cuccos már elég lesz nekik tutira!
    És nem drága cuccok. van 4 anpod hogy megépítsd ezeket...

    Ahol alkeszos itókát árusítasz ott az alkesz mennyiségét vedd le a minimumra, hogy ne legyen randalírozások. Így ezért nem fognak elmenni a szigetről az emberek... Azt ráérsz csak az utolsó 5. nap délutánján feltolni a maxra és a smashert vagy thumpert válaszd a 3ból..
    Látványilag ekkor még kb 2 csillagos szinten vagy.
    Ezen szintén ráérsz utolsó nap törődni, néhány növény, jó sok 5 csillagos szökőkút; és villogó lámpa sorokkal beborítva a szigetet!
    Pár órán belül 4-4,5 csillagosra megy fel a tetszési index.
    Ekkor meg már több mint 200 fő felett vagy, úgyhogy meg tudod nyerni a páylaát :D

    Na megyek is megcsinálni!
  • Sephi
    #26
    Jah en jacottam de mar el volt tulozva a kuldi igeny es mindig veszitettem szal meguntam :)
  • unio21
    #22
    Eljutott már valaki ahhoz a pályához, ahol 75 részeget kell produkálni? A girls, girls, girls után.
  • Bandeeka
    #21
    Hali!
    Nemtudjatok honnan tudnam leszedni ezt a gamet?
    Fontoss lenne
  • Mr Z.
    #20
    1, 50 párnak kell szeretkezni a parton
    2, 100 vendég alá NEM csökkenhet a vendégek száma
    3, Beindultsági szintje kell, hogy a sziget vendégeinek 4 csillagnyi legyen (ha fölé mész hint-be kiirja)

    Egyébként 1. nap 30 sex
    6. nap 120 :-))

    Nekem megvan, a következő se könnyebb :-(
  • CS@
    #19
    Na jó de mennyi nő kell? már voltak 60/85 arányban a férfi/nők és mégse.
    Meg az utolsó feltétel micsoda? mert van ,hogy megvan aztán eltűnik pedig a csillagaim nem esnek 3-három alá.
  • Sephi
    #18
    Aszt kell hogy tobb olyan epitmenyt epitsel ami a csajokat vonza.
  • CS@
    #17
    Üdv !
    Az angol tudásom egy kicsit hiányos.
    Ha valaki idetéved légyszi írja már le ,hogy mit is kell a Girls,Girls,Girls-ön csinálni ?
    Az első feltételt nem nagyon értem (minek kell 50-nek lennie? Párnak?).
    A középső tiszta 100 vendég.
    Az utolsó se teljesen tiszta (néha megvan néha nincs). Van hogy 4csillagnál sincs meg.Köszi!
  • Sephi
    #15
    Teh en is ott vagyok es en is szopok rendesen. Sajnos suxx mert alig van hely es ha a kicsi baloldali szigetre epeitkezel oda a halala sem jon. Nekem meg fogalmam nincs mit kell csinalni.
  • Deajka
    #13
    Én a cápákkal vagyok...
  • Sephi
    #7
    Ha mar ilyen ertelmes vaghy miert nem mesz el elnoknek?
  • Disno
    #6
    add el a géped
  • cenobite
    #5
    Magyar site-on vagy ftp-n van valahol? Please...! ;)
  • cenobite
    #4
    Letöltési címet tud valaki?
  • Deajka
    #2
    Uninstall :)


    Egyébként mi a ...sz ez ? Valami startégia ?
    Ja, és baywatch szintű csajok, vannak-e ?
    Mert akkor megnézem már !)
  • Sephi
    #1
    Ehh jaccota valaki eszt? Szerintem tok jo gama! Egesz ejjel nyomtam. Csak egy dolgot nem tudok aszem a 3 mas palya az amikor capakal van teli a tenger es mindig aze kapokk ki mert meghalnak az embereim. Le tudtam zarni a partot hogy ne uszanak de aze meg van egy ket embeke aki bemereszkedik:( Nem tud valaki valamilyen cselt?:)