20
jazz speakers J9940
  • sandor72
    #20
    Hali!

    Engem a JAZZ J9940 -es hangfal érdekelne a közeljöveöben tervezem, hogy vennék egy 5.1 -es hangfalat. AUDIGY 2 ZS hangkártyám van erre szeretnem rákötni. Érdekelne, hogy a JAZZ tényleg rossz választás lenne? Mivel lejebb olvastam hogy mást(altec, klipsch)ajánlotok helyette. Nem mindegy hogy 50 - 60.000 -ért mit veszek.
    Előre is Kösz
  • Imremagdi
    #19
    Próbáld ki a windvd 4.0, állítsd be a prologic II ! És szól a középső,csak az a baj,hogy ekkor a 2 elsőn és a 2 hátsón visszhangos a zene
  • Imremagdi
    #17
    Hogy lehet MP3 Hallgatás közben megszólaltatni a Középső Hangszorót ? Mert valahogy megszeretném ! Dvd lejátszásakor természetessen jól működik !!

    Hihetetlen a teljesitménye,csak ajánlani tudom mindenkinek
  • Imremagdi
    #16
    Ma délután meglessz a Hangfalrendszer !
    A hátsó két hangszorózóz lehet venni álványokat ! De ezek 10 ezer forintba kerülnek ! Ezt nem veszem meg! Meg akarom csináltatni ! Ha valakinek van ilyen kérem irja le hogy milyen hogy néz ki , méretek ! Kösszi !
  • ThunderMaX
    #15
    5.1-es hangon??? mert ilyen sz*r a drivere valakinek megy valakinek nem. Ennek elkerülése véget kell venni audigyt vagy DVD playert.
  • Imremagdi
    #14
    SB Live Value OEM 5.1 digitális kimenete miért nem alkalmas arra hogy meghajtja a dekodert?
  • Imremagdi
    #13
    SB Live Value OEM 5.1 digitális kimenete miért nem alkalmas arra hogy meghajtja a dekodert?
  • ThunderMaX
    #12
    Bele van építve a középsugárzóba.
  • Imremagdi
    #11
    http://www.amp.hu/arlista/content4-1-37.html

    75 ezer forint !

    De 110 ezer a dts/dolbi digital dekoderrel ellátott változat ! ez most egy + dobozban van bent vagy bele van építve a középsugárzóba? De minek hisz honnan veszek digitális kimenetet egy 5.1 live-ből ? Nem ??
  • ThunderMaX
    #10
    Hát az árakat nem tudom pontosan de az említett jazz 78brutto körül, Videologic 5.1-es cucca 2 darab van összvisz a kisebbik mindennel együtt 70ezer magasságában a nagyobbik 140ezr magasságában(csak úgy saccra régen láttam az árait amúgy www.herta.hu-itt többet megtudsz), a Klipschnek a húzósabb 5.1-es cuccai ami még géphez is valók olyan 200ezer körül a kisebbik 100ezer körül ezek is sacc árak(itt több info: www.depo.hu,www.pixel.hu) altec 4.1-es cucca ATP5 40-50ezer magasságában.
  • TheZsenyka
    #9
    Milyen árakon mozognak az említett történetek?
  • ThunderMaX
    #8
    A jazz hiába szól "nagyot"(realatív ugye RMS is parasztvakítás mint PMPO szóval az a 200W jó ha van 100W szinuszosan) ha sz*rul szól. Hát mondjuk ennyiért szgéphez megéri de ha már ennyit szánsz rá akkor nézd meg a Videologic 5.1-es cuccait ami szerintem jobbak ennél, vagy ha mindenképp 5.1(bár ez felesleges géphez elég a 4.1(ugye altec)) klipsch cuccait igaz van áruk de hangjuk is legyalázza bármelyik jazz szériát sz.gépes kategóriába a legjobb cucc a Klipsch cuccok!!! :D
  • Balko
    #7
    Campridge Soundworks hangfalak jonak szamitanak?
  • Sub
    #6
    Altecből nem fogsz találni 5.1-eset! Nekem is 4.1-es van és nagyon faszán szól! A Klipsch meg méreg drága! De ha az ár nem gond akkor ajánlom még a Videologic hanfalszettjeit!
    Na bye!

    sub
  • Imremagdi
    #4
    lényeg hogy 5.1 legyen sima analóg,mert van egy live 51 kártyám, é ne 5x5 hangfalak legyen ek, és jazz9940 méretü mélyláda...
  • Imremagdi
    #3
    mi a baj a jazz-el ? Nekem egy ilyen nagy teljesítményre van szükségem,és nem egyPhilips A3.600 1200 watt-ra ! Ez 200 wattos,100 wattos mélyládával

    Másik fontos szempont a nagy hangszoró ! udom hogy ebben is ugyanakkora handszoró van,de mégis kinézzen valahogy !

    altec, klipsch is van hasonló hangfala ?
  • ThunderMaX
    #2
    Ha jót akarsz magadnak messze kerülöd a jazz-t!!!Inkább altec, klipsch irányokba nézelődj.
  • Imremagdi
    #1
    most akarok venni egy jazz speakers J9940 ! Ha van valakinek ilyen kérem irja le a tapasztalatait! És a "B" Verziót megérné e megvenni,és mennyivel több?