2691
  • Spaceghost
    #328
    Én meginnt elakadtam :D Egy újabb széf van. Itt meg vannak adva a számok sőt még az is hogy merre tekerjem de akkor se hajlandó kinyílni a széf. Próbáltam fordítva is minnt ahogy oda van írva de sehogy se nyílik :(
  • STREEX
    #327
    Én is ennél a rohadt trezornál járok.
    A négy kód nem 2512?De milyen sorrendben és hogyan?Amikor valamelyik számhoz érünk le kell nyomni valami gombot?melyik irányba kell haladni??
  • Dynamic
    #326
    jaja, pont ezt próbáltam én is, de valamiért nem nyílott.
  • djcom
    #325
    Totális Undying feeling!
    Rettentő cool!
    Micsoda 7vége:)
  • gergou
    #324
    uristen! fahtasztikus lett ez a jatek... Evek ota nem jatszottam ilyen minosegi stuffal... a grafika uberjo, annak ellenere, h a grafikus motor igen elavult, semmi hightech effekt, de valami hihetetlen muveszi... Vegre egy jo game :)
  • neuro
    #323
    ott a másik ajtó, kirohansz, becsukod magad mögött, elreteszeled, átszaladsz a következő szobába, ott is elreteszeled az ajtót, eltolod a szekrényt, továbbfutsz, betolod a másik szekrényt az ajtó elé, eltolod az ablak elől a harmadikat, kimászol, át a másik erkélyre, be az ajtón, végig a folyosón, le egy szintet, be a szobába stb.
  • djcom
    #322
    Isten ez a játék.
  • Newfronter
    #321
    Áz
  • M.A.D.
    #320
    Biztos a dvd protection jáccik be.
  • Spaceghost
    #319
    Dejó én már meginnt megakadtam. Épp kelek fel a szobában épphogy rám nem törik az ajtót és nem tudok semerre se menekülni. Valakinek ötlete?
  • Csuhai G
    #318
    Azért sok benne a lövöldözés is? :)
  • djcom
    #317
    Igen tom,nemm kaptam meg amugy.
    Mit kell csinálni a szobákban az elején?
    Avatarodat megcsinálo mihelyt lesz egy kis szabadidőm.
  • neuro
    #316
    Ramona szülinapja: 1912. február 6
    Az angolban leírva: 02.06.1912. Ebből a kód: 2 6 1 2
    Nulláról indulva: "D" gombbal eltekersz 2-re, "A" gombbal 6-ra, "D"-vel 1-re, "A"-val 2-re.
  • Newfronter
    #315
    Jaja, mármint a hátrafelét az S-nek értettem, beidegződés rulZ
  • Seth
    #314
    ja értem már, nem néztem a konfigot. Melyik hülye programozó volt aki ezt kitalálta :D
  • Dynamic
    #313
    A hátrafele gomb meg a use gomb külön van.Hátra:x, use:s
    De át lehet konfigurálni ha valakit zavar.
  • Spaceghost
    #312
    Én átállítottam F-re a USE gomb-ot. Nem szórakázok ilyen hülyeségekkel hogy S betü legyen az USE :)
  • Seth
    #311
    értem, és miért így van,fene tudja???? :D
  • Newfronter
    #310
    A hátrafele gomb a USE gomb... ennyi.
  • Seth
    #309
    Na én is kipróbáltam végre. A hangulat félelmetes, csak az irányítást nem vágom. Fura hogy ha hátrahuzom,akkor aktivál dolgokat. Pl az első mentésnél ránézek, mennék hátra erre megint belemegy a menübe.Meg ajtókat most erre a hátramozdulatra nyitja, vagy csak egy egérkattintásra?? Fura na
  • vg
    #308
    Én a kurva Ramona születésnapja a kódjával szarakszom... igazán megirhatnád, hogy mennyi a szám...
  • Dynamic
    #307
    Igen én is ezt csináltam.Valamit biztosan elbénáztam:)Kösz, próbálkozom.
  • Voltan
    #306
    Vannak benne RPG-elemek is? Vagy szimpla horror-kaland?
  • neuro
    #305
    Ramona születésnapja a kód. A napi dátumot a naplóbejegyzések között találod meg. A tekergetést jobbra kezded, majd balra, majd jobbra majd balra újra... Ha nagyon nem megy, leírom pontosabban is :)
  • Dynamic
    #304
    Aham, de a kérdés továbbra is, pontosan milyen számok és merre kell tekerni vagy mindegy?Mert én próbálgattam, de nem jött össze.
  • Dynamic
    #303
    SPOILER

    Nem Ramona születésnapja a kód?Ha jól emlékszem olyat ír, hogy tegnap volt 10 éves, tehát ki lehet találni, csak azt nem tudom, hogy ma milyen nap van és merre tekerve kell "bevinni" a számokat:)
  • ThugEdge
    #302
    amúgy interaktivitásban és játékmenetben mihez hasonlítanátok?pl van olyan jó kaland szerű mint a fahrenheit volt?persze tom tök más a kettő
  • ThugEdge
    #301
    na jó azé megpróbálom nyílván:)
  • neuro
    #300
    nem olyan nehéz kitalálni a széf kombinációját :)
    a mai dátum -1 nap -10 év
  • Spaceghost
    #299
    Pedig elég nyomasztó és vannak hirtelen történések amire nem számít az ember. Meg lehet néha ilyedni :)
  • ThugEdge
    #298
    nagyon nyomasztó a hangulat?nem szeretnék félni:)
  • Spaceghost
    #297
    Eljutott már valaki a széfig? Bennt van egy hentesüzlet féleségben. Miután megölik a kislányt utána kell odamenni. A naplóba be van írva hogy mi a széf kódja de nekem kell kitalálni a számokat. Ha valaki rájött akkor az írja le a megoldást légyszives :)
  • Csuhai G
    #296
    Jah!
  • Seth
    #295
    de az xbox verziót azt befejezték normálisan, csak a portolást végezte 1 programozó
  • icewolf
    #294
    Ezzel én is egyetértek. Bár állítólag egy ember maradt a finishvégére, mert csődbe mentek... de ettől még lehet jó. nekem most csordogál lefele "vanadu"-ról..
  • Seth
    #293
    nemá, kijött?? nem is tudtam
  • pinehead
    #292
    végre kinn van, megy, jó....
    talán beindult az idei "szezon" emberek!
  • Laky
    #291
    Call.of.Cthulhu.Dark.Corners.of.the.Earth-RELOADED
  • neuro
    #290
    ott van egy csapóajtó a földön azt kell kinyitni vele
  • Tatyla
    #289
    spoiler!


    amikor eltorlaszolom a rendör elöl az ajtót,mit kell azzal az emelövel vagy micsodával csinálni?