239
www.soldat.prv.pl
  • Croano
    #239
    Már egy éve nem irt senki ideje feléleszteni ennek a klassz játékak a forumát!
  • regisztrálvavan
    #238
    én mivel nem találtam egy normális mmo-t igy tolom a soldattal...anno sokat játszottam vele de ujra szar vagyok
  • PJack
    #237
    nagymamám gépén fentvan, de ott csak offline tolom, mivel nincs net :D
  • Colt17
    #236
    Most unalmamban, és a sok ping miatt nézelődtem a neten.És ezt a 7 éves fórumot és őskori leleteit találtam.Játszik még valaki vele?Én most töltöm...
  • Fantos
    #235
    free game is meg nemis ugyanis free csak anyiban küköbözik hogy jet flame szinét nemtudod megváltoztatni és nem tud a karakter emoticonocat csinálni és itt egy oldal ahonan mindent letőlthetsz ami soldat: www.soldat.pl
  • Major Szabolcs
    #234
    vagy free game??
  • Major Szabolcs
    #233
    fizetni kell????
  • Major Szabolcs
    #232
    hali le szeretném tölteni a soldatot egyszár már megvolt de mindig bejött valami regisztrálni kell vagy mi??ha valaki tud segicccsen lécccci nagyon kéne:Dköszi...
  • Fantos
    #231
    www.soldat.pl itt többtucat linket találsz :)
  • Dawe13
    #230
    oké,köcce! pl-ul?:P
  • Fantos
    #229
    szerintem telepísd újra mert nem töltöt le minden mappát vagy valami ilyenel nem találkoztam még (ajánlom máshonnan tölsd le)
  • Dawe13
    #228
    Sziasztok! remélem,még valaki olvassa ezt a fórumot!:)
    Van 1 gondom a Soldattal!
    Amikor feltelepítem,elindítom(eddig minden simán megy)
    amikor indul a játék akkor valami baj van a grafikával(pl a vegyvermenüben a fegyverek csak félig láccanak,vagy amikor a csávó fogja a stukit ott nincs semmi...:S)
    Szal valaki nemtudna segíteni hogy miért van ez? És hogyan oldhatnám meg?? PLZ!!!!
  • Fantos
    #227
    tölsd le az All seying eye-t egy serverkereső prgi amiel sok-sok szervert megtalálsz amit a Soldat serverkeresője nem itt letőltheted
  • fradis
    #226
    hát gyerekek én nagyons zeretem de legtöbször csak BOT ellen tudok ha valakinek van kedve irjon 2v2 vagy 3v3 a kedvencem
  • Fantos
    #225
    Mapmaker-t hol találom?
  • lazadio
    #224
    Hali! Feltettem a Soldat 1.31. -et, de akárhány szerverre mentem, nem lehetett lőni a mesterlövész puskával. Mindegyiken ki lehetett kapcsolva, vagy mi?
  • donoki
    #223
    hát elég tunkolósnak néz ki :D
    napi max félórát jáccok ezzel
  • donoki
    #222
    hali
    kiszeretném próbálni
  • Dannyael
    #221
    Jaja. De ha élő embereket akarsz látni, inkább: www.soldat.hu
  • Lacc
    #220
    Tolja még ezt valaki?
  • Dannyael
    #219
    Mindenesetre ez arra volt jó, hogy +4üzi a nevem mellett :)
  • Dannyael
    #218
    Csak kár, hogy egy ideje senki sem látogatta a Soldat fórumot... :)
  • Dannyael
    #217
    Um... Ti realistic-ba nyomjátok, vagy nem? Azzé van egy kis különbség...
  • Dannyael
    #216
    Hi! Asszem ebbe én is beszállnék.
  • curse
    #212
    Hahooo!! Deesno, Ron Ragm, soldatoztok meg? ;)
  • curse
    #211
    Hazzátok meg testvéreim, mostanában olyan balfaszok rohangálnak a szervereken, hogy dögunalom a játék. Alakítsunk magyar klánt, oszt zúzzunk ;))
  • Norbesz
    #210
    hi! ÷¤
  • Lord Marcus
    #209
    hi all :ÐÐ
  • Norbesz
    #208
    Ide leirtad Disno? Hova?
  • Pascalesp
    #207
    Hi All! ;Ð
  • Disno
    #206
    Hi Norbesz! :-D
  • Norbesz
    #205
    Hi all! :DD
  • Disno
    #204
    ahogy mondod :-D
  • Disno
    #201
    bump...valszeg csak 7végén tudok jáccani. de ha nem akkor írock
  • mozesapo
    #198
    Linket valaki please !?!
  • Ron Ragm
    #197
    juteszembe..ha nem szállt volna el a gép:(
    szal sorry:(
    a soldatot is újra kell szednem:)
  • Ron Ragm
    #196
    bocs de nekem nem kell az hogy 3 sor után kikkelnek mer nem voltam hajlandó várni 10! másodpercet
    egyébként a trefort megy csak be kell "jelentkezni" az oldalon
    ja és találtam egy jó kis staffot a sorcidnak:)
  • I.C.ram
    #195
    Hát remélem, mert elég gázos így. A shotgunt erősíthetnék, mert az egyik leggenygébb fegyver a desert mellett.
  • curse
    #194
    a serverek felet mar elarasztottak a cheaterek. van aki granatot okad magabol, van aki golyot szor, de ugy, mint 20 minigun, csak olyan eroset, mint a barett. van aki 'following mode'-ba rakja a tobbieket, aztan kacsaloveszetet rendez. mas meg ctfben beallitja a botokat, hogy a sajat csapattarsaikat irtsak (mar ha benn van a friendly fire) stb stb... ez van. majd irnak ide is punkbustert :))
  • I.C.ram
    #193
    Bazzeg már itt is vannak cheaterek :( Játszom egyszerveren, és egyszercsak lebombázza egy noname faszi az egész pályát, mintha szőnyegbombázás lenne. Többiek is mondtak, hogy köcsög cheater, tehat gondolom nem valami "powerup" ez. :)