63
Hibernáltatnád magad?
  • Mike
    #63
    igen
  • ncswork
    #62
    Hibernáltatnád magad?
    csak ha van kaja a hűtőben.
  • sokoo
    #61
    20-30 évre jó lenne lefagyni.. :/
  • TheZsenyka
    #60
    Történt valami, amíg hibernálva voltam?
  • Sir Quno Jedi
    #59
    Nemis
  • Tetsuo
    #58
    A hibernáció véget ért, a topic feléledt.
    Aktivitás 40%.
    Minimális veszteség: a topicnyitó halott.
    Akció elvégezhető.
    ..
  • Sungame
    #57
    ...........................................

    detto, szó szerint ezt írtam volna, ha nem jut eszembe visszaolvasni :)

    ...........................................
  • Pyx #56
    Énis.
  • Sir Quno Jedi
    #55
    Nem technika kell ahhoz, hanem godlike power !
  • Punkerwork
    #54
    naná, meghagynám hogy csak akkor olvaszanak ki ha már van technika ahoz hogy a Káron-on sétáljak :)
  • Sir Quno Jedi
    #53
    Én TsoTso-t hibernáltatnám magam helyett ! [MER RENDES] :DDD
  • CSOCSO
    #52
    nahja ha ugy alakulna hogy mar mindent megtettem amit akartam es mar minden rendben van akkor.. esetleg.. nemsokat.. 50 eveket kb.. bar lehet nem nagyon szeretnem hisz addigra mar meghal minden gyermekem stb..szal nemtom
  • The Garrett
    #51
    en meg mindig egyetértek akkori véleményemmel
  • nemcsakfeel
    #50
    ennek a topiknak lejárt a szavatossága!
  • PResident Evil
    #49
    mekkora okosságok röpködnek itt :)
  • galocza
    #48
    amiről én írtam, az halhatatlanság-pótló. de nagyobb megvalósulási esélye van...
  • danesz
    #47
    A halhatatlanságot úgy gondoltam, hogy nem öregedsz, tehát, nem összeaszott múmiaként vagy halhatatlan :)
    Amúgy erre is találtak vmit a tudósok.. valami génmanipulációval le lehet lassítan az öregedést, és asszem 120-130 évig lehet vele... de persze nem biztos..
  • Lazarus
    #46
    Halhatatlanság... abba én is benne lennék de csak addig amíg én is élni akarok
  • danesz
    #45
    Ha 100% biztonságos lenne, de azt is figyelembe kell venned, hogy milyen erős az idegrendszered, mert ugye 300 év múlva minden haverod, barátnőd, feleséged, szüleid... halott lenne, és ez azért elég nagy lelki megrászlódtatás ennyi mindenkit elveszíteni, és tényleg nem lehet tudni, hogy mi vár rád, mert lehet, hogy addigra már nem lsz senki, aki kiolvasszon téged... vagy nem találnak meg...

    Az igaz, hogy az én hétköznapjaim k**va unalmasak, de nem vagyok benne biztos, hogy belemennék... a halhatatlanság inkább érdekel.
  • danesz
    #44
    Én úgy tudom, hogy a hibernáláshoz alőször ki kell szívni az összes nedvességet a testből (az összes sejtből!), hogy szét ne fagyjanak, mert akkor helyrehozhatatlan roncsolódást okozhatnak... de javítsatok ki, ha tévedek... de persze, ha biztonságos lenne, akkor vállalnám.
  • galocza
    #43
    a hibernáció érdekesebb lenne. GENERÁCIÓKAT lehetne átlépni, és megnézni, mi is lesz (van) x évtized (évszázad) múlva. engem a kíváncsiság vezérel (na meg az, hogy ami most van, azt eléggé utálom).
  • WiLDoR_work
    #42
    Holdfelszíni kolónia: az tényleg irály lenne, én spec. szivesen odaköltöznék :) Csak kérdés, hogy meddig bírnám, mert mondjuk 1 évig bezarva lenni valahol, ahol nem mehetsz ki a szabadba, az nemtom jó lenne-e. De esetleg nyaralot venni ott, az nem lenne rossz. Ha olyan kedvem lenne, akkor eltűznék 1et a Holdra, és gyönyörködnék a Föld látványában :)

    Bár engem egy hosszútávú űrexpedíció (mondjuk a szomszádos galaxisba) speciel jobban érdekelne, csak az nem lenne jó, ha úgy járna a legénység, mint pl. a Halálhajóban :)

    De végülis nem mindennapi kaland lenne, az tuti :)
  • kisviku
    #40
    Most viccet félretéve.Az ember előbb-utóbb eljut odáig.Nem is biztos hogy olyan messze van.Csak mi az értelme ma még?
    Inkább a bolygónk sorsánn kéne töprengeni vagy a megmentésén vagy azon,hogyan mehetünk másik bolygóra.
    Amit most a Sci-fi filmekben/játékokban látunk annak egy rész meg is fog valósulni.Higgyétek el.Az ember nem egy buta lény,elképesztő dolgokra képes.Jó,nem lesznek csillagkapuk a következő ötven évben,de lehet hogy lesz egy holdfelszíni kolónia.Óriási dolog lenne.
  • kisviku
    #39
    Itt ugye azt kéne tudni hogy abban az időben amikor "felébredsz" lesz-e lehetőséged felébredni.Lesz-e egyáltalán Föld nevű bolygó,lesz-e ember még.Ezek rettentő nehéz kérdések.
    Egyébként megpróbálnám.
    Bár inkább akkor már egy űrutazást...
  • [Walaki]D`Lair
    #38
    Én semmi perc alatt vállalnám! Mindíg kell valaki aki kipróbálja az újdonságokat nem?


    Rince: Lehet a f@szt lehet! Ilyen sok tananyag mellet örülök hogy lyuk van a seggemen :DDD
  • dikki*yysw
    #36
    A világ 1%át nem ismered, és nem is nagyon fogod. Hihetetlen, milyen színes!
    Azért hibernáltatnám magam. Tényleg baromi érdekes lehet.
  • TheZsenyka
    #35
    Ilyesmi válaszokat vártam.
  • WiLDoR
    #34
    a topicra válaszolva:
    ha egészségügyileg nem problémás, és van rá mondjuk 75% esélyem, hogy épen és egészségesen fogok felébredni, akkor: habozás nélkül.

    hogy miért? mert amikor felébrednék x*100 év múlva várna egy teljesen másik világ, ami valószínűleg tele lenne meglepetésekkel, és új dolgokkal... ez a bolygó már uncsi... ismert rajta minden, kéne valami változatosság bele...

    ...vagy pl. az űrutazás. ha azt mondaná valaki, hogy megcsináltunk egy űrhajót, expedició szerveződik XY galaxisba, és telepeseket, őnként jelentkezőket keresnek, már mennék is jelentkezni... szerintem tök nagy buli lenne... :)
  • The Garrett
    #32
    Ja ja egyetértek Rince el.
    DE én attól félek hogy 300 év mulva nem egy szép uj világ, hanem egy koszos mocskos **** várna...
  • Rincewind
    #31
    Dehogy unalmas!!!
    A legszebb évek, lehet hajtani a csajokat, bulizni járni a haverokkal, nagy LAN-partykat rendezni, házibulikat, csupa szórakozás az egész! Később mikor már dolgoznod kell nem teheted meg ezeket!
  • Xboxman
    #30
    Jaja énis!Reggel suli->este tanulás!
  • TheZsenyka
    #29
    " mondjuk akkor mikor már túl vagyok a
    fiatalságomon és jönnének az unalmas hétköznapok!"

    A fiatalság nem unalmas? Mert Én pl. elég unalmasan élem meg.
  • Rincewind
    #27
    ŰÉn kalandvágyból biztos belemmék a dologba, monjuk akkor mikor már túl vagyok a fiatalságomon és jönnének az unalmas hétköznapok!
    Gondoljatok bele, mennyi újdonság és fantasztikus dolog lehet 300 áv múlva. Mintha csak egy új világot kéne felfedezned, szerintem nagyon jó lenne. :)
    Perzse lehet, hogy addigra csak egy radioaktiv sivatag lesz az egész bolygó, de hát ez is benne van a pakliban... :/
  • Xboxman
    #26
    Jaja hagy nevessenek:)
  • mateos
    #25
    hibernáltatnám ? attól függ mimet :) azt meghagynám az utókor számára :)
  • JHetfield
    #24
    hehhe...en lattam egy musort hibernaciorol ahol mielott lefagyasztottak az alanyt elotte kibeleztek es elveleg olvasztas utan osszeteszik mint egy puzzlet:]
  • Xboxman
    #23
    Én inkább a jövőbe utazás veszélytelenebb módját választanám:ídőgépet építenék egy Deloreanba(ha már időgépet építünk egy kocsiba miért ne adjuk meg a módját?Mellesleg a rozsdamentes acél elősegíti a fluxuskondenzátor működését:)
  • The Garrett
    #22
    nemigaz ma mindenki csak hümmögni tud.??? káros ez az iskola az egészdégre tényleg..
  • TheZsenyka
    #21
    Hmmm...
  • The Garrett
    #20
    Hu jó kis téma. Én szintén 3 dologért nem mennék bele: 1. Haverok. tényleg szart se ér a pénz ha egyedül vagy mellette. Bátr tuti nagy népszerűségnek örvendenél mikor kiolvasztanak...

    2. 300 év... kitudja mi lesz akkor? lehet hogy a hibernálás mindennapos dolog lesz és nem leszel egy unique dolog kiolvasztás után. vagy épp 300 év alatt 4-5 atomháború...sőt biztos.

    3. sok pénzt adnak. De milyen pénzt?? 300 év mulva lehet hogy nem is lesz olyan hogy pénz. Akkor meg minek adnák...

    Max akkor látnám értelmét a hibernálásnak ha valami olyan betegségem lenne amit még nem tudnak gyógyítani.De akkorse 300 évre. de lekopogom ilyen gondom nincs.