2892
BigBrother, ValóVilág, A Farm
  • Pharaoh
    #299
    Nem semmi a vivendi 1 Gbit-esre bővítette a kapcsolatot. A tv2 és a korridor oldalak meg nem elérhetőek,m ert azok szerverei is a Big Brother-nek adták.
  • Shiver
    #298
    jól veszem észre hogy megint leállt a Big bratyi video????
  • Hangianix
    #297
    Kit erdekel. A Boarda-n ugyis fent lesz minden. :D
  • Blasta
    #296
    Ilyenkor miért nem megy???? Bénák, vagy mi?
  • CSOCSO
    #295
    nemtom de nekem a 2 es kamera állandoan zúg mint aza tom..nektek is? és a 3-4 es sose megy..
  • Ams
    #294
    nektek megy?
  • Blasta
    #293
    #283
  • N1
    #292
    Judit puncit mos.avi ez fennt van valahol?
  • ipszilon
    #288
    szerintem otthon ez hamar ki lesz lőve. azért a társadalom van eléggé normális ahhoz, hogy nem ilyen primùitiv szarságot nézzen....bár ebben a topicban tényleg úgy néz ki, hogy sokakat érdekel ki hogyan zuhanyzik...wow!
  • Sephi
    #284
    Hmm nekem se megy ma a kamera... aze elbasztak eszt mert tudhatak volna hogy tulterhelt lesz...

    De en mit nem rohogtem az elobb mikor Pongo beszolt Iti nek hogy ha estleg elromlik az ajto aszt majd potolhatja :))))))))
  • dashed_
    #283
    Big Brohter: Judit puncit mos

    http://www.amazinggifts.ca/borda/showthread.php?s=b873b69ce52e1cde87afaa846c2e587c&threadid=142

    Andi zuhanyzik

    http://www.amazinggifts.ca/borda/showthread.php?s=b873b69ce52e1cde87afaa846c2e587c&threadid=139

  • Mike at home
    #282
    uncsi, nincs benne semmi
  • Nav
    #281
    Heh feltortek a tv2 honlapjat ,erdekes dumak mennek...:))))MEGA LOL total kaosz:)))
    Reality showwwwwwwwwwwwwww:)
  • dashed_
    #280
    masnal se megy a nagy testver streem??
  • Norbi2K
    #279
    nagyon jóóó cikk, teljesen egyetértek vele:)
  • Norbi2K
    #278
    azért amig a házat épitették össze hozhattak volna valami dizájnosabb honlapot mert ez húgy.
  • MuERTe
    #277
    A következőre jelentkezem :))
    Érdekes lesz megfigyelni mennyi idő mulva rugnak ki, ha a nézők minnél nagyobb megbotránkoztatására hajtok rá :DD
    Mellesleg tök jó szociológiai szakdolgozat téma! :)
  • fertam
    #276
    húha, elolvastam a cikket. hát elég kemény kritika, és szinte csak igazság van benne.

    az azonban szerintem nem igaz, hogy a tv2 lehúzhatná a redőnyt, népszerű filmeket fognak játszani, azzal még felhozhatja magát. meg eza stílusváltás is sikeres lesz, mert ami legelőször volt az maga volt a megtestesült szar. a következő stílus kb mint a fagyott húgy azokkal a kék ambientekkel meg szürke opacitykkel, ez a mostani meg..háát 10es skálán 3as.

    az rtl meg volt olyan hülye, hogy felvette ezt a németo-ban kb 2 éve lejárt csíkozós honlapszerű, leginkább flash animra emlékeztető gagyirexet, ami szvsz egy szinten van amostani tv2ssel,pedig szerintem a régi rtl dizájn jó volt. csak a logót cserélhetnék má ki végre.
    no mind1. a két csatorna párharca úgysem a designon múlik, nem is tudom miért írtam be ezt ide.
  • fertam
    #275
    nem popeye, bocsi, pongót akartam írni!
  • fertam
    #274
    mi a rák az a farm?

    azé nézem, mert maga az ötlet (bb) érdekel.nem a pucér csajok meg a pasasok akik erre maszturbálnak a wc,ben miközben 600 ezren nézik, hanem a pszichós oldala. tegnap éjjel volt pölö egy fogadás az idióta popeye (kopasz) meg a nagydarab között és már is kialakult egy konfliktus, amit érdekes volt nézni.
    perse megvan az az oldala is, hogy ők ott benn nem mások,mint fehéregerek a laborban.
    de ezen felül engem speciel érdekelni fog, hogy mondjuk 3 hét múlva, vagy 3 hónap múlva mi lesz. szvsz sokkal "durvább" lett volna, ha nem hetente esik ki egy ember, hanem végig megmarad mind a 12 és a végén derül csak ki,hogy ki a győztes! asszem lenne izgulás belőle bőven. és sokkal,de sokkal több stressz helyzet lenne.
  • JHetfield
    #273
    ez a farm elegge gaz:]
  • dashed_
    #272
    eleg szegenyes meg ez a BB HOmePage
  • MuERTe
    #271
    Miért nem próbáljátok a humoros oldalát nézni? :))
  • CSOCSO
    #270
    hehe kis amcsis csaj rá van állba pongóra.. ez a pongó egy kcisit fura de azé annyira nem debil... de egy kicsit nyomott pali...:)
  • Rigley
    #269
    az a baj, hogy igenis nagy rá az igény... és még az is nézi akit nem is érdekel... mint például én :)) nyáron amerikában voltam ott bazze, még az MTV-n se zene megy , hanem ilyen reality faxságok... Majd csak kinövi a buta emberiség ezt a fenét is... Na jo azert nem tul sotet a helyzet. akinek tetszik az nézze azt oruljon magának
  • mateos
    #268
    minek kell nekünk is átvenni a nyugati xarságokat ? ráadásul erre a sóra MO-n semennyire sincs igény !!
    Ha igy megy tovább viszlát hagyományok !!
  • CSOCSO
    #267
    ugye?:)
  • ipszilon
    #266
    gagyi? akkor minek nézed, és probálod letölteni?:-)
  • Ron Ragm
    #265
    rételme=értelme
  • Ron Ragm
    #264
    most megy a farm ezerszer több rételme van
  • vizes
    #263
    Van egy kis kritika is...
  • Gery1980
    #262
    Kb. ugyanezen gondolatok fordultak meg az én fejemben is:)
  • fertam
    #261
    hát ez tényleg egy outrage.bazzeg a vivendi egy akkora szar, mint a ház. sikerült ezt is elbaszniuk. magyar virtus. vajon nem gondoltak rá, hogy kb egyszerre 10ezren fogják látogatni? a német bigbrother honlap 4.8 millió letöltést kibírt egy nap. ez 48 ezret sem bír ki szerintem!

    SZÉP VOLT VIVENDI! SZÉP VOLT TV2 AZ ÚJ GAGYI ARCULATOTOKKAL!
  • MuERTe
    #260
    Ja, és a wc-cam címét tudja már valaki?
    /közülletek ki tudna kakkantani úgy, hogy közben tudja, hogy millio szempár figyeli a vöröslő fejét? :))/
  • MuERTe
    #259
    Szerintem kezdjünk tippelgetni, hogy ki, kivel, hányszor, milyen pózban :DD
  • Lara Croft
    #258
    Majd megunják :)
  • Ron Ragm
    #257
    mér mit csináljanak?:)
  • Lara Croft
    #256
    Komolyan mondom, a nap folyamán különböző időpontokban belenéztem 1-2 percet, és eddig csak kornyikálni láttam őket.
  • CSOCSO
    #255
    ezek egész végig énekelni akarnak? kiváncsi vagyok hányak kapnak a BB után lehetőséget hogy énekes karriert kiprobálják..
  • MuERTe
    #254
    Őőőőő, ez az erőltetett jópofizás, ami most folyik, valami hihetetlenül szánalmas, nem?
    Asszem ezt sem kell nekem néznem, majd a szaftosabb részeket letöltögetem, ugyis tele lesz velük a net :))