2892
BigBrother, ValóVilág, A Farm
  • Blasta
    #341
    :-))))))
    Hát akkor menné be azt verjed széjjel az arcukat ecsém.......
  • Blasta
    #339
    Nekem nincs semmi a video ablakban....
    codec hiba???
  • dashed_
    #337
    thx majd kibrobalom
  • dashed_
    #336
    itt a "Valosag Show-k" Topicban talalsz
  • lck
    #335
    PLZ!
    RAKJATOK FEL KÉPEKET ÉS FILMEKET. (Modemmel a kamerák meg sem nyikkannak.) THX
  • CSOCSO
    #334
    xbb-t lesem az első kamerára simán rányomtam.. (win xp) akkor az ie multimedia okossága megnyilik itt bal oldalt..azt kinagyitom értelmes méretre..aztán fogtam és nyomtam azhem a 4 es kamerára egy jobb klikk megnyit uj ablak..erre elöjött a winmediaplayer..és abban ment a másik..és ennyi..és aminek örülök hogy simán dutott..nah jobbéccakár
  • dashed_
    #333
    hogy nezel egyszerre 2 kamerat?
  • CSOCSO
    #332
    csak ugy megjegyzem hogy most lesek egyszerre két kamerát..igaz hogy a 4 esen nincs hang de az 1 esen van és mind a két video tosztán folyik...
  • CSOCSO
    #331
    nyah most lesem a bigrother.hu rol. 20 perce simán jön akadás mentesen az adás..nem olyan kristály tiszta mint amikor legelöször néztem de még így se néztem videot sose netről..szal szép... nah mindegy.. kár hogy ezt most találták ki és nem nyár elején..nah mindegy..szvsz tök cool dolog kukkolni öket...
  • CSOCSO
    #330
    ez az esti live nézés is hatalmas faszség..bazzeg mutattak belőle vagy 5 percet... mivan ezekkel?????
  • Frank99
    #329
    ez akkor is égés...
    az bizony.
  • Pharaoh
    #328
    Hogy lehet egyszerre több kamerát is nézni?
  • dashed_
    #327
    na emmi vot???? sry
  • dashed_
    #326
    holnap este vagy holnap utan reggel {tvben azondta a faszi} hogy jon az igazi BB site es nem lesznek streem gondok sem.. kivancsi leszek
  • dashed_
    #325
    holnap este vagy holnap utan reggel {tvben azondta a faszi} hogy jon az igazi BB site es nem lesznek streem gondok sem.. kivancsi valeszek
  • dashed_
    #324
    holnap este vagy holnap utan reggel {tvben azondta a faszi} hogy jon az igazi BB site es nem lesznek streem gondok sem.. kivancsi leszek
  • Sephi
    #323
    Mondjuk ott egyet ertek veled hogy a stie szar de nekem akkor is teccik a show:)

    Jah meg meg valami!
    NAGY DURANAS emberek!!!!
    Aszitetek az RTL KLUB ezt turni fogja? Hat persze hogy indul a valos vilag! Kicsit copy vazz! gondoltam hogy ahogy egyik csinal valamit azonnal a masik is fog csinalni valamit ennek ellenebe! Nag szivatas ez a dolog higyetek el nekem.

    En nezem baszus cegbol a bb livot es nekem remekul fut nem tudom nektek miert nem megy, en ma mit tudtam lerohogni az nem nem igaz!
    Az a baj hogy a tv2 nem mutatja a jo jeleneteket!Olyanok voltak hogy az nem igaz!Es ma este semmit sem mutatak beloluk1 tok suxxxxxxxx
  • Frank99
    #322
    Akkó bazzeg NE csinálják!

    Nekünk csinálják, bazzeg!
    Kíváncsi voltam, mint aktív netező, hogy mi a pálya! EZ!
    Egy fos. lehet 2 hét múlva jó lesz.. persze
    de addigra elmúlik a varázs, amit a TV2-őn nagycsöcsű hülye k*va kis műsorvezető beharangozott...
    gyere, gyere, gyere közelebb, ááááá...

    hánynom kell...
  • Frank99
    #321
    ja, mire vége lesz, majd megmagyarázzák.
    vagy mi megunjuk...
    amúgy meg ki a szart érdekel, hogy melyik tetovált majom vagy hülye kis volr picér picsa nyeri a 15 millát?
    Holnap olcsóbb lesz a kenyér? Vagy a telefonálás?
    Többet viszek haza?
    Felmentenek Szegeden?
    :-)
    ugyan....
    Lenne a sajtónak és a médiának fontodabb dolga is asszem...
  • Ams
    #320
    sztem a viv.-nek van elég "ereje" hogy mindenki tudja nézni, csak a tv2-nek nincs rá pénze
  • CSOCSO
    #319
    hjaj haggyjuk má a számokat azok napi adatok nem az hogy egyszerre... szerointetek melyik a nagyobb szám a napi vagy az egy csúcs??? of korsz hogy a napi... szal inkább azt mondja a sajtó
  • zaki
    #318
    mind1 csak kitalálnak valamit...
  • Frank99
    #317
    most olvasom, valami 48000 ember kiakasztotta a szervert, holmi light verzio fut..
    Öcsém, az előzőnél több százezren nézték.
    Ha nem tudjuk bekapni a sajtot, hiába nyitjuk nagyra a csőrünket, kedves Nagybratyi STÁB!!!
    Ez egy egy NAGYKAKI, valami
    BIGSHIT!!!
  • Frank99
    #316
    ugye.
    ADSL-nél nem jön be a videó
    MIVEL nézzem itthon bazzeg, bérelt vonallal???

    Elbaszott szerkesztés, nagy szájú pénzeszsákok színvonaltalan, fos produkciója!

    Lehet köcsögölni nyugodtan!
  • zaki
    #315
    24 percet nem tudtam normálisan megnézni, nemhogy 24 órát
  • zaki
    #314
    méghogy napi 24 órán keresztül lehet követni a Big Brothert...
  • zaki
    #313
    jól el van baszva ez a netes Big Brother
  • Frank99
    #312
    hülye picsák, meg kis buzik, akik ráérnek 3 hónapig baszni a nénikéjüket valahol,
    estleg távol a családjuktól, a gyereküktől.
    A weboldalról meg annyit, hogy ennyire színvonaltalan, és lassú oldalt már réregn láttam.
    Megmutatta a Vivendi hogy mit tud.
    Nem mintha a Fatávot szeretném, de ekkora malőrt..
    Nem kellene körül nézni egy kicsit, hogy úgy sacc/kábé hányan nézték máshol a szervert az előző NagyBátyó showknál?
    LÁMÁK...
    legalább 100 szoros szélesség kellene, hogy az ÁTLAG magyar (ls. modem max ISDN) nézhetné.

    LÁMÁK!!!
  • zaki
    #311
    tele van a faszom
  • dashed_
    #310
    nalam egy oraja ez meg ment => mms://213.163.15.121/XBBStream2
    de most semmi :(
  • zaki
    #309
    császtok

    megy nektek a kamera? mert nekem nem nagyon...
  • CSOCSO
    #308
    ehh de jó
  • dashed_
    #307
    pont az volt az elo
  • CSOCSO
    #306
    ma este 22:45 kor élöben..hahh komoly tegnap is ezt mondták..nemtom én semmit élő adást nem láttan csak ganxstáék pofáztak
  • The Garrett
    #305
    van csati #bigbrother.hu
  • CSOCSO
    #304
    nemtom ti hoyg vagytok vele..nekem tetszik..mondjuk én ugy nézem hogy beleélem magam milyen lenne ha ott lennék..szvsz kurva nagy buli lenne..persze ez lapos:) feldobnám egy kicsit a hangulatot:))) még egy külön csatit is elbirnék ennek a műsornak.. egész nap csak az megy:)
  • Ron Ragm
    #303
    nem akarják hogy afórumokba mindenfélét írjanak;)
  • The Garrett
    #302
    rükrüzni=tükrözni
  • The Garrett
    #301
    ja ja letölthető 3 másik judit zuhanyzik videóval együtt a http://www.valosagshow.hu/ címről.
  • The Garrett
    #300
    Lehet ezt rükrözni valahogy egy másik szerverre? Meg kéne tudni hogy lehet e mert akkor tudok olyat aki feltenné így saját bika szerverére és tudnánk nézni remélhetőleg rendesen...