2892
BigBrother, ValóVilág, A Farm
  • xido
    #2892
    nabazmeg törölték...épp le akartam menteni
  • xido
    #2891
    vittem..isten vagy:)
    mondjuk én rtl2 meg supertv2-n nyomatnám nonstop ismétlésként a netes vágatlant:)
  • Irodeak
    #2890
    http://www.youtube.com/watch?v=yb0c8k_ELUI A BB 1. szériájának összefoglalója! :) Akit érdekel nézze meg!
  • kabel15
    #2889
    Ja itt: ITT
  • kabel15
    #2888
    Szavazzatok Zsófira
  • Kiado
    #2887
    Újra VVVV
  • rcstuning
    #2886
    A legelső Big Brothert nem lehet valahonnan letölteni? Nekem mp3-ba megvan elég sok "jelenet", de video file-ok kellenének.
  • AnuluWork #2885
    Nem lesz új VV?
  • winnie
    #2884
    mélységesen egyetértek. minnyá jön úgyis a kísértés, plusz a félelem faktor...
  • Aramir
    #2883
    Lehet kint igen, de idehaza?
  • winnie
    #2882
    vannak jó valóságshow-k, olyanis van, amit te is néznél.
  • Debi
    #2880
    A Farm:DDDDDDDDDDDDDD
  • Ben C
    #2879
    én élőben láttam amikor vitték el ...
  • PREMIERE1
    #2878
    OKIIIIIIII! :)( LOL!
  • Bucser
    #2877
    Mit kell a füvön megvizsgálni?:D HA fű hát fű... törvényellenes...
  • Bandee1987
    #2876
    Ja, ezt olvastam :)
    Okiról van szó :)
  • PREMIERE1
    #2875
    Nincs rendőri őrizetben, így szabadlábon védekezhet az a televíziós valóságshow-kból ismert férfi, akit kábítószer-terjesztésen értek tetten a hétvégén Nyíregyházán – jelenti a HavariaPress.

    A szabolcsi megyeszékhely rendőrei vasárnap éjjel, egy sóstófürdői rendezvényről állították elő a 36 éves mezőtúri férfit. A nyomozók éppen akkor érték tetten a Való Világ 1 című tévéműsorból ismert „„sztárt”, amikor az kábítószergyanús cigarettát kínált két helybéli tizenéves lánynak. A kábítószerrel való visszaéléssel gyanúsított férfi kihallgatása után jelenleg szabadlábon van, a nála talált droggyanús anyag szakértői vizsgálata pedig még tart.
  • winnie
    #2874
    engem is, de ez ellen nem lehet mit tenni, ha egy csomóan rá vannak erre az egészre kattanva:( az a gáz, hogy a ker. tévé nem merik bevállalni, hogy kipróbálják, hogy más műsorra lenne e igény, inkább maradnak a tutinál, amit előre lehet jelezni, hogyhozni fogja a nézettséget. ez a lufi is ki fog pukkanni. valamikor
  • Ramore
    #2873
    Németeknél olyan Bigbrother fut, amelyikben három csoport van: gazdagok, átlagosak és túlélők.

    Elég LOL!
  • Ramore
    #2872
    Egyszerűbb ráküldeni egy prostit, az neki nagyobb sokkhatás lenne, mint egy kaukázusi kutyus.
  • I.C.ram
    #2871
    Inkább adnának valami érterlmes műsort helyette főműsoridőben!

    Az bosszant ebben az egészben, hogy erre van még igény!
  • Shaman
    #2870
    :-p
  • winnie
    #2869
    nézzen=nézzem:)
  • winnie
    #2868
    miért ne jöjjön. sikersztori, nagy nézettség, hülye lenne az rtl, ha nem hozná. nekem nem fáj, nem kötelez rá senki, hogy nézzen.
  • I.C.ram
    #2867
    Na, ma láttam a reklámot, hogy jön VV4... fasza! Esküszöm elkapom ezt a Kolosi köcsögöt és egy kaukázusi medveölő kutyával szétkuratom a seggét.
  • Voltan
    #2866
    De qrvára unjuk mi is.
  • winnie
    #2865
    egy csendes vígjáték, semmi extra, de kedves film
  • Vaxi
    #2864
    az életfogytig jó filmenk ígérkezik!
  • Vaxi
    #2863
    megértem. csak egy kicsit unom, hogy 2 éve ezzel van teli a sajtó. Tudom, akinek nem tetszik ne nézze. Csak azért már 1 is elég volt belőle, és asszem még VV4is lesz... király...
  • winnie
    #2862
    ? a valóvilág szerint nincs film este? hol élsz te? a filmek az rtl-en csak a barátok közt után szoktak kezdődni.

    mellesleg, ha valaki olyan botor, hogy kereskedelmi tévén néz filmet, akkor csak a heti kínálat: hatodik érzék, shrek, wild wild west, james bond: a holnap markában, a játékos, gattaca, arizónai ördögfióka, pillangó, sebhelyek, életfogytig stb.
  • Vaxi
    #2861
    Ne haragudjatok. Fel kell tennem ezt a kérdést:
    Aki szereti ezeket a szarokat...
    NEM UNJA, MÉG HOGY CIRKA 1 ÉVE ESTE NINCS EGY ÉRTELMES FILM, HANEM AZT KELL LESNEM, HOGY 2 KISRIBI NYARVOG, vagy sír a sarokban, esetleg veszexik egy szépfiúval???
  • winnie
    #2860
    a műsorban is elmondják, szóval a néző jólértesült.
  • Laalee
    #2859
    mondjuk kár hogy igy már tudjuk a poént előre :D
  • winnie
    #2858
    ez offtopik, egy angliában ment valóságshow-t itthon alámondással vetítenek majd. mint a 80-as évek:)
  • Alien
    #2857
    ehh
  • Ch_Slater
    #2856
    ezt találtam az rtl honlapján. Petició a való világ ellen
    érdekes, de én aláírom :))
  • Daniel
    #2855
    Álíótojag szerptemberbe!
    De 100% lex mert ismerősöm ott dolgozik és mondta...
  • PLackó
    #2854
    Itt jól néz ki pandora.NEM???
  • PLackó
    #2853
  • Aramir
    #2852
    Hát ez LOL!