200
En speciel ruhellem, es most volt az evnyito
  • gbgamer
    #200
    ígyvan... csak a közösségért jó, plusz mint a tanárok is elmondják télen jómeleg van xD és valahol elkell ütni a eggelt plusdlelőtöttt (nemminthamáshol nemtudnám)
  • dani910
    #199
    A suli szar...Egyedül talán a közösség jó, már ahol...
    Kezdjük ott hogy ki szeret korán felkelni? Aztán ki szeret órára beülni? Szét unom a fejemet a sok hülyeségtől. Pl. bioszon a mittomén milyen tibeti xy állatkának hány foga van elől, hátul, oldalt meg másik oldalt, ja és hogyan szaporodnak és hányféle retket esznek meg. Kit érdekel, és mire használjuk mi ezt az életben? Semmire...Magoljuk be a leírt oldalakat, doga aztán mindenki elfelejti. Ezért hülyeség megtanítani, mert úgyse jegyezzük meg, mivel semmire sem kell használni az életben. A tanulnivalók nagy része olyan hogy soha többé nem kell használnunk, és elfelejtjük. Sok értelmét látom...
    Csak a magolás és kész! Egy átlag gyerek akinek le kell ülnie megtanulni a dolgokat, és mondjuk nehezen is megy neki, az ezt nem bírja...(én se)Ezt a magolást elfelejthetnék mert úgy is elfelejtjük amit bemagoltunk! ...
  • chhaya #198
    engem érdekelni szokott, amit magyaráz a tanár. viszont a sok hülyeséget megtanulni és vizsgázni.. azt már nem értékelem annyira. :) meg persze haverok is ott vannak egy rakáson.
  • csgj
    #197
    a mi osztályunk is naon szétesős... :( (11.-be mek) Á, most nézem, hogy 2005-ben írtad xD lol...
  • 89
    #196
    nem vágom...haverokkal bármikor találkozhatsz...nemcsak suliban
  • chhaya #195
    nem. nem tanulni szeretek. :D
  • cucmalajmc
    #194
    én tavaly voltam így. újközösség stb. még most sem ismerek senkit... csak a nevüket tudom.
  • highlander15
    #193
    Én most megyek középsuliba,és igen várom,de el leszek kapva rendesen,mert már nyárra is kaptam kötelezőt,kettőt is:-):-(
  • Magnumrolcsi
    #192
    mint a bűn
  • cucmalajmc
    #191
    én is szeretem.
    nálunk is megvannak a csoportok...4 db is.
  • ffxi
    #190
    stréber -.-
  • chhaya #189
    én is szeretem. hiányzik már. minden nyár végén ezvan, nagyon mehetnékem van. :)
  • hen-tes
    #188
    szeretem
  • Darkboy
    #187
    na tudtam hogy az én hozzászólásaim után nem sokat fognak írni =)
  • Darkboy
    #186
    nekem csak volt és őt is imádták!
  • Braveheart
    #185
    Én a helyi gimnáziumba járok és végzős vagyok. Nagyon furcsa osztályom van... Már 9. évfolyam első hónapjában kialakult 3 csoport, és ezek azóta ki nem állják egymást. Akkora ellentétek vannak köztünk... és totál közömbösséget mutatnak egymás iránt, senkit nem érdekel hogy mi van a másikkal... nekem van 3 jó barátom, meg vagy 5 haverom az osztályban, aztán le se szarom a többieket olyan szinten unszimpatikusak. A tanárokról nem is beszélve, viszont van 1-2 rendes köztük. Őket is meg leeht érteni. Édesanyám is tanár, de őt imádja az osztálya... szóval vannak kivételek
  • Darkboy
    #184
    Osztály fele gyík! :-(

    A sok szar közé bemenni... Tanárok is nagy köcsögök.... Jó hogy ezen a héten suliba se mentem :DDD
  • Darkboy
    #183
    Utálom!
  • Gabesz amd64
    #182
    Mit nem tudsz?jah hogy nem is jársz suliba?
  • Johnyy
    #181
    én nem tudom mien az ... :)
  • malison
    #180
    Szintén
  • Gabesz amd64
    #179
    Utálom
  • Skiper
    #178
    azaz!
  • CLINT EASTWOOD9
    #177
    Adsz egy kis pénzt az orvosnak és kiisír!
    Vagy legyél jóba vele!
  • khamwass
    #176
    Geciek!!!!! Elcsúszott waze
  • khamwass
    #175
    _______
    I
    I
    I______
    ......I
    ......I
    ______I
  • [HUN]PAStheLoD
    #174
    én így harmadikra kezdtem méginkább megkedvelni a közösséget , és mégjobban utálni a rendszert .. a szart amit tanítani próbálnak , a mentalitást , a haszontalanságot , a céltalanságot .. és a logikátlanságot ..
  • nemcsakfeel
    #173
    lol. volt regebben egy ilyen topik, de kitiltottak.
    ujsagban is volt a forumrol screenshot...
  • Alien
    #172
  • Punkerwork
    #171
    lol
  • Joint
    #170
    cso valaki nem tud szerezni orvosi igazolast?
  • CSOCSO
    #169
    sulit szeretni:) en a gimit imadtam. .oke.. tanulni nem jo dolog.. de az emberek akik ott voltak es azokkal amit muveltunk minden nap.. pff.. uber volt!!! soot mar altalanosban olyanokat muveltunk hogy elmeselni se tudom..eszmeletlen kiraly volt!!! az altalanos volt az amit szinte visszasirtam! most meg a gimi... es az altalanos:) szal a tanulason kivul szamomra 10 pont volt az egesz...
  • nemcsakfeel
    #168
    te is vietnámban voltál ?

    amúgy nem olyan rossz, csak a kis köcsög tanárt raknák vagonba és vinnék "táborozni", meg pár köcsög gyereket. ennyi.
    a többi jóak. ja meg több csaj is kéne évfolyamra. ennyi.

    nem kell felgyújtani!
  • The Garrett
    #167
    lawl :D pff nemlehet törölni? :) kezdek elpirulni
  • nemcsakfeel
    #166
    diszkó patkányokkal voltam így..
  • PResident Evil
    #165
    :DDD
  • littleNorbi
    #164
    Utálom, gyulladna fel !!!
  • SLICK
    #163
    nem szeretem
  • CLINT EASTWOOD9
    #162
    utálom a sulit ő is utál engem
  • BlackWolf
    #161
    utalom a sulit de spanok miatt elviselheto ,amugy mocskosul kocsog es szemet tanaraim vannak :)