100
Háziállatok kínzása, elpusztítása
  • Sir
    #16
    MInden ejjel nyomsz egy kis pillanatragasztot a zárjába , tuti értékelné a dolgot , esetleg beletörsz még 1-2 gombostüt is :)
  • Bruce Lee
    #15
    az ilyennel nem kell sokat szarakodni szvsz ..
    pár naponta úgy éjfél után bebaszni az ablakán egy féltéglát, ráerősítve egy üzenetet csak ennyivel:
    "Ne bántsd az állatokat. Figyellek".

    Fogadjunk hogy a 2., 3. tégla után gondolkozni fog mielőtt bánt egy állatot. ;o)
  • CSOCSO
    #14
    vagy egy kis anthraxot:)
  • Lteebee
    #13
    Vagy minden nap levágsz az emberünkből 1-2mm-t.
  • YMan
    #12
    hát személy szerint valami oltári kibaszást csinálnék vele. vagy olyan zaklatást amibe beleőrül. vagy csak szimplán változó időnként pl. egy nagy kosár szemetet beborítani a keritésén. de az is jó módszer hogy a postán fake feladóval feladsz tértivevényesen pár ezer forintért egy nagy csomag haszontalan hulladékot.
  • Rincewind
    #11
    Ne nézz hülyének, annál több dolgot megértem már ebben az életbnen! :/
    A macskáért nyilván nem lehet odamenni, de mint írta alább a srác köpköd és anyázk a gyerekekre! Bemész a rendőrségre ''kicsit feltupírozva'', hogy veszélyt jelent a környezetére és félted a gyerekeket. Azonnal ki fogják vizsgálni a dolgot. Mindent el lehet érni, csak előtte gondolkozni kell, ami úgye sokaknak nem az erős oldala... :)
    Amúgy én se szeretem a rendőröket (sajnos volt már dolgom velük párszor), de hülyeség azt hinni, hogy mind korrupt és úgyis szarik az emberre!
    Szerintem el lehet mindent intézni civilizált ember módjára is (ez nem feltétlenül a rendőrség, lehet bármi) aztán majd, ha úgy nem sikerül, lehet gondolkozni máson! Amúgy tőlem felrobbanthatja a házát, feldarabolhatja az öreget, nagyon nem érdekel, csak a véleményem fejtettem ki az ilyesféle dolgokkal kapcsolatban... ;)
  • CSOCSO
    #10
    fogj meg egy állatot kötözd a hátára a palit is kösd ki és verdl el a macskát a hátán..tudom hogy ez is állatkinzás de hogy többet még macskára sem majd nézni az tuti
  • Dynamic
    #9
    oda kell menni kész téynek elé állítani, hogy TUDJÁTOK hogy agyonütötte a cicust.Ha szerencsétek van akkor megfelelően fog reagálni és nem árt a kéznél egy diktafon.Ha esetleg rendőrségen nem is lehet mit kezdeni a felvétellel legalább te tudni fogod és jogos lesz a két kurva nagy füles.Én legalábbis biztos, hogy elverném mint a rongyot.
  • CSOCSO
    #8
    jut eszembe.. hülye öcsém kapott husvétra egy kacsát meg egy csirkét.. az a hülye meg elverte őket a cumisüveggel:)))))))))))))) jön a kölök a guruluojárkálójába és mutatja hogy nem hápog:)LOL sajnáloma dilis a csóri állatokat..de elég bizar hogy kinyir egy pár éves kis csecsemő két állatot és utána még szeretgetné őket csakhát nem csipog/hápognak..
  • The Garrett
    #7
    most lelőtted a poént legalább röhöghettünk volna egyet... de komolyan a rendőrök nagyívben szarni fognak rá.
  • CSOCSO
    #6
    mond azt hogy megeröszakolta macskát miután a saját fejéhez verte a macska fejét majd ezek után megette.. tuti beviszik az dilisekhez:)
  • Garfield
    #5
    Szerinted mit fog mondani a rendőrség, amikor bemegy a rendőrségre azzal a szöveggel, hogy feljelentést szeretne tenni, mert a szomszédban lakó vén trottyos agyonütötte a macskájukat? Csak úgy képzeld el a szitut...
  • Lazarus
    #4
    láncfűrészt az öreg arcába!!!
  • The Garrett
    #3
    Attól függ hol verte egyon a macskát. Ha a ti birtokotokon akkor pl birtokháborítás is. DE ha a macska bement az ő telkére akkor már nehezebb a dolog...
  • Rincewind
    #2
    Szólsz az illetékeseknek (rendőrség, orvos, ha tényleg gyogyós az öreg), majd ők elintézik! Az önbíráskodás soha nem vezet jóra... :/
  • Z
    #1
    Sziasztok!

    Azért nyitottam, mert egy öreg sick-fuck - akit mellesleg mindenki utál abban a faluban, ahol a telünk van - agyonverte a macskánkat, és tanácsot kérek, ill. a véleményekre/tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Nem nagyon vagyok állatbarát, de ezt a kis dögöt nagyon szerettem, és akivel egy telken lakik az öreg, azt mondta, hogy az a vén geci agyoncsapta a maccsot. A vén geci amúgy már mások macskáit is agyonverte, meg kurvaanyázik, és köpköd a bicikliző gyerekekre, szóval kicsit idegbeteg is.

    Mit lehet ilyenkor tenni, mert:
    1. Nem biztos, hogy ő tette (mindaddig ártatlan, amíg be nem bizonyosodik...)
    2. mégsem mehetek oda a fém bézbólütővel, hogy pépesre verjem az öreg faszkalap lábait, miután meghívtam egy hashajtós fröccsre.

    Remélem tudtok valami okosat mondani, hogy mégis mit tehetnék. Bár a macska már támad fel (nincs ressurrection spellem), de ha megfelelően a tudtára lehetne adni, hogy olyasmit pusztított el, ami a családomnak fontos volt, akkor talán nem tenne többé ilyet.

    Köszi