100
Háziállatok kínzása, elpusztítása
  • hen-tes
    #60
    óóó, a gyerekcsínyek ;)
  • PREMIERE1
    #59
    Köcsög magyar bíróság!

    "Tíz hónap felfüggesztett fogházbüntetésre ítélte gyorsított eljárásban a bíróság azt a kiskunfélegyházi férfit, aki múlt pénteken kalapáccsal verte össze a zsákba dugott kutyáját – adta hírül a HavariaPress.
    Magyarországon ő az első, aki állatkínzás miatt ilyen szigorú ítéletet kapott. A korábban már erőszakos bűncselekmények miatt többször is büntetett ember azért szakította be az állat koponyáját, mert így akart megszabadulni tőle. A bűnösségét a bíróságon beismerte, és tudomásul vette az ítéletet. Mellékbüntetésként 50 ezer forintot kell fizetnie. A szabadságvesztés végrehajtását két évre felfüggesztette a Kiskunfélegyházi Városi Bíróság. Az állat állapota egyébként jelenleg is válságos, a koponyáján keletkezett sebeken kilátszik az agyburok." MNO

    Hogy a kurva anyjukat lehet egy BÜNTETETT ELŐÉLETŰ (tehát visszaeső) "embernek" (?) CSAK felfüggesztettet adni? Milyen ország már ez? És az a nevetséges 50000 forintos büntetés! Hihetetlen mi megy itthon ...
  • Loogan
    #58
    Én nem igazán vettem részt ilyen kegyetlenkedésekben, úgyhogy nem veszem magamra.
    Maximum a kisgyerekkori kiváncsiságból elkövetett állatkodásokban volt részem. (pl. mentünk békára vadászni csúzlival, cserebogarat röptettünk, stb.) De semmi rosszindulat nem volt bennem 7-8 éves koromban, csak hajtott a gyerekösztön. Bele se gondoltunk, hogy rosszat csinálunk.
    Uncsitesómék tényleg elég gázosan nyomták: csigaégetés benzinnel, macska farkára konzervdoboz kötözés, stb.
  • shaba23 #57
    nah, viszaolvastam:)
    lehet ezt az elmés hozzászólásomat törölni
    (bár a tartalmát még mindg rávonatkoztatom bármely állatkínzóra!!!)
  • CoolStuff
    #56
    Nem ő kínozta...
    Legalábbis remélem!!!
  • shaba23 #55
    most erre mit mongyak te fasz....
    legyél erre büszek...geci állat vagy, ha ebben leled örömöd, ha rajtzam múlna, megdöglenél...
    ha nem akkor sry...ű
    de mivel a megbánásnak jelée nem tűnt ki írásodból, ezért mélységesen lenézlk...
    ennyi...

    öö de lehet, hogy csak az unokatesódat kínoznám meg, és veled nem van bajom :)
    majd holnap, ha kijózanodtram, nmegpóbálom más szemmel nézni a dillemmát...
  • Loogan
    #54
    Állatkínzásról Punker tudna mesélni.
    PUNKER HOL VAGY???!!!
  • Loogan
    #53
    Anno unokatesómék fogtak egy verebet. Kicsit beteg volt az ártatlan, úgyhogy el tudták kapni. A petárdát rákötötték lábára, és elengedték. 3-4 másodpercig repült ahogy csak tudott, de azután pukk... Hát elég szarul nézett ki.
  • Tuvok #52
    a gyors halál relatív, 3 sec alatt is lehet kegyetlen kínokat átélni :D
  • Tuvok #51
    az
  • Nefasturris
    #50
    Érdekelne mi lett a történet vége amiért a topic létezik...
  • CoolStuff
    #49
    Tuvok!
    Te ezt kitől kérdezted?
    Vagy ez csak általános kérdés volt?
  • Brutal
    #48
    Nem akasztanám fel,mert az gyors halál lenne....
    Alkalmaznám az ősi kínai kínzásművészeti ágat,aminek a neve találóan az "Ezer Vágás"....
    Apránként és kíméletlenül...
  • Robbb
    #47
    ...nám
  • Robbb
    #46
    Mocskos dolgok ezek.És felakasztamám mindet az első fára!
  • Tuvok #45
    Szvsz az állatkínzókkal pont ugyanazt kéne megcsinálni, amik ők az állattal . Szegény pára pont ugyanúgy érzi a fájdalmat, a kínt ahogy az ember, utóbbi meg visít, ha elvágja az ujját, akkor a kutya meg élvezi, ha autó után kötik ??!
  • CoolStuff
    #44
    Ezek sztem osztódnak!:DDD
    Valami új vegyi fegyver kéne, ami csak az embereket írtja ki...
    Az atom azért nem jó, mert a területeket később nem lehetne használni, inkább napalm kéne oda!:)
    Asszem, ha az én macskámat enné meg valaki, én is megsütném a fickót, de előbb húskloffolóval adnék neki...
    Nem vagyunk fasiszták!:DDDDDDDDD
  • Glpetyus
    #43
  • steweee
    #42
    az ÖSSZES kínait meg hasonló kis ázsiai tetveket kiírtanám!!!!! atomot nekik!!! csak az ott élő állatokat sajnálnám, de azokat nagyon. a köcsögög itt miskolcon is megeszik a kóbor kutyát+macskát, még akkor is ha látni az állaton hogy van gazdája, csak legfeljebb kiszökött!! halál az ilyenekre! meg hozzátenném, hogy micsoda egy impotens szarrágó banda lehet, ha mindenféle csodaszerre szükségük van hogy felálljon nekik!aztán meg bemesélik maguknak a kis buziságaikat, medveepe, medvehere, orrszarvúszarv stb.. hogy döglöttek volna már ki mindannyian!ha ilynen impotensek, hogy tudnak így szaporodni????
  • steweee
    #41
  • CoolStuff
    #40
    Sztem azt kéne ezekkel csinálni, amit ők csináltak az állattal!
    Pl pár éve voltak azok a biztonsági őrök, akik kocsi után kötöttek egy kutyát, és több kilóméteren át vontatták...
    Én ezekkel simán tennék ugyan ilyet!
    Lehet, hogy ez durván hangzik, de ilyen emberekkel nem lehet szép szóval megbeszélni a dolgot...
  • CoolStuff
    #39
    Hali!
    Én is Vikinggel értek egyet!
  • Bruce Lee
    #36
    de, csak masik mondat mellett, és az ilyet még viccből sem tartom viccesnek ;o)
  • Factor_007
    #35
    Egy akkor pofont kéne adni neki hogy másnap estére se keljen föl
  • Gery1980
    #34
    Ne vedd már komolyan a dolgot.Csak beírtam!Nem látod a smilet???
  • Bruce Lee
    #33
    szerintem meg az állatodért egy másikat megölni - ez a legnagyobb fa***ág amit csak lehet csinálni.
    itt pont arról van szó hogy nem szabad bántani az állatokat.
    amugy is az a másik állat mit tehet a gazdája hibájáról, hm..?
  • Gery1980
    #32
    Szerintem vérbosszút kell álnod!

    1.Ha van valami háziállata egyértelmű mit kell tenned.Likvidáld a kis dögöt!
    2.Ha nincs állata akkor nincs más választás, hulljon a férgese, az öreget el kell altatni!(Ebben az esetben javasolnám az álmában történő hárágyujtást.Ha ügyesen csinálod balesetnek tűnik a buli, és simán megúszod)
  • Bruce Lee
    #31
    Ferkoka
    Bruce Lee: mit csináljak? állandóan kukkoljam, hogy mikor ver agyon egy macskát, és akkor csapjam szét a fejét?


    nem, én nem ezt mondtam :)(lásd lejjebb)
    viszont te tudod hogy mit csinált, ő tudja hogy mit csinált, meg lehet oldani a dolgokat tanu nélkül is.
    Sőt még azt sem tudja majd hogy te voltál, gondolom nem pont a te macskátokkal bánik így, hanem ált-ban az állatokkal.

    Azt az ominózus filmet én nem láttam, de régebben adtak le egy műsort a TV-ben (még jópár évvel ezelőtt), azol premierplánba mutatták az egészet.. (medvés téma)
    Azóta sem sikerült elfelejtenem .. :(((
  • Mike at home
    #30
    levagni a toket - kasztracios komlexus
    meg is lehetne állítani azoknak a korcsoknak a szaporodását... - eugenetika -> fasiszta

    rage - nem lattam azt a felvetelt, de szivesen megneznem, neked megvan?
  • Mike at home
    #29
    szia Ferkoka
    tudtad, hogy milyen kiraly ember vagy?
  • rage
    #28
    Viking szerintem látta azt a filmecskét, ahol megnézhettük, hogy szabadítják meg a medvét ezen szerveitől

    Aki szerintem látta ezt a felvételt, nem csoda, hogy enyhén ideges lesz.
    Eszébe jut ilyesmi ,akkor is, ha egyébként se nem perverz, se nem fasiszta...
  • Mike
    #26
    fasiszta
  • Mike
    #25
    Mondjuk az emberírtást rajtad kellene kezdeni. Nem lenne nagy veszteség
  • Mike
    #24
    Bazze te siman perverz vagy!!!
  • Mike
    #23
    aztán ülnél a sitten jó tiz évet
    és semmiben sem különböznél a cigóktól, akik ugye a legapróbb nézetelkor is simán leszúrják egymást.
  • Viking
    #22
    Másik kedvencem a kínaiak... Jajj, hogy a medveepe meg a medvetalp POTENCIANÖVELŐ! Hozni kéne egy ilyen törvényt, hogy ha valakinél medvetalpat vagy medveepét találnak, azonnal levágják a tökét, de úgy mindenestül... Talán meg is lehetne állítani azoknak a korcsoknak a szaporodását...
  • Viking
    #21
    Én az ilyen emberre rágyújtanám a házat legszivesebben... Merthogy: az ok hogy az állatok egymást ölik táplálékszerzés okán... Az is ok hogy az emberek egymást ölik (sőőt, bár tennék többen!), de az hogy egy vén szarzsák agyonver egy macskát, én spec rágyujtanám a házát MINIMUM... De inkább kínhalált az ilyeneknek!
    "Megöltél egy macskát? Igen? Nos akkor most szépen levágjuk egy ujjperced... De persze szép lassan fűrészelgetve, hagy szenvedj miatt!"
    Az a legjobb az egészben, hogy annakidején ki terjesztette el a macskákat? Jajj csak nem az ember! Nem az állatokat kéne irtani a mai szép új világban hanem az embereket!
  • Bruce Lee
    #20
    nem akarlak megbántani de más bocsi, ez lúzerség..
    Tenni igazándiból nem tud semmit az ember, legfeljebb annyit, hogy számolva a veszteségekkel több macskát tart meg....

    Már hogy a fenébe ne lehetne tenni vmit? Lentebb azért olvasható pár hasznos tanács, az nem megoldás hogy beletörődtök és hagyjátok hogy írtsa/kínozza az állatokat .. :(
  • Jano
    #18
    Sajnos nem tudok tanácsot adni az esetre. Szomorú, hogy az ilyen emberek szabadlábon vannak.
  • Mike
    #17
    ma már azt hiszem van állatvédelmi törvény