100
Háziállatok kínzása, elpusztítása
  • Willenbrock
    #100
    Büntetéstopik ULTRA-ban látható néhány borzalmas állatkínzó videó.Macskákat és mosómedvéket lehet látni,élve nyúzás stb.Egyszer bele néztem hogy lássam mire képesek némelyek,borzalmas undorító dolog.
  • Cuchulainn
    #99
    Hoi
    A vega állatvédőség a létező egyik legnagyobb önámítás. Persze, ha valaki megveszi a boltban/piacon a vegetáriánus kaját akkor utána könnyű elhitetnie magával, hogy ő akkor most senkinek és semminek nem okozott szenvedést. Csakhogy persze ahhoz, hogy te mondjuk krumplit ehess, ahhoz előbb fel kellett szántani a mezőt, be kellett vetni, öntözni, permetezni kellett, le kellett aratni, el kellett szállítani, raktárban tárolni, újra szállítani aztán a boltban kihelyezni, hogy megvedd.
    Szerinted eközben hány ezer vagy millió állat pusztul el? Madarak, rágcsálók amiket vagy a fészküket bedarál a kombájn, vadállatok, amik kajálni tévednek be a földre és kilövik őket, rovarok és társaik amiket elpusztítanak a növényvédőszerek (és nem csak a "kártevőket"), a raktárakban a rengeteg megmérgezett egér, patkány és más "kártevő" amit távol kell tartani a terméstől...ez mind azért, hogy te kenyeret ehess. Ezek után úgy tenni, mintha minden állatokkal kapcsolatos probléma megoldódna azzal, hogy vegák leszünk egyszerűen szűklátókörű és ostoba.
    Elkerülhetetlen, hogy más élőlényeket elpusztítsunk ahhoz, hogy életben maradjunk, egyszerűen ilyen a világ. Viszont nagyon nagy a különbség aközött, hogy valaki megeszi a húst, és aközött, hogy valaki úgy dönt, hogy halálra kínoz egy állatot mert unatkozik, vagy mert nem tetszik neki. Ezt kéne megérteni...
  • xrm
    #98
    Miért kell különválasztani a háziállatokat ? Az összes állat szenved.. Meg álszenten azt mondani,hogy pl a ferdeszeműek de gonoszok megeszik a kutyát.Mi meg kétpofára zabáljuk az indiában "szent" tehenet! Az emberek többsége megeszi a húst amiért nagyüzemben irtják a tehenet,disznót(köztudottan jobban idomÍtható,jobban ragaszkodik az emberhez mint a kutya!!! ),szárnyasokat.
    Igaz ezeket "humánusan ölik" ... váá ,belegondolt már aki ilyet mond ??
    Az érdekes az egészben,hogy a legnagyobb hangú állatvédők többsége is megeszi a húst !!
    Én is megeszem...csak az nem tetszik,hogyha valaki nagy hangon védi az állatokat és közben többszáz állat pusztul el miatta évente. Tisztelet a kivételnek: vega állatvédők
  • jackcsabi
    #97
    Aki állatot kínoz, azt kívánom öt is ugyanúgy kínozzák meg. Ez egy szörnyü dolog, nem értem mért léteznek ilyen emberek akik képesek rá...
  • revizor
    #96
    bakker azt olvastam véletlenül, hogy "ne verjetek kínait" - ..hm
  • siily
    #95
    Ne vegyetek kínait!

    Aki állatkínzásról szerez tudomást, hívjon rendőrt! 3 éve bűncselekmény.

    Vegicsek, olvasgasd kicsit az alábbi hozzászólásokat, és matekozd ki, hányan kíváncsiak rád! Húzzál el erről az oldalról!
  • vegicsek
    #94
    Na, mégegy állatvédős topic...
    Seemi értelme azon kívül hogy kiszörnyülköditek magatokat...
  • Csaba42
    #93
    Én az állatkínzókat halálraítélném, de úgy végeztetném ki, ahogy megkínozta azt a szerencsétlen állatot! Sajnos sokan elfelejtik, hogy ők is érző élőlények, és szimpla tárgyként kezelik őket :(. Felháborító, gusztustalan, perverz dolog az állatkínzás, és nem kímélném ezeket az embereket!!!
  • siily
    #92
    Ne vásároljunk kínai termékeket!

    Belgium, Franciaország, Dánia, Olaszország, Görögország bojkottálja a kínai termékek behozatalát.

    Paul McCartney megfogadta, hogy soha többé nem lép fel Kínában.

    Ne vásároljunk semmit, amit Made in China/ Származási hely: Kína címkével láttak el!

    Több száz példányban kinyomtattam ezt a pár sort, és elkezdtem terjeszteni. Bedobtam postaládákba, kiragasztottam lépcsőházak kapujára.

    Bojkott!
  • skanky
    #91
  • endrow
    #90
    állatkínzók
    Na ez az ami felháborító és undorító. Ilyet tenni élőlényekkel. Mit szólnának hozzá, ha velük csinálnának ilyeneket?
    Erős idegzetűeknek sem ajánlom. Én a feléig sem bírtam megnézni...
  • Gabesz amd64
    #89
    Akkor csináljunk mi is poénból emberekkel!Majd jót nevetünk rajt...
  • Dzsini
    #88
    ezt már kitárgyaltuk párszor, és akkor is csak idegeskedés lett belőle a túloldalon... hagyjuk.

    azt kellene végre elterjeszteni, hogy az az oldal nem a valóságot mutatja be, és nem kellene kör-emaileket küldözgetni hogy szedessék le, stb... 5 éve online van az oldal, ennél lejártabb lemez már csak waldo, de őróla érdekes módon sikerült megértenie a világnak, hogy csak egy poénból készült kép.
  • Gabesz amd64
    #87
    De akkor mi értelme van?
    semmi!

    Na mindegy
  • tomsolo
    #86
    "ami ott van sikeresen félrevezet téged is"

    érdekes dzsini hogy ha a felháborodottakat sikerült sikeresen félre vezetni - és ez poénos, szerinted - akkor az aberrált, szado geciket meg akik bevadulnak egy ilyen új ötletre persze nem lehet... és ha mégis akkor az szintén poénos - szerinted...

    grat
  • Dzsini
    #85
    megvizsgáltad a képeket? egyetlen macska sincs bezárva vagy ilyesmi, be vannak irányítva egy akkora üvegbe amiben kényelmesen elférnek és le lettek fotózva. egyetlen állatnak se ártottak meg az oldal készítésekor.
    csak a nem-odafigyelés, és az, hogy azt látod amit látni akarsz, és nem azt, ami ott van sikeresen félrevezet téged is. nem vagy egyedül vele, és a felháborodással sem :)
  • Gabesz amd64
    #84
    De ha átverés is akkor se csináljanak ilyet egy macskával mert nem szeretem aki ilyet tesz egy macskával még ha poén is!

    Énis beraknám őket egy boroshordoba őket azt a lukon kaphatják a kaját italt.Azt majd nem röhögnének az tuti...
  • Punker
    #83
    2 évet? emberölésért se adnak annyit manapság.....
  • Dzsini
    #82
    ezaz, okos intelligens reakció. gondolom továbbolvasni nagyon nehéz lett volna.
  • Gabesz amd64
    #81
    Igazad van! a macska is szenvedett az öreg is szenvedjen bazz
  • Gabesz amd64
    #80
    összesenek kitekerném a fejét aki ilyet csinál vazz!
    Széjjel csettinteném a fején azt a befőttes üveget úgy hogy abba belerokanna...
  • Gabesz amd64
    #79
    Én egyszer megvertem egy egeret!
    a gépem előtt van a billentyű melett!
  • z0ty #78
    ezt nem értem... miért gondolja magát sok ember többnek egy állatnál? hiába vagyunk okosabbak, hiába tudunk sokkal több dolgot, mint az állatok, ugyanannyi jogunk van az élethez. ezek a primitív állatkínzók sajnos az állati szint alá süllyednek, hiszen nem ösztönösen, hanem tudatosan kínoznak és ölnek...
    megfelelő büntetés pedig mondjuk agyontaposás lenne egy elefánttal, kb akkor a nagyság és erőkülönbség macska/kutya-ember ember-elefánt között... (kétlem, hogy bármelyik primitív buzi kínozni merne a kutyánál nagyobb állatot...)
  • Taranov
    #77
    Illetve nem 2 évre, életfogytiglanra. Sajnos azért ez nem megoldható. A primitívséget büntetni kéne, komolyan mondom, már nagyon elegem van ezekből a parasztokból, mindent megengednek maguknak. Mikor falun nyaraltam, az volt a minimum, hogy labdával fejberúgták a macskát, kikötik mindenhol, de rosszabb esetekben agyonverik, felvágják a hasát...
  • Taranov
    #76
    Bugyiban agyonvertek egy kutyát.
    Pár napja az ablakból lőttek le egyet vmi lakótelepen, Miskolcon.
    Nem tudom mit, de valamit kéne már tenni ez ellen.
    Nem értem miért nem lehet egyszerűen lecsukni 2 évre az állatkínzókat...
    Amíg a tárgyalás folyik stb., szabadlábon vannak.
  • Hege11
    #75
    de rég nem járt itt senki...
  • Vlala #74
    elítélendő.
  • Hege11
    #73
    MI ez a topic???????????
  • Dzsini
    #72
    nagyon régi, átverés oldal - amikor megcsinálták világszintű felháborodás volt belőle, ők meg röhögtek :D

    mottó: egy újszülöttnek minden vicc új.
  • Punkerwork
    #71
    fake
  • AnuluWork #70
    Állatkínzás?
  • Voltan
    #69
    Igen! Öljük meg azokat, akik erőszakot szítanak!!!
  • Daza500
    #68
    Kérj tanácsot SoDI-tól.
  • Dzsini
    #67
    meg szervezzünk anarchiát! és világszintű összefogás a globalizáció ellen! :)
  • Lteebee
    #66
    És nácik menjetek haza!
  • Dzsini
    #65
    meg "akasszuk fel a szélsőségeseket" mi? :D
  • Noodlee
    #64
    Az összes állatkinzónak golyót a fejibe vazz!!
  • M0Dair
    #63
    A térdére jól rábaszni egyet Samu kalapáccsal!:D
  • Satchfan
    #62
    +büntetésként azért még eltörném minden ujját azzal a kalapáccsal.. egyenként
  • Lteebee
    #61
    Nem vagyok elégedett az ítélettel.

    Remélem, csak azért nem kapott letöltendőt, mert a bíróság fokozatosan akarja a köztudatba bevezetni, hogy
    "ILYENÉRT IGENIS ÜLNI FOGTOK GECIK!".

    Továbbá remélem, hogy valamit elkövet a következő két évben a rohadék és ülnie kell.
    És remélem, a sitten lesz egy-két az emberekben csalódott, megrögzött állatbarát cellatársa.