1135
border=0>



Vissza a jövőbe
  • LittleL
    #53
    ahh, megnézem, az még nincs meg kazettán. köszi.
  • Bandee1987
    #52
    Amúgy holnap délutánaz rtlk-n a vissza a jövőbe 1 lesz. (annak szólok, akinek estleg nincs meg vhs-en, divxben vagy dvd-n)
  • KG21
    #51
    írtam aláírásnak idézetet a filmből :)
    De várom már, pénteken tökéletes ráhangolódás lesz ezzel a bulira :)
  • Alien!
    #50
    logikus lenne,de mikor Biff visszalopja a Deloreant láthatóan nagyon rosszul van,a kivágott jelenetben pedig el is tűnik....
  • KG21
    #49
    Rohadt nagy ez a trilógia, nekem főleg a Biff karakter tetszik, ahogy rosszul mondja a szólásokat pl "lelőlek, mint egy kacsát" :D vagy amikor a gyerekek kérik tőle a labdát, és felkúrja egy teraszra :D És minden részben ráborul egy rakat szar :DDD De amikor lelövi Martyt és görnyedten röhögve mondja, köszönöm, köszönöm :))) Kúrva nagy! Meg amikor oldalra néz a kocsiban, és elsőre nem fogja fel mit látott, és tovább vezet... áhh bazz :DDD
  • AnuluWork #48
    Csakhogy! Martyék először a jövőből ugrottak a szar "jelenbe", viszont öreg Biff meg arról pontról ugrott vissza, ahonnan Martyék megváltoztatták a jövőt! Nincs itt sermmi baki. :)
  • I.C.ram
    #47
    ezekszerint mégsem érted, amit mondok :)
  • Shodan
    #46
    "Az első részben amikor Martz Dokinak odaadta a levelet a terroristakrol akkor Doki azt szettepte. A vegen megsem hal meg mert osszeragasztotta a levelet.De amikor szettepte, eldobta a fecniket a foldre.a masodik resz vegen viszont Marty visszament abba a korba es ezert Doki elajult es Marty hazavitte. Akkor Doki hogy szedte ossze az eldobott fecniket?"
  • Alien!
    #45
    én értem...de akkor sem stimmel,mert ha párhuzamosan van ábrázolva az egész,akkor időben ugyanannyinak kell eltelnie a múltban mint a jövőben a változásokhoz...És Biff a film szerint először csak '58-ban nyert....
  • I.C.ram
    #44
    De nem, mert a dokiék utána visszamennek a az almanacos idősík jövőjébe. Érted?
  • Alien!
    #43
    ugyanmár....ettől még alltime favorit a film,sőőőt...szenzációs,részemről sikítva rohantam megvenni,mikor újra kiadták.....

  • Alien!
    #42
    igen de biff még jó ideig nem csal az almanach-al tehát még a dokiék sem esnek bele abba az időbe....
  • mikszer
    #41
    Tényleg új szinkron van a DVD-n?
  • mikszer
    #40
    Ünneprontók.
    Ne a hibákat keressétek a filmben...
    Ha csak az kell: pl. baki az első részben: amikor Marty menekül a terroristák elől, és váltás közben bekapcsolja az időgépet. Előtte mutatják, hogy vált a kanyarban, és az időgép már be van kapcsolva! :)
    De nem technikai értéke van a filmnek, hanem művészi. Stim?
  • I.C.ram
    #39
    Az egész időutazás logikai bukfenc. Szal...

    Ahhoz, hogy a film hiteles legyen, ahhoz az kéne, hogy párhuzamos idősíkok legyenek, amik nagyobb változáskor tudják egymást befolyásolni, és így nyugodtan visszavihette a gépet, mert a másik párhuzamos idősíkban Biff, még nem kezdett el csalni az almanackal. Remélem érthető :)
  • Bandee1987
    #38
    jah, ezen én is gondolkodtam...
  • Alien!
    #37
    nemtom volt-e már de a 2. részben van egy logikai bukfenc...amikor a jövőben az öreg Biff ellopja az időgépet,és visszamegy a múltba odaadni fiatal önmagának az almanachot akkor utána nem vihetné vissza a deloreant a dokiéknak mert már az alternatív jövőbe kéne,hogy érkezzen....mondjuk ezt a stáb is érezhetet mert egy kivágott jelenet igazolja....
  • akyyy
    #36
    most lesz már láttam de jó film
  • I.C.ram
    #35
    reteken eleve nem nézek alapműveket, mert össze vissza vannak szabdalva :( kb 10-15 perccel rövidebb mint az eredeti.

    Rémálom az Elm utcában is csomó részt kivágtak, amitől olyan lett, mint valami tinihorror :(
  • OPM
    #34
    "Jennifert is más játssza"

    igen? észre se vettem

    nekem megvan a trilógia dvd-n, sajnos új szinkront csináltak hozzá, de így is a kedvenc filmem évek óta
    egyszerűen megunhatatlan
  • Serpa
    #33
    a klub leadja mind3 részt.
  • mikszer
    #32
    Sőt, Xboxman pár sorral lentebbi megjegyzéséhez (George McFlyt más játssza az első részben és más a 2-3 részben - Crispin Glover, ill. Jeffrey Weissmann) hozzátenném: Jennifert is más játssza: Claudia G. Wells (1. rész), valamint Elisabeth J. Shue (2,3 részek)
  • mikszer
    #31
    A harmadik részben, amikor lefényképezkednek az óránál, elindul a ZZTop Doubleback c. száma. És kiket láthatunk, amint játszák nagy beleéléssel? A ZZTop...
  • mikszer
    #30
    Érdemes megfigyelni a "Johnny be Good"-jelenetet is, amikor a zenekar gitárosa telefonál. A következőket mondja: "Chuck? Itt Berry. Marvin Berry, az unokaöcséd" (ergó Chuck Berry-vel beszél), és mutatja neki a számot, amit Marty játszik. Na, ezt a számot Chuck Berry írta... :)
  • Sephi
    #29
    "Mivan McFly? Nyuszi vagy?"
  • corleone
    #28
    eDonkey2000-el töltöttem le. Megvan az 1. rész, valamint a 2.-nak a fele. De a DC-n is elég sok helyről leszedhető (pl. tőlem, mikor fentvagyok valamelyik hubon).
  • Jano
    #27
    "Lorraine! Ha ilyen unokát szülsz nekem, kitagadlak!" :D
  • Jano
    #26
    "Szóval te vagy Joey bácsi? Jó lesz ha megszokod a rácsokat."
  • Jano
    #25
    Alapfilm(ek).

    George McFlyt nem ugyanaz játsza a kettőben?


    A magyar szinkron zseniális. Kb 47-szer néztem meg a jelenetet, amikor George a családi körben azt az idióta sorozatot nézni, közben Lorraine arról beszél, hogy "...akkor döntöttem el, hogy apátokkal fogom leélni az életemet". A sorozatban pont ekkor van egy csattanó, és George elkezd röhögni, mint az állat. Egyszerűen majdnem bepisiltem, ahogy röhög.
  • Xboxman
    #23
    Jaj ,honnan szedted le?Én átkutattam az összes film-es oldalt de nem találtam:(
  • ricky
    #22
    Honnan szedted le őket. Főleg a második rész címe érdekelne!!!
  • corleone
    #20
    Szóval le van töltva a film. Megnéztem a dzsippes jelenetet. Először amibe kapaszkodik, annak nem igazán venni ki a sofőrjét. Aztán átmegy egy másikra, annak a sofőrje hátra is fordul, de szerintem nem Spielberg. (Vagy kicsit átmaszkírozták :)))
    A zene persze megy a háttérben (Power of Love), s épp azon töprengtem, hogy ki is játssza, mikor tovább olvasva amit írtál, megláttam a szerző nevét. Copy a DC egyik hubjának keresőjébe, s pár perc mulva már a vinyómon van. Thx.
    Egyébként nagyon jó a film, kár, hogy mostanában nem igazán készítenek hasonlót.
  • Xboxman
    #19
    Ennyire nem érdekel senkit a téma?
  • Xboxman
    #18
    "Huey Lewis and The News. Ugye ők játszák a főcímzenét a Power of Love-ot és a Back in time-ot. Mikor az első részben Marty a meghallgatásra megy a Power of love-ot játszák kicsit keményebb felfogásban és a zsűri elküldi őket a fenébe ezzel a szar zenével. A zsűri maga a Huey Lewis and The News együttes és az énekes az aki azt mondja Martynak (végül is a saját zenéjére), hogy túl hangos."
  • Xboxman
    #17
    "Meg ez is kurva nagy húzás:

    Mikor az elso részben elindul az idoutazás, Doki a "Twin Pines Mall-ra" hívja Marty-t a kamerával (ikerfenyo parkoló-sétány, promenádé, ki mit akar). Innen indul az egész. Aztán kozben az oreg farmer tanyáján az "urbriganti" az autóval kidonti a két fenyofacsemete kozul az egyiket. Majd mikor visszaérkezik Marty 1985-be, siet a parkolóba, hogy megmentes a dokit, elhalad egy neonnal megvilágított reklámtábla mellett: "Alone pine mall". Fantasztikus....."
  • Xboxman
    #16
    "Egypár érdekesség a filmtrilógiáról, amit esetleg nem tudtatok, ill. nem vettetek észre:
    1. Tudjatok (eszrevettétek), ki volt a soforje annak a pick-upnak (vagy dzsippnek), amelyikbe Marty kapaszkodott gordeszkástól, hogy az iskolába húzassa magát? Steven Spielberg...

    2. George McFly-t is más-más színész játszotta az elso és a második részben. Az elsoben Crispin Glover (Charlie angyalai- Cingár), a másodikban nem emlékszem a nevére....

    3. a második részben a mozi virtuális reklámjánál (Cápa 19, ha jól emlékszem) feltunik a rendezo neve - Fox Spielberg, aki Steven Spielberg fia (persze csak a filmben)

    4. a harmadik részben mikor fényképezkedik Marty és Emmet az új óra elott, a fényképészt Dean Cundey alakítja, aki az egész trilógia fooperatore volt.

    5. A harmadik részben, mint tudjátok, a szakadék neve eredetileg Sonash szakadék volt (indián elnevezés), ami a jovoben Clayton szakadék néven futott (a tanárnorol nevezték el, aki belezuhant - volna). Viszont mikor Marty visszatért a síneken, áthaladva a vasúti keresztezodésen feltunik egy irányjelzo tábla: "Eastwood szakadék". Szerintem a legmesszemenokig tokéletes megoldás "
  • Xboxman
    #15
  • Lara Croft
    #14
    Ezeket megnézem:)
  • Xboxman
    #13
    Szóimétlés suxx:)
  • Xboxman
    #12
    Letötlhető trailerek:)
    I.rész=http://furkesz.netpiac.hu:81/2/r0729.mov
    II.rész=http://furkesz.netpiac.hu:81/2/r0730.mov
    II:rész=http://furkesz.netpiac.hu:81/2/r0731.mov
    Ezek a trailerek csak bélyeg méretűek és mégis eszméletlen hangulatuk van!