1135
border=0>



Vissza a jövőbe
  • BONO
    #213
    A Vissza a jövőbe lett a legjobb családi film!
  • B0B0
    #212
    Három nagyon jó írás a részekről:
    http://www.celluloidvilag.hu/cikk.php?id=101
    http://www.celluloidvilag.hu/cikk.php?id=102
    http://www.celluloidvilag.hu/cikk.php?id=103
  • Carlos
    #211
    Zsír!
    Másodikra sikerült!
  • Carlos
    #210
    Még annó az invictusnál akartam egy olyan modot csinálni a Monster Garage-hoz, hogy a DeLorean van a gyorsulási pályán, kommersz mindennapos táj, majd ha eléred a 88 mph-et, akkor bazi nagy villanás és 1955-ös táj.
    Csak sajna nem tudtam befejezni...
  • BONO
    #209
    http://www.bttf.com/88mph.php

    Többet már igérem nem linkelgetek ez az utolsó!
  • BONO
    #208
    Smájlik nagyon faszák!
  • BONO
    #207
    http://gportal.hu/portal/bttf/
  • BONO
    #206
    A játék és a rajzfilm felkutatása közben erre az oldalra bukkantam!

    http://visszaajovobe.lap.hu/
  • BONO
    #205
    Én arra tipelek, hogy a bátyja de számomra vazzeg még mindig nem világos amugy vki nem tud vmit a PC gameről mert kurvára érdekelne de annyit tudok rólla, hogy nem mai darab az tutkó! Ja és a mesefilmről vki halott már rajtam kivül valamit?

    ui.: Nagyon frankok a térképek!
  • B0B0
    #204
    Hill Valley 2015:
  • B0B0
    #203
    Hill Valley 1985:
  • B0B0
    #202
    Hill Valley 1955:
  • B0B0
    #201
    Nem nem nem! A szerkentyű elektromos, de nukleáris energiára van szüksége az 1,21 század gigawatthoz!
  • B0B0
    #200
    Nem lehet a bátyja! Akkor ki a fene az, aki az első részben ezt mondja:
    - Vöee, részeg disznó!
  • Carlos
    #199
    Látjátok. Milyen régi filmek ezek és még mindig vannak benne olyan dolgok, amiken lehet agyalni!
  • Carlos
    #198
    Meg Joey...
    (jobb ha megszokod a rácsokat kisöreg, etc.)
  • Carlos
    #197
    Őőőőőőő...akkor asszem most ennek utánnanézek...
  • Quantumleap
    #196
    Marty bátyját Dave-nek hívják. A mikszer által említett kivágott jelenetben szólítja is a nevén.
  • Carlos
    #195
    Bizony a bátyja...
  • B0B0
    #194
    Ezzel csak a baj, hogy az a csöves az első részben is benne van amikor Marty visszatér a múlból. És akkor ugyebár a bátyja menő üzletember.
  • mikszer
    #193
    Asszem az a bátyja. Van egy kivágott jelenet, amiben beszélnek is Biff kérója előtt.
  • BONO
    #192
    Amugy azt tudtátok, hogy a film alapján készült rajzfilm is meg PC játék is a rajzfilmet kb ugy 1997 körül adták a PRO7-en (német adó) az ottani reggeli gyerek műsorban! Egy pár részt el is kaptam nagyon faja volt a gameről amugy nem tud senki se semmit én is csak onnan tudom, hogy egyszer láttam a Cheat Codex-ben de akkor még nem volt netem ez kb. olyan 3 éve lehetett és mikor lett vhogy nem is kerestem sajna!
  • BONO
    #191
    Egy dolgot én sem értek (vagyis több mindent de ez mindig megakaszt a történet tovább kombinálásában) kb. ezen ugy a 80. megnézés ota gondolkodok!

    Nah mondom mikor Marty a 2. részben viszamegy 85-be (amikor szembesül azzal, hogy Biff az annyának a férje, és ő a városban a király az Almanach miatt és, hogy az apja meghalt) és megál a Biff kaszinójával szemben és meglöki egy csöves és odafordul hozzá és azt mondja, hogy FRED na az a Fredd a testvére én arra gyanakszom de az? Amugy ez a jelenet nem annyira számit az "események kipörgetésében" de bassza a csörömet!

    Amugy a kedvenc szavaim a trillógiából!

    Mindegyiket a Doki mondta!

    1. Fluxuskondenzátor
    2. Téridőkontinum

    sajnos leírni és kimondani a mai napig sem tudom pedig annyiszor halottam már, hogy huhhh...

    Jah és "veszed el onnan a Mocskos mancsodat Biff"

    A "Nyuszi vagy McFly"-t már nem is mondom mert az már emlitették!
  • BONO
    #190
    Emberek már több mint egy éve forumozok az SG.hu de most elsirtam magam szó szerint most is sirok eddig csak a Játékosok és a Konzolosok fórumában szerencsétlenkedtem de most de most, hogy körbejártam egy kicsit a topicokat és megláttam ezt komolyan de komolyan elsirtam magam a kedvenc filmem ez a kedvenc jobban szeretem mint akármit még a U2-nál is pedig az egy eggyütes nem film mégis egylapra veszem na mindegy a világtörténelem legjobb filmje mikor tavaj szilveszterkor adták nem mentem szilveszter este bulizni sehová, hogy megnézzem pedig megvolt otthon akkor is megkellet néznem és megnéztem és utána a következő napokban a többit is ráadásul még az öcsém se ment bulizni akkor meg a fateromék sem mentek a rokonokhoz ugyanis mi igy hárman a faterom >> öcsém >> + én kurva régóta hodolunk e nagyszerű képi alkotásnak és én egészen pontosan 127 szer néztem meg a triloogiát (ez nem vicc) mindig találok benne kételyeket és mindig jó elfilozni a fateromékkal, hogy mi a gigszer és, hogy hol akadtam meg a történetben...
    Lehet, hogy tulzásba viszem de én annyira komolyan veszem ezt, hogy már azon is elgondolkoztam megírom a negyedik részt sőt el is kezdtem de hagytam a faszba mert tudom, hogy nyomába sem fog érni az első háromnak! Amugy az én kedvenc részem a 2. mert abban van a legtöbb agyalás sztem! De persze az 1. nélkül az agyalás xart sem ér a három nekem már nem az igazi vszinű azért mert joval késöbb készült mint az elődjei! Ezuton teszem le tiszteletem Xboxman elött, hogy megcsinálta ezt a topicot köszönöm neked Xboxman köszönöm!
  • Inquisitor
    #189
    OFF:
    Monster House (2005) (filming) (executive producer)
    Legend of Zorro (2005) (post-production) (executive producer)

    Na ezek akkor már elkészültek legalább ... :)
    Jöhetne az Indy4 ;)
  • B0B0
    #188
    Bocs
  • mikszer
    #187
    Jó, alázz le. :)
    Csak tipp volt, nem mondtam, hogy 100%, csak ismerős.
  • Carlos
    #186
    Nézegesd az így készültet (asszem mind a 3 DVD-n van egy-egy)...
    Ez díszlet a stúdió mögötti parkolóban!
  • B0B0
    #185
    Ha díszlet, akkor az olszlopokat is kicserélték mert azok is mások
  • Carlos
    #184
    Már épp akartam írni, hogy minden egy parkolóban játszódott, de megelőztél!
    Ajánlom a The Movies c. játékot mindenkinek!!!
    Sok kulisszatitokra fényt derít(het).
  • mikszer
    #183
    Díszletről hallottál már? :)
    Ezek szerint több torony is van? Az első részben park van ott (50-es évekbeli aztán 80-as évek beli), a másodikban meg szökőkút. Ráadásul Egyszer megy az óra, máskor meg nem...
    Nem nagy titok: a Universal studio hátsó parkolójában forgatták ezeket a jeleneteket (második részhez pl felásták ld. szökőkút, utána precízen visszatemették.) Szóval ez még nem zárja ki :) A Warner is szokta bérelni a Universal stúdióit. (lásd a DVD "így készült" werkfilmjeit)
  • Carlos
    #182
    'Great Scott'
  • Encore
    #181
    Témába vágó kérdés: Eredeti nyelven a doki azt mondja, hogy: "great scott" ami magyarul : "te magasságos". Nem a fordításával van bajom (mert az jó) hanem arra vagyok kiváncsi, hogy ez a mondás hogy great scott honnan is ered? Mi az alapja?
  • B0B0
    #180
    Ez tuti nem az! Nincs óra, és a szélső szárnyak nem vörös téglákból vannak kirakva!
  • jax
    #179
    Fene se tudja...
  • mikszer
    #178
    Hát, Ez az épület van. Szerintem Az. :)
  • jax
    #177
    Ha AZ az épület van, amire gondolok, akkor rohanok megnézni a filmet. Mégha a Scooby Doo egy nagy kalap...
  • mikszer
    #176
    Forgatókönyv megvan, de csak angolul. Ezen az oldalon például biztos, hogy rajta van. Ez is jó oldal, és a többihez a fentiek linkjein keresztül juthattok.

    Látta valaki a Scooby Doo 2-t? Figyeljétek meg mindjárt az elején a múzeum épületét. Ismerős? :)
  • sapkafej
    #175
    kösz arcok
  • B0B0
    #174
    Én sem tudok róla.