25
Pc eladó
  • Xboxman
    #25
    Gagyi vagy!Nekem jobb van(de télleg)
  • Xboxman
    #24
    Annyit közel nem ér
  • Sir Quno Jedi
    #23
    Ilyen a PC ipar, ma csúcstechnika, holnap kuka-effektus ! :-))) Én is inkább csak fejlesztgetem, mert eladni semmit sem érdemes/lehet. Ez mindig a jó öreg, szívatós RPG gammákra emlékeztet: dupla áron veszem, negyed áron veszik tőlem, RULAH ! :-)))))))
  • Anee
    #22
    Néztem apróhirdetési újságot, ahol szintén áron felül arulják a cuccokat és ott volt 1800+os XP GF4 Ti4400-al 256MB DDR-rel meg nagyvinyóval jó hanggal 140.és epox lappal.
    Azért elgondolkodtató, hogy ki fogja megvenni a te gépedet...inkább hagyd meg s tuttok multizni
  • Kaszi46
    #20
    vegyél
  • CSOCSO
    #19
    2 kilobol most 2 gigás amd-t v eszek gef 4 4200 est 512 mega ram.. 80 giga vincsit veszek:)
  • Kaszi46
    #18
    2 kilonál meg lejebb enm adom ugyhogy inkább itt rohad meg
  • Kaszi46
    #17
    hát jo köszi srácok az infot holnap vagy még ma öngyilkos leszek sziasztok
  • Anee
    #16
    P4 1.3 ér kb 7 ropit Celeron 1100 veri..
    Alaplap P4T újonnan 19 használtan 15
    2x128MB RDRAM 2X8 ropi
    40GB-os Quantum vinyó....hát quantum. nem irtad a fordulatszámát ha 5400 akkor 13 ha 7200 akkor 15000
    Flopy-2300
    LG CD 52X -5000 max
    ASUS V8200 DeLuxe -hát csak számoljunk úgy hogy egy Ti200 22 ropi újonnan úgyhogy kb 25 ropit ér..
    SB Live max 7
    Ház az no comment...nem lehet tudni míg nem láttuk de mivel nem irtál márkát úgy 7 ropi
    Film meg nem dob/hat/ semmit az áron
  • Sephi
    #15
    90 enet vazz... aze nem tulozzal... de 230 at sem er az is tuti :)))
  • TheZsenyka
    #14
    Jahhh... már láton... 90 ropit adok érte. Egyébként kizárt hogy 140-nél többért eladod...
  • TheZsenyka
    #13
    Na milyen pécéről van szó?
  • Kaszi46
    #12
    köszi mindenkinek minden tanácsát:))


    egyébként teljesen el vagyok keseredve meg fel vagyok háborodva az áreséssel kapcsolatban eléggé költséges egy hobbi ez basszameg de hát tul jo ahoz hoyg abba tudjam hagyni akár egy hétre is
  • CSOCSO
    #11
    nekem meg van intel alaplap+p3 600 256 ram...20 giga vincsi nagy ház( 5 férőhely+2floppy)ATX of korsz.. 32 megás gef2 mx
    kb 50
  • Alexease
    #10
    Szerintem az „elado” es a „Winyo tele filmekkel(igény szerint közel 100 film közül választható)” reszt nem erdemes kombinalni, mert vannak genyo emberek, akik nem venni szeretnek, hanem lefoglalni...
    Lehet, hogy uldozesi maniam van, de en rinyalnek... Csak jo tanacs.
    ui.> en nem vagyok genyo ember:)))
  • Disno
    #9
    :-D
  • skorpio7
    #8
    Már látom , megtaláltad a megfelelő topic-ot. :)))
    Szerintem érdemes lenne TheZsenyka véleményezését megvárnod .
  • Kaszi46
    #7
    jo akkor rakják át a topicot ahova valo
    Cinikus ne ugass
    Skorpio szted mennyiert lehetne eladni?
  • skorpio7
    #5
    Amúgy is túl drága , ezért az összegért tuti nem fogod tudni eladni .
  • skorpio7
    #4
    Remélem mielőbb törölve vagy átrakva lesz ez a topic , mert oltári módon nem idevaló .
  • Disno
    #3
    goto hardware forum...
  • Kaszi46
    #2
    ja ár 230000 és forintban:)
  • Kaszi46
    #1
    Elado komplet pc monitor nélkül!! Paraméterek: Alapla p-Asus p4T Proci-Intel P4 1.3MHz Hűtő-P4 Memoria-2-sze r 128 mb Rambus(800MHz) Wincsi-40GB Quantum Floppy-Sony 1.44 CdRom-LG 52-szeres Hangkártya-SB Live Player 5.1 Ház-ATX 300W Videokártya-ASUS V8200 GF3 64 MB deluxe Videokártyára még 2 alaplapra pedig 1 garancia van még, maga a gép 1 éves mindenhez megvan minden tartozék+doboz. Videokártyához jár 3d-s szemüveg 6 erededi cd(3 játék, 3 felhasználoi) xp oprendszerrel és xp-s driverrekkel Winyo tele filmekkel(igény szerint közel 100 film közül választható)