21229
  • Shaman
    #18104
    jó-jó,lényeg,hogy nem jelenik meg míg nem beszélsz valakivel,én meg kerestem ennyi...
  • Esrohnoil
    #18103
    Amit belinkeltél térképeket, azon sem magyarul van, de sztem nem zavar senkit, egyedül téged. :D
  • peeter22
    #18102
    Emlékeim szerint a gombákból is 30 kell. 5 manát ad ez tuti de csak akkor hat ha úgy eszed meg őket hogy közben tölti az életed mert kül nem jó semmire.
  • W B
    #18101
    Magyarul a neveket! Mert így kínai!
    Én is tervezetem, hogy össze szedek mindent, de aztán még egy csomó megmaradt.
  • Broafka
    #18100
    bár, ha megeszel 30 almát (asszem 30) akkor kapsz egy +1 erőt :)
    állítólag a gombáknál manát kapsz, de azt még nem próbáltam ki
  • Broafka
    #18099
    jah, hogy a gombákat is fűknek vesszük :D
    azt nem terveztem mind összeszedni :D
  • Esrohnoil
    #18098
    Volt amikor én is minden bokrot, minden fűcsomót átnéztem h. összeszedjem a gombákat és a hasznos növényeket. Belső nézetben vhogy egyszerűbb észrevenni mint felülről.
    A fenyőfák alatt a legnehezebb. :D
  • Broafka
    #18097
    főleg ha nem tudod hogy azt már összeszedted-e vagy nem, akkor jó sokáig keresi az ember, amikor bekattan: "hét, hát én ezt lehet hogy már felvettem egyszer" :)
  • Broafka
    #18096
    tévedsz, nem akkor jelennek meg!
    akkor jelennek meg, ha beszélsz azzal a piacos mukival, aki füveket árul a piactéren, és megkérdezed tőle hogy constantino honnan szerzi ezeket a dolgokat, és ő asszem elmondja, de lehet hogy utána még constantinoval is beszélned kell, nem kell semmiféle küldit elválalnod


    amúgy én összeszedtem az összes fontos növényt az egész pályán, dragonroot, king's sorrel, goblin berries

    de mondom én olyat akartam hogy az ÖSSZES növényt összeszedem
  • Shaman
    #18095
    jjaa ezeket a térképeket néztem anno én is,de attól,hogy bejelöl egy helyet még nem könnyű megtalálni a növényt ,legalábbis én párral megkínlódtam :-p
  • W B
    #18094
    Királyszár

    Térképek:


  • Shaman
    #18093
    fú ezt én is próbáltam,de csak a lényegesebbeket.

    Emléxem volr egy füves térképem,s példul az első kőkörnél órákat tököltem,hogy megtaláljam a King`s Sorrel-t (nemtom hirtelen a magyar megfelelőjét),s végül kiderült,hogy csak akkor terem ott,ha elvállalod COnstantino-nál a fűgyüjtő küldetést....picit voltam iged :-)
  • peeter22
    #18092
    Ja és nemmellesleg a jó kis kardocska amint említetted na az állat:D:D nagy segítség ha a velünk szemben álló kicsit felvillanyozódik.:D
  • peeter22
    #18091
    Ez tény de azért nem árt megismerni mindent és konkrétan nem a gyakorlott Ghotic játékosokra gondoltam hanem olyanokra akik még nem játszottak vele de nem tagadom hogy aki már jó benne annak nem okoz különösebb nehézséget ha elöbb felrakja.
  • Broafka
    #18090
    szerintem nyugodtan fellehet rakni a Ravent előbb is, aki egy picit is gyakorlottabb benne, annak inkább könnyebb lesz mint nehezebb (különösen miután kinyírod Ravent, és megtartod a kardját, akkor verhetetlen leszel...)
  • peeter22
    #18089
    Jól szólsz időigényes viszont jó és izgalmas legalább 3 szor végig kell vinni és akkor és még akkor is csak az mondható el hogy naggyából tudod mi hol van és megismerted mindeggyik karaktert majd újra és újra végig viszed és mikor már elég jónak érzed magad felteszed a Night of the Ravent hozzá és lám újjabb kalandok és most már minden erősebb egy kicsit:D Összességében leszámítva kisebb bug hibáit az egyetlen olyan játék amit legalább 10szer végig nyomtam a-z-ig és asszem mielött kijön a 3 mégegyszer gyakorlás képp végignyomom mert jó pap is holtig tanul. Szal Ch_Slater ha lesz időd és energiád ajánlom jó kis időtöltés:D
  • Broafka
    #18088
    hát, pedig ez egy időigényes gáme, amúgy elég sok felfedezni való van benne!
    én pl egykor összeakartam szedni az összes füvet a pályáról :D
    szal jó sokáig lehet vele játszani, és sok xp-t is lehet szerezni ha az ember jól kombinálja a dolgokat...

    minden küldetést nem lehet megcsinálni sajnos, mert vannak olyan küldetések amik ütik egymást, de elég sok küldit meglehet csinálni
  • Ch_Slater
    #18087
    uhh. én eddig 3x kezdtem hozzá, de amikor legtovább jutottam benne az az volt, hogy küldetéseket csináltam Khornis-ban, hogy citizen legyek. A legtávolabb a tavernáig jutottam, de oda is egyvágtában, mert gyilkoltak rendesen...
    nah, hát nincs időm.. :)
  • Takanohana
    #18086
    Jaja. Trollverőnek lett fordítva, de troll agyar az. Kereskedőknél nézd meg. Úgy emlékszem, minden cucc, ami rúnákhoz kell kapható valamelyiknél. Vagy Gorax, vagy Lutero kell neked.
  • Mr_no_NaMe
    #18085
    Nah végigtoltam kilencedszerre kéremszépen...fúú jöjjön már a három nagyon vároom :S
  • Mr_no_NaMe
    #18084
    Lopjuk el a prodzsektet fejezzük be 2 nap alatt és jáccunk!
  • Shaman
    #18083
    hátöö a sima G2-t kétszer végigtoltam az addont meg egyszer.

    Inkább már a 3-at várom...
  • Mr_no_NaMe
    #18082
    :o)
    Azért jó a Gothic mert még most is találok olyan helyeket ahol eddig nem jártam.
    Meg még ezt a trollverő dolgot se láttam eddig. Tedd föl a gamét teis újra :)
    Emlékszem mikor először játszottam végig nyáron asszem és egyedül voltam otthon egész nap. Senki nem szólt senki nem cseszegetett reggel nyolctól éjfélig csak Gothic volt. Ha kicsit pihentem kb 5 percig fórumot olvastam és a Gothic oldalt nézegettem :D Haaj a régi szép emlékek :o)
  • Shaman
    #18081
    de igazad van,most jobban belegondolok,régen jáccottam már.
  • Mr_no_NaMe
    #18080
    Amúgy az orcslayer meg az ork fegyver két külön dolog nem? Az orcslayer fennvan a piramisban, és azok az orc fegyverek amik a város körül vannak azzal meg orkok harcolnak és Haradnak kellenek nem?
  • Mr_no_NaMe
    #18079
    Nem nem a kard. Egy cucc ami a Szörnyeteg Kicsitnyítése varázslat rúnájához kell.
  • Shaman
    #18078
    ööö ha az orkslayerre gondolsz akkor az egy kard.
    Nyugati kapun kimész a városból,s ott kicsit jobbra felfele van egy barland amiben lakik egy ork,leüttetheted az őrökkel,ha odacsalod,vagy balra a fal melletti erdőben van egy barlang amiben hever egy. Ezt asszem patkányok,meg pár haramia őrzi.
  • Mr_no_NaMe
    #18077
    Ezt a bizonyos trollverőt honnan lehet begyűjteni? Gondolom ez a troll agyarja. De akkor ki tanítja kinyerni? Lol van vagy 80 pontom feleslegesen a mágusommal...Manám már 270 és most minden rúnát megtanulok ami kellhet meg ami poén is mint pl a szörnyeteg zsugorítása :D
  • sunmalac
    #18076
    Azért egy 'lci', vagy 'kérlek' bele férhetne, ha kérsz vlmit...
    Itt minden szükséges infót megtalálsz.
  • mokkachini
    #18075
    Csak azért mert még sosem próbálkoztam vele.
  • mokkachini
    #18074
    Úgy mondd mint egy 10 évesnek tehát beírom h edit abilities /attributes aztán hova kell beírni a kívánt értéket

    Vagy írd le h pontosan attól h beírtam a marvin modt mit kell be írni h az ügyesség 200 legyen!
  • Takanohana
    #18073
    Tárnarák olló? Meg kell tanulni a kinyerését, és aztán ha eszel egy ilyet, fullra feltölt manával.
  • Shaman
    #18072
    hümm sztem mindent manából oldottál meg,én varázslóként azért a nem olyan kemény lényeket lelőttem,vagy vertem karddal...
    Nekem is a 4. fejezet végére fogyott ki majdnem mindenem,mikor a sárkányokkal együtt a teljes térképet letaroltam.
    Megcsináltad a a bányavölgyi várnál a "legális" csítet? ami benne van a játékban? A 3. fejezet végén 4. fejezet elején? Még mindig jobb ha ezt csinálod,mintha tényleges csaláshoz (marvinhez) fordulsz sztem....
    Itten van a leírásból ollózom neked:
    A harmadik fejezet végén, mielott a Napkörhöz mész, menj át a bányakolóniára, és a várban Sengrath-nak adj el mindent (kivéve a rúnákat, páncélokat, és számszeríjakat!), amire nincs hirtelen szükséged. O ugyanis a következo fejezet elején meghal, és amikor megtalálod a hulláját, minden nála lesz, amit eladtál neki. Végtelen pénzhez juthatsz, ha Khorinisban Bospertol nyilakat veszel (minden vásárlásnál újratöltodik a készlete), és ezeket eladod Sengrath-nak. Mivel a nyilakat 1 aranyért veszed, és ugyanannyiért adod, minden nyílvesszon keresel 1 aranyat, amikor megtalálod oket a negyedik fejezetben:)
  • zerosdfd
    #18071
    edit abilities /attributes
  • mokkachini
    #18070
    Mit is kell beírni marvin módban hogy az erőt\ügyességet állítani lehessen?
  • zerosdfd
    #18069
    Hát ez kész!
    4 fejezet Goldban: mágusként van 200 manám ugyan, de elfogyott minden manaital, csinálni se tudok többet, pénzem sincs, 15-ös erőm és 70 dexem van tehát alig tudok vmit megfogni és még ott az összes lizardman meg a 4 sárkány.

    Attól félek ma este ESC+FEL+FEL+FEL+ENTER+FEL+ENTER lesz!
  • lazadio
    #18068
    Nem tudok segíteni, nálam minden volt, tele gazzal a föld, meg minden. Póbáld meg újratenni a játékot, csak a mentéseket "mentsd le" valahova.
  • Mr_no_NaMe
    #18067
    Senki nem tudja, hogy mi lehet a probléma? Mer, hogy új játékot nem fogok kezdeni az hódziher...reggel nyolctól az első fejezetet bűvölöm mint az állat erre bejön ez a hülye bug
  • Mr_no_NaMe
    #18066
    Mondjuk emberek azok vannak. És a vár körül egy olyan 10-30 méteren vannak orkok is. És találtam 1-2 ork fegyvert még a földön. 1-2 helyen vannak még ellenfelek és a sárkányok is ott vannak. Most mi a fene történik itt?
  • mokkachini
    #18065
    ja ezt el is felejtettem.Miután megpróbáltam cheattel a karimból sárkányt csinálni valami szar hibauzenet jött ki h memóriacim meg hogy nem tudja olvasni -ilyen mittomén mi de csak úgy gyártotta a program.rpt-et
    Aztán már nem volt kedvem próbálkozni.De kösz a tippet kipróbálom