21229
  • Csacsi
    #156
    Köszi.

    Sajnos cuteftp-vel nem tudtam connectelni, csak windowscommanderrel, de az nem tud resumezni, szóval remélem stabil az ftp.

    Thx mégegyszer, örök hála.
  • gothic1
    #155
    Csacsi, Detori !

    Mail ment!
  • Csacsi
    #154
    azaz [email protected]
  • Csacsi
    #153
    jójó, csak nem reagáltál eddig, aztán azért kérdeztem, de ha lehet, akkor a [email protected] emailcimre küld.
  • gothic1
    #152
    Türelem, türelem! :)
    Kb tíz percmúlva, megy a mail, pozitív hírekkel. :)
  • Csacsi
    #151
    Gothic: Csak annyit írj, hogy várható mára valami fejlemény, a Gothic 1 feltöltésével kapcsolatban, vagy nem?
  • gothic1
    #150
    Pl. a Gothic 1-et láttad valahol ahol meg tudtad volna venni? Én nem. Remélem a Gothic 2-vel nem így lesz.
  • pluhi
    #149
    Annyira ász az új SecuRom, hogy még az eredeti CD-t is képes kalóznak nézni (német forumok). Nem rossz.
  • Csacsi
    #148
    Gothic : Küldtem neked mailt.Remélem válaszolsz.

    Ha válaszolsz, akkor ide válaszolj : [email protected]
  • Rincewind
    #147
    Ha az első pár pályát megcsinálják nekem az már elég, úgyis meg akarom venni. :)
  • pluhi
    #146
    Ez igy elég rosszul néz ki, azt várják tőle, hogy új standard-et állit fel a másolásvédelemben. Rövid időn belül kiderül, milyen effektiv a cucc. Mivel a németeknél a legnagyobb a crackertevékenység a nyugati országok közül, gondolom már ég a srácok keze alatt a munka :). Meglátjuk. Ha a rendszer valóban hatékony kezdhetünk izzadni.
  • pluhi
    #145
    Hi!
    http://www.golem.de/0211/22598.html
    Van itt némi rossz hir. Németül van (ki hitte volna mi?), dióhéjban annyi, hogy a JoWood a Sony segitségével egy új másolásvédelmi rendszert dolgozott ki a Gothic 2-höz. A dolog lényege, hogy az egész játékba van beleszőve a cucc, igy a crackerek nem tudhatják, mikor sikerült teljesen eltávolitani. Gáz.
  • Csacsi
    #144
    Nagyon megköszönném.
  • gothic1
    #143
    Ennyire gyorsan nem megy a dolog. Holnap vagy holnapután, (ha nem felejtem el) behozom a Cd-ket, begrebbelem pl. bin-be, majd feltöltöm egy gyors ftp-re. Ezután elküldöm neked a címet. Rendben? Ma nem fog menni az biztos, mert nincs most nálam a cd.
  • Csacsi
    #142
    Gothoc, ha sikerült megoldást találni, küld el mailbe a tel. számod, és felhívlak, vagy küldj mailt, és elküldöm én a számom. Este hatra érek haza, és akkor meg tudom nézni a leveleimet.

    Reméelm sikerül. Előre is köszi.
  • gothic1
    #141
    Az itteni tűzfal nem enged ilyesmit, de talán van más megoldás.
  • gothic1
    #140
  • Detori
    #139
    + Van itt még néhány új Gothic 2 screenshot is (71 db)...

    http://terror.snm-hgkz.ch/photos/album04?&page=2
  • Detori
    #138
    Gothic 2 CD shots:

    http://terror.snm-hgkz.ch/photos/album04/gothic2_3?full=1
  • Detori
    #137
    Talán az még segítség a "keresőknek", hogy a Gothic 2 német verziója 3 CDs (legalábbis az egyik vásárló ezt mondta az rpgdot fórumon)...
  • Csacsi
    #136
    Gothic : És msot már nem tudnád megosztani nekem ftp-n? Ha lehetne, akkor küldj mailt, Én este 6 felé már otthon vagyok.
  • gothic1
    #135
    Nem. Két cd-s a Gothic első része. Csomószor feltettem anno a warezoldalamra, emlékszem.
  • gothic1
    #133
    Ez az első rész lesz szerintem...
  • gothic1
    #131
    itt nem tudom milyen névre gondolsz.

    A Játék neve Gothic 2 (ha jól tudom, nincs alcíme)

    A Release nevét nem tudom, mert még nem találkoztam vele sehol.
  • gothic1
    #129
    Hátha köztük is van Gotic fan. :)
  • Lantee
    #128
    Azért nincs fent egyik ftp-n sem, mert csak és kizárólag Angol vagy Magyar nyelvű stuffokkal foglalkoznak (jogosan). Majd az angol verziót ők is kiteszik!
  • Csacsi
    #127
    Sziasztok, ha valaki tud gothic 1 ISO letöltési helyet az írjon mailbe nekem. Vagy ha valakinek megvan, és gyors elérése van, az ftpzhetné nekem.

    Sőt, ha van valaki pesti, és megírná nekem, az is írhat emailt.
    Segítsen valaki nagyon fontos lenne, ugyanis magyarországon nem lehet kapni.

    És szeretném mégegyszer végigjátszani, mielőtt kijön a kettő.

    Előre is köszönöm
  • gothic1
    #126
    Most olvasom, az rpgdot-on, hogy a német PCGames magazin januári számában lesz a Gothic II német verziójú demója. És letölhető demo vajon mikor lesz? Remélem nincs elsőbbségi joga a fenti újságnak.
  • gothic1
    #125
    Lehet, hogy igazad van!

    az nforce.nl-en és az isonews.com.-n néztem, ahogy mondod! Itt tényleg csak az angol verziók vannak? Hmmm. Akkor lehet, hogy már kijött? Akkor miért nincs már fenn valamelyik ftp-n? Két fizetős ftp-re is van hozzáférésem és egyiken sincs még fenn sajna.
  • Detori
    #124
    Azt tudom, hogy a game már kijött...
    ...az rpgdot oldalon ódákat zengenek róla egyes német gamerek, de azt hiszem ezek az oldalak nem nagyon tájékoztatnak warez megjelenésekről.

    Vagy csak én nézem rossz helyen...
  • Csacsi
    #122
    Nem jött még ki. Biztos vagyok benne. Nekem van egy privát ftp-m és ha ott nincs kint, akkor sehol sincs kint.
  • Detori
    #121
    Gothic, honnan tudod hogy még nem jött ki a feltört verzió? Hiszen (ha jól tudom) az nforce.nl-el vagy az isonews.com-on alapszabály szerint nem jöhet ki nem angol nyelvű release, így nem is volt ott felsorolva pl. a francia Arx Fatalis vagy éppen német Gothic 1 sem.

    Esetleg DC-n vagy Kazaa-n figyeled az eseményeket?
  • gothic1
    #120
    Még mindig nem jött ki a feltört verzió! Még azon a nyelven sem, aminek mint tudjuk, "meg vannak a sajátos szépségei".

    Héééé! Német hackerek, DOLGOZZATOK!!!!!!!!!!!
  • Hunnenkoenig
    #119
    A nemet az igenis egy fasza nyelv! :-)

    Nem mondom az angol szebb, de a nemetnek is megvannak a sajatsagos szepsegei!

    Peldaul, ha olvastatok volna Goethe "Erlkönig" cimü verset eredetiben, akkor rajönnetek...

    Na mindegy, en tudom jatszani, bibííí!!!!!
  • Hunnenkoenig
    #118
    Igen. Mehrspieler=Multiplayer
  • Jacky
    #117
    Nagyon tetszett anno a Gothic, en is varom az angol verziojat a 2. resznek.
    Hej, de messze meg az a tavasz! :(
  • Csacsi
    #116
    Miért vagyok nagyon elkeseredve? :(
  • magus
    #115
    hát az angol verziora mindenképp
  • Braveheart
    #114
    hát pedig sajnos igen
  • Csacsi
    #113
    Nem tudom láttátok-e az új trailert a hardwireden. Nem egy nagy szám, de volt ott benne egy felirat, ami nagyon elszomorított. Kérek valakit cáfolja meg.

    Az volt a felirat : "Enter the world of Gothic II in spring 2003"

    Szóval remélem ez nem azt jelenti, hogy 2003 tavaszáig várni kell.